Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slawek66

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slawek66

  1. slawek66 odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    travolta2
  2. Jak możecie to może napiszcie do koleżanki na GG bo napisała mi, że nie bardzo potrafi poruszać się po forum.
  3. Naszej koleżance - Dynelka - ukradziono kluczyk z dokumentami. Może ktoś wie gdzie w Tychach może wymienić wkładki w zamkach ?
  4. To ja ze swoją żonką w lipcu 2006, w czasie podróży do domku, zaraz po zakupie niuni.
  5. slawek66 odpowiedział(a) na BarthPL temat w 1.9TDI
    Miałem taki sam przypadek ale w innym aucie. Elektryk to zdjagnozował jako uszkodzony obwód wzbudzenia alternatora.
  6. slawek66 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    trochę źle słyszałeś to Febi jest ostatnio pakowaczem nie Lemforder Swoją wiedzę opieram na informacjach jakie uzyskałm w inter carsie podczas zakupu części. Wahacze Febi były tańsze i zapytałem czy gorsze a usłyszałem j/w [ Dodano: 11-12-2006, 00:43 ] Potwierdzam. Ja po zrobieniu zawieszenia (bez końcówek) pojechałem na diagnostykę. Nie trzeba było nic ustawiać pod warunkiem, że wachacze nie są firmy krzak.
  7. slawek66 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Z tego co mi wiadomo to Febi produkuje dla Lemfordera a ten tylko daje swoje opakowanie i marżę dlatego produkty tych firm są tej samej jakości a cena jest różna
  8. Ja zakupiłem Fuldę Montero 2 195/65/15 ale nie miałem okazji pomykać po śniegu. Przy wjeździe w duże rozlewisko wody zachowują się wspaniale. Są ciche i miękkie, fajnie tłumią uderzenia po wpadnięciu w wyrwę na naszych drogach. Cena też ok. bo 250 zł. za szt.(plus koszt wymiany)
  9. Ja się zalewam na shelu wcześniej benzynkę a teraz ON ale jak poczytałem Wasze posty o stacjach Neste to chyba kiedyś zobaczę jak pomyka na paliwku z innej stacji
  10. moze jak ladnie poprosisz Pikusia to za dobra butle zrobi Ci analize No to ja bardzo ładnie proszę i czekam na propozycję od Pikusia
  11. Dzięki za porady. Może będę wyglądał śmiesznie ale nie miałem okazji być z autkiem na dokładnej analizie. Pofatyguję się oczywiście sam aby sprawdzić ceny takiej przyjemności ale może ktoś mi poda choć przybliżony koszt takiej diagnostyki no i może ktoś wie gdzie w Łodzi coś takiego mogę bezpiecznie zrobić aby nie stało się tak, że jedno naprawią a kilka innych uszkodzą. Mam w tym temacie doświadczenia.
  12. Musiałem dzisiaj przewietrzyć moją niunię i wyjechać za miasto. Podczas wyprzedzania tira przy około 90km/h przy delikatnym naciskaniu gazu silniczek zbiera się bardzo ładnie (tak mi sie wydaje). Przy następnym wyprzedzaniu kiedy musiałem zrobić to znacznie szybciej i wcisnąłem mu gaz raptownie w podłogę silnik zbierał się tak jak sam chciał czyli dużo wolniej. Jak delikatnie mu odpuściłem nabierał mocy. Sprawdzałem to kilka razy i cały czas się tak dzieje. Może ktoś wie co jest nie tak ?
  13. Dzięki ! Pocieszyłeś mnie. O wyciekach już czytałem, że litr na 1 tys. to norma. Korpus silnika mam suchy. Zdejmowałem osłonę dolną i oblukałem go dokładnie ale nigdzie nie cieknie. Byłem uśmiechnięty do czasu jak zobaczyłem tą rurę. Turbina i jej okolice też suchutkie to chyba będę spał spokojnie.
  14. Rura jest nachylona więc nie wiem czy jest dużo czy torszkę bo pewnie ścieka do chłodnicy. Mam przejechane od zmiany 8 tys. i poziom oleju zszedł mi z max tak na 1/4 poziomu więc nie wiem czy to jest groźne bo cały silnik jest suchy.
  15. A co się dzieje jeśli w rurze od intrcoolera jest olej ? Demontowałem ja przy wymianie filtra paliwa i bardzo mnie to niepokoi.
  16. Dzięki śliczne za odpowiedź, poczytalem troche postów na temat zapchanego katalizatora a moja niunia posiada przebieg 220 tys (na liczniku) a z tego co patrzylem to pewnie jeszcze oryginalny katalizator musze zacząć od tego. Są tacy, którzy piszą, że po wywaleniu kata bardzo ładnie słychać świst turbiny.
  17. Witam serdecznie ! Ja swoje autoko mam od 6 miesięcy i w początkowym okresie użytkowania nie zwracałem bacznej uwagi na wszystkie szczegóły. Teraz wydaje mi się, że turbiny nic nie słychać. Nawet przy przyciśnięciu pedału przyśpieszenia na max i rozkręceniu silnika powyżej 3 tys obr/min nie mogę usłyszeć najmniejszego świstu. Silniczek zbiera się przyzwoicie ale nie jestem pewien czy z turbiną wszystko jest ok.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.