Treść opublikowana przez Litai
-
Piłka nożna
Borussia Dortmund vs. FC Porto - Najciekawsza para
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Strefa Śmiechu
Mistrz !
-
Przycisk od awaryjnych ciągle świeci i rozładowuje mi akumulator
Odciągnąć zabezpieczenie (różowe, fioletowe), jakby zawleczka.
-
Co to może być
Wygląda mi na alarm i czujnik przechylenia autka, jakby ktoś Ci je np. chciał wywieźć na lawecie to też zawyje
-
Przycisk od awaryjnych ciągle świeci i rozładowuje mi akumulator
Wyciągnij przycisk awaryjnych, przeczyść i zobacz czy dalej będzie świecić. Kable w drzwiach sprawdziłeś (harmonijka)?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To gdzie na kebaba latacie?- Dobre czerwone wino
Jak ktoś lubi słodkie (do deserów) to polecam Carlo Rossi Pink Moscato- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie, a do której Wy tam siedzicie? Bo ja niestety późno z pracy wychodzę, ale chętnie bym wpadł w któryś piątek, jak będę miał możliwość.- Pasy bezpieczeństwa
A czyszczenie parą?- Termostat czy czujnik
Ok, rozumiem. I tak naprowadziłeś na niezły trop. Może zaoszczędzę kilka stówek.- Termostat czy czujnik
Nie wiem o co pytasz. O oring - jakiś wymiar, numer czy coś- Termostat czy czujnik
Bromchit, masz nr tego? Jaki kupić, gdzie?- Pasy bezpieczeństwa
Jak w temacie Czym wyczyścić pasy bezpieczeństwa (beżowe wnętrze)?- Termostat czy czujnik
To co, kupować oryginał czy Wahler'a? ORI 474 zł- Szukam szpeca od skrzyn multitronic.
Dzwoń do Bartka, powie Ci jakie logi zrobić i będziesz wiedział na czym stoisz.- skrzynia multitronic (moduł sterujący, przekaźnik skrzyni)
W profilu masz wpisane, że jesteś z Wrześni. Ani chwili się nie zastanawiaj i dzwoń do Bartka (BartS). Specjalizuje się w multitronicach.- Rączka kierowcy beżowa
To raczej nie są oryginały :/ ? Z tego co wiem to nie da się bez demontażu- Rączka kierowcy beżowa
Dzięki No to trzeba szukać używki albo dobierać spray'a- Rączka kierowcy beżowa
Jak w temacie, szukam numeru rączki kierowcy oraz pasażera w kolorze beżowym. Wersja 4 szyby elektryczne- Termostat czy czujnik
u ciebie to termostat Jesteś pewien? Można to jeszcze jakos potwierdzić w VCDSie? można. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/11318-diagnostyka-silnikow-tdi-logowanie/ Dziękuję za link. NIestety - tak jak pisałem wyżej, nie mogę znaleźć temperatury w grupie Silnik. We wskaźnikach normalnie znajduję w 003.- Termostat czy czujnik
u ciebie to termostat Jesteś pewien? Można to jeszcze jakos potwierdzić w VCDSie?- Termostat czy czujnik
Mi z kolei dochodzi do 90 stopni ale na zdarza sie, że w trasie spada minimalnie by po jakimś czasie znów podejść do góry. Na VCDS'ie w Silniku grup 007 nie pokazuje nic. - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE