Treść opublikowana przez Mojzesh71
-
Tłumik środkowy z 1.9 do 1.8t
Z 1.9 TDI według katalogu nie pasuje do 1.8T, choć wygląd praktycznie ten sam.
-
Problem ze znalezieniem sondy lambda
Napisz mi VIN to ci podam nr OE.
-
Opinie o Polmostrów
Rzadko bywam u tłumikarzy ale przy ostatniej wizycie właśnie polecali Płóciennika.
-
Problem z hamulcami
Nie trzeba zawsze dawać tarcz do przetoczenia... Dojedź nimi do 200km, jak nie przejdzie to dopiero zacznij się martwić, wtedy już klocki będą dotarte i prawidłowo ułożone.
-
Wymiana wszystkich żarówek na LED-owe.
H7 led to jakieś wynalazki które nawet nie są dopuszczone do ruchu.
-
Oświetlenie wnętrza oraz tablicy rejestracyjnej
Do tego modułu oświetleniowego co wyżej wchodzi standardowo C5W + 2x T4W. Do tablicy masz C5W, ale nie pamiętam długości. Wchodzi tam spokojnie zamiennik C5W na 6 ledów.
-
Poliuretany, próbował ktoś?
Niby wymieni się tuleje na bardziej wytrzymałe ale padnie sworzeń który jest niewymienialny i cały wahacz i tak leci do kosza.
-
Rozrząd A4 B5 1.8
I INA będzie najlepszym wyborem, MAXGEAR możesz zakupić jak już Ci na samochodzie nie zależy
-
Oświetlenie Nóg I Drzwi Nie Swieci !
Dołączę się do tematu. Mam problem z niedziałającym podświetleniem nóg i drzwi od strony kierowcy. Światło w podsufitce normalnie się zapala po otwarciu tych drzwi. Dodatkowo po przekręceniu stacyjki i otwarciu drzwi światło w podsufitce zapala się i gaśnie co jakieś 3 sekundy. Problem mrugania rozwiązuje dopiero otwarcie innych drzwi z prawidłowo działającym podświetleniem. Ma ktoś jakiś pomysł co może być przyczyną? Nie wiem czy rozbierać zamek żeby dostać się do mikrostyku bo podsufitka się zapala.
-
Temperatura/czujnik zasysanego powietrza
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/285275-allcharakterystyka-poszczegolnych-blokow-pomiarowych-w-programie-vag-com/
-
1.8 125KM rozrząd na pasku czy na łańcuchu?
Jaki konkretnie olej do LPG miałeś na myśli? Bo większość takich dopisków na opakowaniach to puste hasła.
-
dziwne piski
Może zacisk na prowadnicach się zacina i nie odpuszcza do końca.
-
Dziwna Praca Silnika
U mnie było identycznie, też na ciepłym silniku klekotał, po dodaniu gazu objaw znikał. W moim przypadku poszła pompa. Mechanicy też niektórzy śmieszni że strzelają sobie tymi diagnozami bo za wymianę przecież to klient płaci, wymienią najlepiej pół silnika od razu.
-
Pompa oleju 1.8 ADR
a jaką pompę założyłeś(chodzi o markę) i ewentualnie podaj cenę jak pamiętasz Kupiłem Meyle za jakieś 200zł.
-
Pompa oleju 1.8 ADR
W moim ADR też było za słabe ciśnienie na biegu jałowym i przy rozgrzanym oleju pracował jak diesel. Problem znikał gdy się dodawało gazu i ciśnienie oleju rosło. Pompa oleju wymieniona i po kłopocie.
-
A4 B5 1.8t 97r. Zagwozdka z tylnymi lampami
Jak zmieniasz lampy na na te po pierwszym lifcie 97-99 to wkładasz nowe i koniec. Przy montażu tych po drugim lifcie 99-01 musisz zamienić ze sobą kabelki od wstecznego z kierunkami.
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Ja mam Jurida którego nie ma w ankiecie i jestem zadowolony bo nie pyli i nie piszczy, ale bazując na opinii innych ludzi wybrałbym z tej listy Textara.
-
A4 B5 1.8t 97r. Potrzebne info o konkretnej dacie produkcji
Data z miesiącem i rokiem umieszczana jest też na niektórych elementach oryginalnych samochodu, np. szybach albo elementach plastikowych ale nie ma pewności czy nie leżały one gdzieś dłuższy czas na magazynie gdzie czekały na montaż...
- rozrzad
-
Pytanie do posiadaczy 1.8 odnośnie oleju
Mój silnik pracował przez 13 lat na syntetyku, kolejny właściciel zalewał go półsyntetykiem przez ponad rok (pewnie z oszczędności), a ja po jego kupnie wróciłem do syntetyka i zalewam go nim już od 2 lat. Przebieg 200 tys.+
-
Ciekawy przypadek świec Denso IK20. Ku przestrodze
Jeździł ktoś z Was na czteroelektrodowych Beru UXF79 albo Boscha FR78X?
-
Ciekawy przypadek świec Denso IK20. Ku przestrodze
Jaki by nie był producent to i tak raz na jakiś czas trafi się wadliwa część. Ja osobiście złego słowa powiedzieć nie mogę o ngk.
-
Jakiej firmy wybrać przepływomierz powietrza 1.8 ADR '98
Wszystkie dobre byle nie jakieś "no name" z Azji.
-
A4 adr męczący problem-pomocy
NGK V-line 24
-
A4 adr męczący problem-pomocy
Ja gdy miałem uszkodzony przewód podciśnienia to przy dodawaniu gazu nie było płynności w nabieraniu mocy, coś jakby przerywało zapłon. Po wymianie jak ręką odjął. Z tego co pamiętam nie było żadnych zamienników, trzeba było po przewód do serwisu jechać.