Treść opublikowana przez garry99
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Kupiłem polerka DA EPL 41 talerz mocujący 120 mm jakie kupić dobre pady?
-
[b6 AWX] avant 161km/366nm,pakiet s-line,gwintKW,heble 321mm
Dzięki panowie,jak wrócę to wstawie kilka zdjęć środka.
-
[b6 AWX] avant 161km/366nm,pakiet s-line,gwintKW,heble 321mm
U mnie taka sytuacja,półskory nowe radio 2 din Kenwooda,wlacznik chrom,nowe przyciski od szyb,nowy przycisk od regulacji lusterek chromie,nowa okleina dekorow. Będzie lepsza pogoda zrobię lepsze zdjęcia. Audi ma się dobrze,caly czas coś przy niej robie na dniach wymienilem rozrząd bo zrobilem już 60tys. Zdjęcia z modów wrzucę później.
-
C4NC3R`s AVANTador 290KM 535Nm 1.9 TDI GTB2260 HF100 FMIC by juby_p
Dasz namiary na kolege ktory robił wydech?
- B6 DIVISION
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Wykup minicasco i problem z głowy przy nastepnym spotkaniu ze zwierzyną
-
B6 DIVISION
http://allegro.pl/przycisk-podlokietnika-podlokietnik-audi-a4-b6-b7-i5484498817.html
-
Kamera cofania A4 B6 jaką wybrać?
Ja mam ta z pierwszego linku ponad rok i spisuje się idealnie,do niej dokupilem bezprzewodowy moduł bluetooth i smiga a miło tylko że ja nie mam RNS a inne radio 2 din
-
B6 DIVISION
No way. Moze podobna. Te felgi dawno juz nie jezdza Nie dawno widzialem czarnego sedana ale to nie byl s line jak Twój
-
B6 DIVISION
Ja mam na przodzie 9 et 33 zobacz sobie u mnie w dziale. Tyl mialem kiedys 10 et 30 tu masz fotke jsk to wygladslo: Wczoraj chyba widzialem tą audi w Wesołej
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Mialem takie same problemy co opisujecie i u mnie byly winne przeguby wewnętrzne,rozebralem je wyczyscilem i dalem nowe oslony i smar,
-
Swap z 1.9 TDI na 2.7 Biturbo
Jak dużo jest zabawy z elektryka? mechanike ogarne sam to koszta mi odejda
-
[B6 BBK] S4 AVANT - małe zwinne autko rodzinne
Dzisiaj chodź przez chwilę moglem oblukać Twoją audi,powiem że robi wrażenie na tych felgach
-
[B6 BBK] S4 AVANT - małe zwinne autko rodzinne
Chodzi o mechanike.
-
[B6 BEX] 1.8T SEDAN LZ3M MISANO RED 2x S-LINE ,BIX,EIBACH,BBS SPEEDLINE 19",FMIC,DP,S4
Witaj,jak dalej huczy to skrzynie trzeba dokladnie rozebrać.
-
[B6 BBK] S4 AVANT - małe zwinne autko rodzinne
Ostatnio jak bylem na wulkanizacji to mieli dwie te felgi do naprawy,w dziwny sposób byly mocno pękniete i tak już zaczynam się trochę wahać. Przy S za bardzo nie ma co modzić.
-
[B6 BBK] S4 AVANT - małe zwinne autko rodzinne
Też choruje na te felgi,po NMR jeździ srebrne s4 tylko że angol.Felgi kupowaleś nowe,jesteś zadowolony?
-
31.07-02.08.15 VwMania
Ja raczej polece,nigdy nie bylem to zobaczę co to za impreza.
-
Domek na weekend
http://ferienhaus-mazury.pl
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
Zrób zderzak na glabko i daj dokładkę z b7,wtedy bedzie robiło robotę.
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
MCE mam wersje LOW a pamietasz może jakie to kolory przewodów?
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
Mam nie ori radio i mam wyjście na podłączenie pod światła wsteczne,gdzie najlepiej podłączyć ten przewód by nie ciągnąć go do tylu pod żarówkę?
-
B6 DIVISION
Witam Panowie.Podpowie mi ktoś gdzie mogę podłączyć przewód sygnalowy radia aby wlaczyla mi sie kamera cofana,nie chcem ciągnąć kabli do tylu aby podpiac się pod żarówkę.
-
Świeci się Oil Sensor
To teraz ktory to bezpiecznik? Sprawdzę jeszcze raz kable
-
Świeci się Oil Sensor
Mam to samo u siebie,kable cale. Jak znajdziesz przyczynę to daj znać.