Treść opublikowana przez Litai
-
Rodzaj opony na zapasie
Rozumiem, ale chodzi mi o to, że mając oponę kierunkowa na zapasie masz narzucone na którą stronę może być założona.
-
Rodzaj opony na zapasie
Jakiś czas temu rozciąłem oponę i musiałem zmienić na zapas. Na zapasie miałem kierunkowego Dunlopa, założonego na felgę z przeznaczeniem do montażu na prawą stronę (informacja "Outside"). Akurat miałem szczęście, że niedaleko był wulkanizator, ale w trasie mógłby być problem. Stąd moje pytanie - jaki rodzaj opony powinien być na feldze zapasowej, żeby można było zamontować koło zapasowe z dowolnej strony (kierunek toczenia itp.)? No i opona letnia czy wielosezonowa? Dziękuję za odpowiedzi
-
Koło dojazdowe B6 Avant
5te koło alu wejdzie? na jakiej oponie? Nie wiedziałem jaki jest rozmiar - dziękuję za odpowiedź. Można śmiało zmieniać na 17"
-
Koło dojazdowe B6 Avant
Dotychczas miałem 5te koło zapasowe ale 16". Chciałbym zmienić felunek na 17" i tutaj pytanie - czy dojazdówka 17stka wejdzie w miejsce koła zapasowego? I jakie ona ma wymiary? Dziękuję za pomoc.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Ale to musisz jeszcze spłukiwać potem. No i nanoszenie spryskiwaczem
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
denishome, coś konkretnego polecisz? Jestem pewien że water spoty bo to po splukaniu samochodu takie plamki
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Panowie, czym usunąć "water spoty" po myciu a przed nakładaniem czegokolwiek ?
-
Zaślepka tylnej lampy Avant
Całość, zaślepka "od góry" lampy.
-
Zaślepka tylnej lampy Avant
Sorki za zamieszanie (mogłem zaznaczyć). Chodzi dokładnie o plastik, który zaznaczył Piotrek. Dzięki za pomoc, szkoda że nie do kupienia.
-
Zaślepka tylnej lampy Avant
Chodzi o element zaraz nad lewą lampą (ten wypust). Będę wdzięczny za pomoc.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemanko Poleci ktoś zakład regenerujący maglownice? Okolice Bytomia, Zabrza Gliwic.
-
Zestaw spinek osłony silnika i skrzyni
Witam, Tak jak w temacie, szukam nr zestawu spinek osłony silnika i skrzyni. A4 B6, 1.8 T Multitronic Dzięki
-
Zestaw spinek osłony silnika i skrzyni
Witam, Tak jak w temacie, szukam nr zestawu spinek osłony silnika i skrzyni. Dzięki
-
samsung smart tv - brak netu
Zmień standard nadawania WiFi w routerze na b/g. Podejrzewam, że masz ustawioną "n" i dlatego może zrywać połączenie.
-
Jaki płyn hamulcowy do Audi?
Do B6 AVJ wystarczy SL6?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
A coś do zmiękczania wody? Żeby nie pojawiały się waterspoty po spłukaniu szamponu.
-
Przycisk blokady szyb
A znasz numer całego uchwytu do wnętrza twist?
-
Przycisk blokady szyb
Witam, poszukuję nr cześci - przycisk blokady szyb. Jak go wcisnę to z powrotem odskakuje.
-
Problemy z komputerem !
Jakieś "Listy dostępów MAC" na routerze ustawione? Tzw Filtrowanie adresów MAC. Spróbuj podłączyć po WiFi jak wszystko inne jest rozłączone (problemem może być różnica w standardach urządzeń) I dobrze by było, jakbyś wstawił screena ustawień sieci bezprzewodowej na routerze oraz screena właściwości karty sieciowej.
-
Passat B5 1.8T AWT logi do analizy
Tak, przepływka wymieniona na oryginał BOSCH'a. Ok statyczne wstawię na dniach - dynamiczne myślę, że w przeciągu tygodnia.
-
Passat B5 1.8T AWT logi do analizy
Dziękuję za pomoc Witam ponownie - problem nadal występuje. Objawy: Samochodem poszarpuje podczas jazdy (szczególnie, jak się odpuści gaz) i czasem na postoju na biegu jałowym. Dalej występuje błąd zbyt bogatej mieszanki oraz podaje informację, że Secondary Air Injection nie działa poprawnie (Failed or Incomplete). Poniżej wrzucam logi dynamiczne grup 000, 001, 003, 004, 008, 010, 011. Zalane paliwo 98 PB. LOGI: Grupa 004: http://vaglog.pl/log_204417.html Grupa 010: http://vaglog.pl/log_204418.html Grupa 001: http://vaglog.pl/log_204419.html Grupa 008: http://vaglog.pl/log_204420.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_204421.html Grupa 011: http://vaglog.pl/log_204422.html Grupa 000: http://vaglog.pl/log_204423.html Będę wdzięczny za pomoc oraz wszelkie sugestie co sprawdzić i na co zwrócić uwagę. Ktoś ma jakiś pomysł?:>
-
Mega problem
Zrobione jak poradziliście ale problem nadal jest. Jakieś sugestie?
-
Mega problem
Wrzucam dwa filmiki przedstawiające zachowanie skrzyni w momencie zwiększania obrotów na postoju - skrzynia w pozycji P bez wciśniętego hamulca. https://www.youtube.com/watch?v=Kv3QVr8pAHU&feature=youtu.be https://www.youtube.com/watch?v=cXP_CZDepTY&feature=youtu.be
-
Mega problem
Dokładnie ten srebrny. Inaczej zawór kombi?
-
Mega problem
Na zimnym elegancko chodzi. Delikatnie sie zagrzeje i juz zaczyna blokowac skrzynie i swiruje wszystko.