Treść opublikowana przez Marcin1988
-
WAHACZE KRAFT
to Lemforderów nie kupować wo gole bo można się naciąć myślałem ze są najlepsze ale jak tak mówicie to pal ich licho a kraft kupie 2 górne na próbę a FL wytrzymały tylko 15tys km
-
WAHACZE KRAFT
proszę o opinie ktoś używał ?????
-
Krzywy amortyzator
u mnie taki dźwięk był jak pękła sprężyna
-
Świece + przewody
BERU świece+przewody koszt około 280zł hula bez problemu na LPG
-
[ADP] Świecąca kontrolka oleju podczas skręcania.
No ciśnienie oleju na wale ale chyba wiadomo o co biega
-
[ADP] Świecąca kontrolka oleju podczas skręcania.
Sprawdź ciśnienie na wale jak masz możliwość
-
Rozrząd 1.6 adp
nie pompa wody jest oddzielnie i napędzana jest paskiem z koła pasowego też oddzielnym niż alternator
-
Czujnik Halla G40
te mulenie to się zaczyna od 4tys i nie zawsze muli jak mu naleci
-
Czujnik Halla G40
ale rozrzad by sie sam przestawil rok temu wymieniany i bylo ok teraz ostatnio jakos tak
-
Wariacje wskaźnika temperatury cieczy chłodzacej
aha bo już myslalem ze cos jest nie tak a co do tych lotów czasami na desce tego wskaznika to tez nie ma czym się przejmować u mnie jest tylko jeden czujnik dziś obszukałem na tym trójniku co piszesz jest jeden czujnik na 4 piny a drugie miejsce jest zaślepione
-
Wariacje wskaźnika temperatury cieczy chłodzacej
na vagu 96 stopni na wskaźniku 92
-
Wariacje wskaźnika temperatury cieczy chłodzacej
a mozesz mi kolego podpowiedziec gdzie znajduje sie ten drugi
-
Wariacje wskaźnika temperatury cieczy chłodzacej
jest 95 na wskaźniku jak by była taka temperatura faktycznie to po otwarciu maski powinno być gorąco buchać od silnika a wcale aż tak ciepło od niego to nie jest dopiero po pewnym czasie zaczyna wisko wiać i wtedy czuć ze ciepło od niego jest zapytam jeszcze czy temperatura na komputerze i wskaźniku powinna byc taka sama?? na wskaźniku stoi na 90 a na kompie 96 i ile czujników temperatury ma adp bo dzwoniłem do sklepu to gościu powiedział mi ze 2 a ja wiem tylko o tym z tyłu głowicy
-
Wariacje wskaźnika temperatury cieczy chłodzacej
otóż zauważyłem ze w mojej a4 1.6 ADP wskaźnik temperatury chyba ogłupiał skocze z 90 na 100 później na 95 i tak w kółko błędów czujnika temperatury nie ma cóż to może być??? dodam ze jak wejdzie na 100 to wiskoza nie dmucha mocno tylko tak jakby miał poniżej 90
-
ciezko odpala B5 LPG
u mnie tak było jak miałem za mało benzyny w baku spróbuj może akurat będzie ok
-
Czujnik Halla G40
a jakie wartości maja być na tym obwodzie bo ja nie w temacie w tych sprawach
-
Czujnik Halla G40
to trzeba te kable pruć i patrzeć gdzie nie ma izolacji
-
Czujnik Halla G40
no właśnie w tym sęk że kumpel wymienił u siebie ten czujnik i dalej mu go wywala. a co do instalacji to może kabel nie łączyć czy jak ??
-
Czujnik Halla G40
515 czujnik halla przerwa lub zwarcie do plusa czasami wywala mi taki błąd i momentami na większych obrotach słabo mi ciągnie normalnie brak mocy co to może być??? 1.6 ADP
-
Dziura w dolocie powietrza
świece Beru 3 elektrodowe
-
Objawy padającej wiskozy
no trzyma 90 czasami pokazuje tak 92 ale więcej nawet nie drgnie tak wiec myślę ze chyba ok
-
Objawy padającej wiskozy
na rozgrzanym wieje jak by było v6 pod maską
-
Objawy padającej wiskozy
to jak tak huczy to znaczy że dobra ??
-
Objawy padającej wiskozy
jednak na ciepłym silniku ręką nie zatrzymam ale kijem daję radę
-
Objawy padającej wiskozy
na zimnym se dmucha spokojnie moge zatrzymac na goracym dmucha ostro ale jak sie postaram to tez zatrzymam