Treść opublikowana przez waldih1979
-
Wykres z nieznanym wirusem małe zmiany
Witam Tak jak w temacie auto zakupiłem prawie rok temu i postanowiłem go zmierzyć bo mam zamiar dołożyć turbo od CAHA i wyszło coś takiego. Co o tym sądzicie? Panowie to jak, mogę na tym programie jeździć czy nie? Jeżdżę tak rok jak wspomniałem i nic się w sumie nie dzieje ale czy mogę dalej? mały update po zmianie na turbo z CAHA, DPF out i korekta programu
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
poczytaj sobie ten temat http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/asystent-swiatel-drogowych-high-beam-assist-236568/ tam jest rozpisana wtyka 8k0 971 833 WRC ładnie wszystko opisał Wtyka 8 PIN : PIN 1 ---> zasilanie do bezpiecznika 12V PIN 2 ---> masa (łapiesz byle gdzie) PIN 3 ---> CAN HIGH do GATEWAY wtyka 20 PIN / PIN 17 PIN 6 ---> do 8 PIN lampki wnetrza PIN 7 ---> do KOMFORTU wtyka 32 C / PIN 32 (czujnik wilgotnosci powietrza tylko przy klimatroniku KOMFORT) PIN 8 ---> CAN LOW do GATEWAY wtyka 20 PIN / PIN 7
-
Asystent Swiatel Drogowych HIGH BEAM ASSIST 2008-2012
Wtyka 8 PIN : PIN 1 ---> zasilanie do bezpiecznika 12V PIN 2 ---> masa (łapiesz byle gdzie) PIN 3 ---> CAN HIGH do GATEWAY wtyka 20 PIN / PIN 17 PIN 6 ---> do 8 PIN lampki wnetrza PIN 7 ---> do KOMFORTU wtyka 32 C / PIN 32 (czujnik wilgotnosci powietrza tylko przy klimatroniku KOMFORT) PIN 8 ---> CAN LOW do GATEWAY wtyka 20 PIN / PIN 7 Pany, powoli kończę kompletowanie gratów do asystenta i mam 2 pytania: moje lusterko posiada 8 pinów a wg tej rozpiski nie mam mowy o pinie 4 i 5 do czego one? Z nudów w sobotę rozebrałem lampkę wnętrza i się okazało, że wtyczka jest 8 pinową ale 8 pinu nie ma w gnieździe:kwasny: czy będę musiał kupić jeszcze nową lampkę czy pin 6 z lusterka da się gdzie indziej podłączyć? Dzieki ok pin 4 i 5 rozkminiony(fotochrom lusterek zewn.), ale o pinie 8 w lampce wnętrza mowy nie ma - wątek przeczytany 2 razy, Grzegorz podpowiedziałbyś coś?
-
Pakiet stylistyczny OSIR Design
Ja byłbym chętny, można by jakąś liste zrobić
-
B8 TrOOOOp
Koledzy, do pakietu podświetlenia klamek i drzwi potrzebne jakieś kodowanie? czy tylko podłączam wtyczki i śmiga?
-
B8 TrOOOOp
Janusz jutro jestem u Ciebie po pakiet oświetlenia to pogadamy o boczkach i może coś uda się wskórać z 3GMMI bo mam HIGHa ale w avancie:wink:
-
Pakiet stylistyczny OSIR Design
Ja też byłbym chętny na te obwódki i nawet jakby były z Germany to byłyby w marcu bo kuzyn przyjeżdża ale jak wciskasz na stronie głównej Germany to France wyświetla , więc nie wiem o co kaman:kwasny:
-
Zmiana lamp w Audi A4 B8
Poprzez funkcje OCF wchodzisz w kodowanie lamp normalne-led, dalej wchodzisz w kodowanie pojedynczych kanałów i tak przy każdym jest ptaszek czy ma daną żarówkę sprawdzać czy nie. jak będę miał chwilkę to sprawdzę i powiem jaki efekt, ja mam dodatkowo jeszcze błąd "zestaw danych niewiarygodny" który wywaliło po kodowaniu chociaż wszystkie światła się palą i tu chyba jest pies pogrzebany wyłączałem diagnoze kierunków i lipa:thumbdown: w kanałach 199 i 202 mam wartości 10245 i 10280 a powinny być zera i za chusteczke nie idzie tego zmienić powalcze jeszcze dzisiaj może coś uda się wykombinować Wyłącz diagnozę wszystkich tylnych świecideł i zobacz czy dalej szwankują. Wyłączałem wszystko i dalej to samo "zestaw danych niewiarygodny" i szybsze mruganie:kwasny: będę musiał podjechać do tego gościa o którym Damian92 wspomniał
-
Zmiana lamp w Audi A4 B8
Poprzez funkcje OCF wchodzisz w kodowanie lamp normalne-led, dalej wchodzisz w kodowanie pojedynczych kanałów i tak przy każdym jest ptaszek czy ma daną żarówkę sprawdzać czy nie. jak będę miał chwilkę to sprawdzę i powiem jaki efekt, ja mam dodatkowo jeszcze błąd "zestaw danych niewiarygodny" który wywaliło po kodowaniu chociaż wszystkie światła się palą i tu chyba jest pies pogrzebany wyłączałem diagnoze kierunków i lipa:thumbdown: w kanałach 199 i 202 mam wartości 10245 i 10280 a powinny być zera i za chusteczke nie idzie tego zmienić powalcze jeszcze dzisiaj może coś uda się wykombinować
-
Zmiana lamp w Audi A4 B8
dwukrotnie szybsze miganie nie da się załatwić kabelkiem VCP bo takowy kupiłem i d...a kombinowałem jak koń pod góre:thumbdown:także chyba komfort do wymiany niestety:kwasny:no chyba że ktoś wie jak, to byloby miło się dowiedzieć może być nawet na pw:wink:
-
Prostowanie felg aluminiowych
Domaszk też dobrze robią
-
B8 TrOOOOp
Panowie, miał ktoś z was problem z niedziałającym przyciskiem zamykania tylniej klapy? Wczoraj wieczorem normalnie się zamknęła a dzisiaj d..a, musiałem zamknąć przez przycisk od otwierania:kwasny:. Mikrostyk coś tam "cyka" ale może to nie on. Macie jakieś sugestie? VCDS-a żeby sprawdzić będę miał dostępny dopiero po Nowym Roku.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To na 18 czy 19 ten spot? Chętnie bym się zjawił
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Od tygodnia jestem posiadaczem A4 Avant 2.0TDI CR z 2009r. Pozdrawiam wszystkich.