Treść opublikowana przez Litai
-
Pędzle do wnętrza
Tak jak w temacie - jakie kupić pędzelki do wnętrza (kokpit) i do skóry?
-
Montaż podłokietnika A4 B6
Wewnętrzna strona klapki Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż podłokietnika A4 B6
Nie chodzi mi o "przycisk" zamknięcia, ale o plastikowe obicie klapy od wewnątrz.
-
Wakacje 2016
A jak cenowo?:>
-
Montaż podłokietnika A4 B6
Panowie a czy jest możliwość dokumienia/wymiany samego plastiku wenątrz? Chodzi o plastik od zamknięcia, pod obiciem.
-
Jakie koło dojazdowe
Na jakim profilu ? Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka
-
Zapaszki do auta
Testuje, wisi 2 tygodnie dopiero.
-
Zapaszki do auta
Polecam Scentway IMAO (szczególnie New York).
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
czy jak założę felge 18" do Multitronica i 150 KM (AVJ) to nie zamule za bardzo fury?
-
Multitronic a felga 18"
Tak jak w temacie - czy jak założę felge 18" do Multitronica i 150 KM (AVJ) to nie zamule za bardzo fury?
-
Jak ogarnąć takie ledy ?
Zagadaj do Gwerty'ego. Na pewno będzie wiedział. Ledowy pasek od A6 wstawiał w lampy z a4
-
przyciski el.szyb z alliexpress
Ktoś na forum pisał, że kupił te zamienniki z allegro za 30-50 zł i po 2 latach spokój dalej.
-
przyciski el.szyb z alliexpress
http://allegro.pl/oryg-wlacznik-przelacznik-szyb-audi-a2-a4-b6-aso-i5978327166.html Kierowcy x4 http://allegro.pl/przelacznik-wlacznik-przecisk-szyb-audi-a4-b6-a2-i5147260508.html Pasażera
-
wzór rs6 c5 jakie parametry ori ?
http://www.original-felgen.com/ Może pomoże
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
Jasno ale lepiej będzie wyglądać. Teraz to istna dyskoteka
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
Zdecydowanie za jasno.
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
Ma ktoś zdjęcia jasnego (beżowego) wnętrza z ledami od Tomnika?
-
Jaki koszt regeneracji zacisków przednich ?
I jak podliczysz to wyjdzie koło 100 z farbką w sprayu. Wolałbym wysłac do dev'a i mieć pomalowane proszkowo.
-
Wakacje 2016
A co myślicie o Albanii, Gruzji, Czarnogórze?
-
Spoty Katowice i okolice
Pany Szukam kogoś na Śląsku kto ogarnie temat malowania, czyszczenia i polerki lamp w B6 (PiterA4 niestety się nie odzywa) oraz przyjrzy się mojemu 1.8 T (telepanie przez 3 sek po odpaleniu).
-
Dziwne "wchodzenie" na obroty przy rozruchu silnika w Audi A4 B6 1.8T AVJ
Dokładnie to samo mam... czekam na rozwiązanie
-
Nierówna praca przez chwilę po odpaleniu
U mnie również 2 sek po odpaleniu jest delikatne zawahanie obrotów i troszke telepie. Poczekam do wiosny jak sie zrobi cieplo czy ustanie.
-
Przeliczenia W na V
Za małe napięcie - proste.
-
Wakacje 2016
Chodzi mi głównie o wypoczynek, ale żeby też można gdzieś wyjść wieczorkiem (młode osoby) potańczyć itp. Plaża koniecznie piaszczysta
-
Problem z laptopem Samsung
Albo coś z samym układem graficznym (wypalony) albo inwerter - bardziej bym sie ku temu skłaniał.