Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sowiq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sowiq

  1. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Koszt pewnie taki, że można było kupić drugą A4
  2. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A jaki MCE masz? Bo mój teoretycznie też nie obsługuje, ale przód udało mi się połączyć (na tył brakuje fizycznie pinu).
  3. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ta wiązka Ci obsłuży zarówno podświetlenie schowka jak i nóg pasażera - biała wtyka idzie do lampki, czarna do siłownika drzwi schowka z włącznikiem i ta mała czarna do lampki podświetlenia stóp pasażera. Brązową doprowadzasz prąd z instalacji samochodu. Poczytaj: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/181375-montaz-pakietu-wewnetrznego-qq1-oswietlenia-przestrzeni-nog-kratek-schowka/ Ja bym od razu kupił drugą lampkę LED do oświetlenia stóp kierowcy, żeby zrobić komplet, bo i tak trzeba demontować plastiki pod kierownicą żeby dostać się MCE
  4. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zółta to nie airbag, tylko wyłącznik airbaga znajdujący się w schowku - nie każdy ma. Reszta jak Gibons napisał.
  5. Większość rzeczy z ASO kupisz też na Allegro albo tutaj na forum.
  6. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No moim zdaniem inżynierowie się nie popisali tutaj. Nie widzę powodu dlaczego nie zrobiono tam łożysk, tylko jakieś lipne rozwiązanie z tulejkami
  7. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wygląda to na zwykłą stal. Tuleje są na wierzchu zaokrąglone i dociskane czymś w rodzaju "korony" ze stalowej blachy. Gdzieś tam przebijają się złoto-brązowe krople zaschniętego smaru.
  8. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Koledzy, szybkie pytanie. Jakiś czas temu pytałem o łożyska w dmuchawie od klimy, bo mi zaczęła piszczeć. Kupiłem drugą na Allego i rozebrałem na części. Okazuje się, że tam nie ma łożysk, tylko zwykłe tujele. I teraz pytanie - jakiego smaru użyć, żeby było dobrze?
  9. A przy ustawianiu lusterka też jest tak, że zamiast w dół lusterko idzie w górę? Może masz źle założony silniczek? Ew. kabelki odwrotnie podpięte?
  10. To czujnik temperatury na zewnątrz pojazdu. Z tym, że nie powinien tak luźno wisieć, tylko powinien być zamontowany w uchwycie przymocowanym do grilla. http://i.imgur.com/BHwEdju.png
  11. Inaczej by Ci nie zakładali tego czujnika
  12. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ale te 40€ + KW to prawie tyle samo co 200 zł za ORI
  13. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak znajdziesz jakieś źródło, to wołaj, bo też szukam. Ceny na Allegro wysokie...
  14. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja ledwo wymieniłem w lewych drzwiach (tył) i zaczął szwankować prawy
  15. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ale fakt jest taki, że te siłowniki bardzo często padają. Jak napisał jakiś czas temu jeden kolega: Po ilości postów na temat zamków drzwi wnoszę, że tutaj też jest jakiś problem konstrukcyjny.
  16. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Problem z klapką jest taki, że nie zamyka się z centralnym zamkiem. Tzn. da się otworzyć nawet jak samochód jest zamknięty, a tak nie powinno być.
  17. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Prawie wszystkim pada zamek klapy wlewu paliwa, a akcji serwisowej nie było
  18. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    też mam ten problem a6 , po vagu wiem że coś mi nie łączy z kabelką , narazie nie mam czasu z tym zająć się Tylko dziwi mnie fakt ze tak sie stalo po zmianie pogody, w innym aucie mialem tak samo tylko ze drzwi byly od pasażera strony to wymienialem silownik http://a4-klub.pl/index.php?/topic/269382-problem-z-zamkiem-tylnych-drzwi-008-niezrozumialy-sygnal/
  19. Zerknij tutaj: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/269382-problem-z-zamkiem-tylnych-drzwi-008-niezrozumialy-sygnal/ A co do klapki wlewu paliwa - stndardowa usterka w B8. Poczytaj: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/174748-wymiana-silownika-klapki-wlewu-paliwa/
  20. Używam w tablecie. Nie wszystkie urządzenia Ci obsłużą Aero (w necie są listy kompatybilnych). A do tego raz na godzinę trzeba przepisywać kod z obrazka (captcha), więc w samochodzie będzie to raczej bezużyteczne. Play ma dobrą ofertę - http://www.play.pl/oferta/play-internet/internet-na-karte/starter-4glte-50zl/
  21. ---->>>>>> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/153978-parktronic-mmi-2g-3g-wizualizacja-concert/
  22. Chodzi Ci o szyfrowanie? Jak Twoja sieć jest chroniona hasłem (a chyba jest, skoro wpisałeś), to wszystkie dane są szyfrowane i musisz wybrać metodę tego szyfrowania. A z tego co widzę na ekranie, to masz opcję udostępniania WiFi dla innych urządzeń.
  23. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W porównaniu z Polakami, każdy Szwajcar jest bogaty
  24. sowiq odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ciekawe jak progi i słupki. Bo wygląda to tylko na jakąś przycierkę. Jeśli elementy konstrukcyjne nie są ruszone, to nie jest to aż taki szrot. Skoro nawet poduszki nie wystrzeliły, to nie było mocnego uderzenia.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.