Treść opublikowana przez walada1987
-
Spoty Katowice i okolice
Panowie nie wiecie czy w okolicy Zakopanego są jakieś spoty nie bawem Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pozdrowionka z pod samiućkich tater Naciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
Pozdrowionka z pod samiućkich tater Naciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
Ok bo jest taka szansa ze jak mam przeplywke z 1.9 to będzie miała mniejsza moc moja b5 nie będzie tak przyspieszac Naciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
Stasiu czytałeś pwNaciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja za 5 min jestem Naciapane z GT-N7105 Tomek dzięki za spota Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A kebsa zaliczamy Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja 19 max 19.30 bede Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja się pojawię bo będę w pobliżu o której bedzieszNaciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak narazie to widzę ze lipa dzisiaj będzie ja się będę kręcił w okolicy to mogę wpasc Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To ile nas będzie jutro bo nie wiem czy planować wypad na spota czy nie Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W sobotę juz tak było właśnie zastanawiałem się o co kamanNaciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witojcie Naciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
Spoko jednak jak byś się na myślistwo dzwon Naciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
Spoko u mnie do b5 wchodzi tam jest duży wieloklin Naciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
Ja mam z multi ale do c5 Naciapane z GT-N7105 Jak coś to dzwon 732545749 Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to cykl na jedną nuzek i za chwilę na drugą [emoji39] A na drugim planie sos andaluzyjski Witojcie nie ma to jak praca Naciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
Witojce Naciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
No to cykl na jedną nuzek i za chwilę na drugą [emoji39] Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Służyć to znaczy prać , gotować i obiadki podawać ? Jak tak to rozumiem ... W przeciwnym wypadku w ogóle Co będziesz w tej kwocie zmieniał ? Siemanko młody Żonkiś Ochłonąłeś ? Przewody paliwowe filtr paliwa i węże wraz z koszem w baku bo z niego lecą bable . Z kod wiem bo obeszło cały układ w piłem się w bak i wprost do vp44 i były mikro bąbelki a po podpięcia i odpowietrzeniu mega bable . Do filtr do przeżycia a za nim mimo nowych węży mega a filtr zmieniałem w kwietniu i podejrzewam ze się rozszczelnil jak tak to na gwarancji zakładają nowy Naciapane z GT-N7105 Panowie czyja z naszych b6 stoi na kozielakiej Naciapane z GT-N7105 Majkel jak tam po zeniaczce zauważyłeś juz zmiany
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jutro maleńka idzie na warsztat na wymianę całego układu paliwowego wraz z bebechy mi baku kolo 1 k mnie to pociągnie ale czego się nie robi dla miłości która ma mi służyć Panowie psyyt dzisiaj nie ster cza ci co bali czyli tegoroczny zator to będą kojarzyć a reszta zdrowie A poza tym sam arturoo wiesz ze mikro bąbelki to nic a duże bable to zabujstwo dla vp44, a nie stać mnie jak na tą chwilę wyspać 2 k żeby znowu sam wiesz ze jeśli skarbonka ( czyli nasze 2.5 ) nie jest ideałem to koszta moga bycbjak z kosmosu wiec żeby malenstwo jeszcze pizylo to cza zainwestowac, lepiej powiedzmy na bieżąco zainwestowac drobne niż w razie awarii grubaska rozmieniac jak mówi staropolskie przysłowie " lepiej zapobiegać, niż leczyć " Naciapane z GT-N7105
-
Wahacze Master, Fortuna czy veratil
Zgadzam się z przedmówcą jeśli cię budżet ogranicza to master, a jak masz siano to Lem i bez gadaniaNaciapane z GT-N7105
-
Spoty Katowice i okolice
Panowie psyyt dzisiaj nie ster cza ci co bali czyli tegoroczny zator to będą kojarzyć a reszta zdrowie Naciapane z GT-N7105
-
reanimacja podłokietnika przód
Zadzwoń i zapytaj bo nie wszystko wystawial Naciapane z GT-N7105
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to psyyt panowie nowa szyba leży na czerwonej strzale