Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

f1mlody

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez f1mlody

  1. wi Przepływkę wykluczam bo mam wskazania ok, a jak można sprawdzić czy katalizator jest zapchany i to "WG" co to i gdzie tego szukać ? temat sam przerabialem wiec tematow o tym jest od pyty i nawet w zrob to sam wrzucalem jak sprawdzic WG wiec wystarczy poszukac : witam a czy ten test ze strzykawką daje jednoznaczna odpowiedz czy wg jest sprawny
  2. to chyba cos nie tak jest załozone bo ja mam ustawione min czyli 30st i jest wszystko w porzadku
  3. tez miałem taki problem zaraz po załozeniu lpg ale zajechałem do firmy i okazało sie ze mieli serie wadliwych komputerów wymienili na nowy i jest ok
  4. czasem tez odnose takie wrazenie ze ubywa pb ale znikome ilosci
  5. montuj smiało ja juz ponad pół roku smigam i wszystko ok tylko podzespoły o wzmocnionej wytrzymałosci grubsze przewody i reduktor
  6. umnie spalanie miesci sie w granicach 10,5-11l(przy spokojnej jezdzie)
  7. witam miałem podobny problemi okazało sie ze pompa wody była walnieta a co do nawiewu to przeczysc nagrzewnice napewno pomoze jak to zrobic jest na forum w dziale zrób to sam
  8. awaria przepływki (złe wskazania) zapchany katalizator nie domkniety lub nadtopiony WG na dniach bede robil logi to sie okaze i wycinał kata chwilowo brak czasu jak sprawdzic wg
  9. witam, jak w temacie jak zamontowac kanape od sedana w avancie chodzi o oparcie ja w avancie mam dzielona a nowa jest nie dzielona szukałem na forum ale nie znalazłem jak to zrobic ale pisało za jest to mozliwe
  10. witam ja mam podobny problem kupiłem skóre od seedana i jak teraz zamontowac tylna kanape dodam ze opercie nie dzielone
  11. no wyobraź sobie że nie.. moze oczekiwania były zbyt duze chyba trzeba zamienic na 2,7 jak czytam te twoje wypociny i ile to już a4 nie "zrezeałeś" to mi się słabo robi" ten "zaworek" () to tak zwany przepływomierz.. ty człowieku wiesz gdzie znajduje sie przepływomierz w 1,8t [br]Dopisany: 17 Październik 2010, 00:28_________________________________________________ no wyobraź sobie że nie.. moze oczekiwania były zbyt duze chyba trzeba zamienic na 2,7 jak czytam te twoje wypociny i ile to już a4 nie "zrezeałeś" to mi się słabo robi" ten "zaworek" () to tak zwany przepływomierz.. i jak nie masz nic madrego do napisania to idz moze jabłka w sadzie zbierac
  12. no na razie sie nie scigam bo nie wiem czy warto no nie wiem jakie cisnienie ale mój mechanik mówił ze jest wszystko ok po niedzieli bede robił logi to zobaczymy jakie wartosci a kolega ma moze jakies podpowiedzi co mozna jeszcze sprawdzic w poniedziałek bede jeszcze zakładał ten zaworek co jest na gumie od filtra powietrza do turbiny bo dostałem go z ta guma wiec podmienie dla sprawdzenia [br]Dopisany: 16 Październik 2010, 20:31_________________________________________________ no wyobraź sobie że nie.. moze oczekiwania były zbyt duze chyba trzeba zamienic na 2,7
  13. f1mlody odpowiedział(a) na f1mlody temat w Audi A4 B5
    ok wielkie dzieki
  14. f1mlody odpowiedział(a) na f1mlody temat w Audi A4 B5
    dv a to ten znajduje sie na tej gumie taki małyczarny na kostke 2 pinowa
  15. f1mlody opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    witam mam taki problem poniewaz miałem pekniętą rure to co idzie od filtra powietrza do turbiny i dostałem od znajomego drógą już razem z zaworem czy bedzie pasowac nie wiem jaki jest oznaczenie silnika napewno 1,8t 150km
  16. sprawdzales manometrem cisnienie doladowania? jesli tak i wszystko szczelne pozostaje przeplywomierz jeszcze sprawdzic, albo masz za duze wymagania co do 1.8T 150 koni to nie znowu taka rakieta zeby, az tak wklejalo w fotel no w koncu ktos z okolicy cisnienie sprawdzałem jest jak w ksiażce błedu przepływomierza nie pokazuje na vagu po niedzieli bede prubował zrobic logi to sie okaze a moze jak jestes z gorzowa moze bysmy sie jakos ustawili i porównał bym osiągi moze to faktycznie nie taka rakieta te 1,8t
  17. od zawsze? a swoją drogą to kolega który tak się śmiał z właścicieli ON raczej nie objedzie 1z zawsze mozna stanac na kresce :gwizdanie:
  18. no to zostanie tylko hamownia bo tu u mnie w okolicy nikt tego nie moze ogarnac
  19. a których grup zrobic te logi ?czy wszystkich
  20. z tymi logami to bedzie problem jak je zrobic ?brak vaga jak myslicie czy mechanik który ma waga bedzie umiał to ogarnąc
  21. witam panowie prosze o pomoc mianowicie jest tak kupiłem audiczke jak w temacie i chyba z jej moca jest cos nie tak bo wydaje mi sie ze jakos nie czuc tych 150 kucy niby ciagnie na kazdym biegu ale tego turbo jakos nie czuc dodam ze turbina ok ładuje tak jak w ksiazce pisze zadnych błedów na kompie nie wywala układ szczelny czy ktos wie co jeszcze moze byc nie tak?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.