Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marcin1988

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Marcin1988

  1. Marcin1988 odpowiedział(a) na anhal65 temat w 1.6
    nic to nie daje dalej to samo
  2. Marcin1988 odpowiedział(a) na anhal65 temat w 1.6
    to coż to może byc
  3. Marcin1988 odpowiedział(a) na anhal65 temat w 1.6
    a paliwo to może trzeba miec caly czas pół zbiornika heh
  4. Marcin1988 odpowiedział(a) na anhal65 temat w 1.6
    mam u siebie dokładnie tak samo i niewiem co to jest
  5. Tu jest wszystko dobrze ładnie sie wkręca normalnie spada nie faluje nie szukaj usterek jeździj
  6. Marcin1988 odpowiedział(a) na binoaudi temat w 1.6
    panowie jakies pomysły co to może byc mam tak samo jak zimny cieżko odpali ciepły w porządku wsio
  7. błędy sprawdzone?
  8. Marcin1988 odpowiedział(a) na emceee temat w 1.6
    50zl to jakoś za tanio
  9. Marcin1988 odpowiedział(a) na emceee temat w 1.6
    dzieki a jaki koszt takiej pompy
  10. Marcin1988 odpowiedział(a) na emceee temat w 1.6
    podpinam pod temat Jakiej firmy byście polecili pompę wodną z swego doświadczenia ?? oczywiście ADP
  11. podpinam pod temat jak prawidłowo odpowietrzyc???
  12. Marcin1988 odpowiedział(a) na kamilspeed temat w 1.6
    czasami zafaluje ale to 2 -3 razy i sie uspokaja
  13. Marcin1988 odpowiedział(a) na kamilspeed temat w 1.6
    mam to samo i u mnie wyskakuje błąd g-40 sporadyczny nie zawsze tak jest. Czy ten czujnik będzie pasował do audi numer fabryczny taki sam http://allegro.pl/czujnik-halla-hala-vw-caddy-golf-polo-030905065b-i5040019931.html
  14. w bagażniku w miejscu koła zapasowego tam masz naklejke i na niej jest napisane kod silnika lakieru itd.
  15. pytanie sekwencja czy zwykły gaz ??
  16. Marcin1988 odpowiedział(a) na ptysiek1971 temat w 1.6
    No tak ale wiadomo i tak o co chodzi
  17. Marcin1988 odpowiedział(a) na ptysiek1971 temat w 1.6
    Tak najprędzej to bedzie kabelek do czujnika jak nie pomoze to trzeba sprawdzic cisnienie na wale
  18. Marcin1988 odpowiedział(a) na Brodson temat w 1.6
    wystarczy sam słupek jak miales adp to wszystko powinno pasowac idealnie od twojego poprzedniego motoru. apropo tych tematów to nie za dużo założyles
  19. Marcin1988 odpowiedział(a) na stolar_86 temat w 1.6
    Chodzi ci o napinacz paska rozrządu???
  20. Ja mam to samo wymieniłem termostat kupiłem Gates dalej to samo no własnie tez sie zastanawiam co to jest
  21. wspornik sprężyny 8D0512149 tylko serwis 20zł sztuka Dzieki The a4
  22. Jak konkretnie sie ta guma nazywa jakbyscie mogli powiedziec,ja pytalem w sklepie powiedzial że aso własnie
  23. Witam mam pytanko Czy kupie gumę którą naklada sie na sprężyne potem idą poduszki amortyzatora i na koniec mocowanie konkretnie chodzi mi o te gumę która ma bezpośredni kontakt z spręzyną ma takie wciecie na spręzyne dzwonilenm do sklepu facet powiedzial ze tylko serwis. Prosze o podpowiedzi z góry dziekuję Audi A4 B5 SEDAN TYŁ 1.6 ADP
  24. podłącz kompa i zbadaj błędy może coś pokaże
  25. termostat sprawdź czy trzyma dobrze może puszczać i wychładza u mnie tak było

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.