Treść opublikowana przez Litai
-
Spadek temperatury płynu chłodzacego
Grupy 007 w Engine mi nie pokazuje w ogóle. Gdzie jeszcze mogę sprawdzić temp? VCDS Lite 1.2
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Wszystko zrobione (no może poza sprzątaniem), ale niestety jak postawię samochód przy polach to chcąc-nie chcąc ta para się pojawia. Wydaje mi się że politura daj jeszcze większy połysk. Od powłoki? Słowo klucz - wydaje Ci się. Dziękuję.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Panowie, co polecicie z kategorii "Anty-para"? Tylko w godziwych piniądzach
-
Specjalisty od hamulców
Tak, wiem. Ale szukam najpierw na miejscu, żeby jak najkrócej samochód stał.
-
Specjalisty od hamulców
Poszukuję specjalisty od hamulców, prawdopodobnie regeneracja zacisków itp. Potrzebuję takiego, co zdiagnozuje i zrobi od a do z a nie naciągnie. Okolice Zabrza, Bytomia, Chorzowa, Gliwic, Katowic.
-
Wygłuszenie maski 1.8T
To w końcu wychodziły z wygłuszeniem czy nie?
-
Wygłuszenie maski 1.8T
Człowiek uczy się całe życie Dzięki Panowie
-
Wygłuszenie maski 1.8T
Tak jak w temacie, potrzebuje nr wygłuszenia maski 1.8 T. Nie wiem, dlaczego nie mam. I od razu spinki. Z góry dziękuję
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Gdzie studiujesz?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Byłem na "Everest" - polecam jak najbardziej Z zapowiedzi trzeba się wybrać na Bonda i Gwiezdne Wojny.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobry
-
warsztat diagnostyczny
Odnośnie otwarcia SKP polecam: http://www.wsop.pl/pomysl-na-biznes/stacja-kontroli-pojazdow/biznesplan-analiza-ekonomiczna/
-
Odmrażacz do szyb - stosujecie?
Używam Sonax'a i K2 Alaska i gumowa ściągaczka. I tylko i wyłącznie w płynie - spray Ci do szyby nie zdąży dolecieć
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
"Praktykant" , "Ugotowany" - ktoś widział? W weekend idę z moją kobietą do kina i coś trzeba wybrać.
-
A4/B6 1.9 TDI, Multitronic Szarpanie
W temacie Bartka masz do niego numer. Zadzwoń a pomoże. Na pewno logi do zrobienia.
-
Maglownica a Multitronic
Dziękuję Wam za pomoc
-
Szukam szpeca od skrzyn multitronic.
Brakuje przycisku Lubię to eskey, na pewno zadzwoń do Bartka bo przez telefon dużo pomaga (logi itp.)
-
Maglownica a Multitronic
Czy w wersji z Multitronic'iem występuje inny rodzaj maglownicy czy taka sama jak w pozostałych? I jak wygląda sprawa z demontażem? Trzeba ingerować w skrzynie?
-
Szukam szpeca od skrzyn multitronic.
Jeśli chodzi o woj. śląskie to wszyscy polecają Pana Sopę z Rybnika. Chociaż ja osobiście z Zabrza jechałem do Bartka do Poznania (Bart-S na forum). Konkretny gość, a wiedza ogromna.
-
Regeneracja maglownicy
Ile gwarancji i jak się postarali? Zadowolony ?
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
http://showcarshine.pl/aplikatory/99-meguiars-soft-foam-applicator-pad-2-pack-aplikator-do-wszystkiego-.html
-
System operacyjny Android
Ktoś ze znawców (dobrze poinformowany) ma info odnośnie aktualizacji Sense do HTC E8? Na forum androida temat umarł śmiercią naturalną...
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Polecam "Zwykły bohater" Marka Owen'a. Aktualnie czekam na przesyłkę innej jego książki pt. "Niełatwy dzień".
-
Regeneracja maglownicy
Może ktoś polecić dobry zakład specjalizujący się w regeneracji maglownic na terenie Śląska - powiedzmy Zabrze, Gliwice, Bytom, Katowice.
-
Rodzaj opony na zapasie
Dokładnie, będzie w przeciwnym kierunku do pierwotnie założonego.