Treść opublikowana przez Marcin1988
-
odpalanie
nic to nie daje dalej to samo
- odpalanie
-
odpalanie
a paliwo to może trzeba miec caly czas pół zbiornika heh
-
odpalanie
mam u siebie dokładnie tak samo i niewiem co to jest
-
Potrzebuje filmik schodzenia z obrotów od posiadacza silnika AHL
Tu jest wszystko dobrze ładnie sie wkręca normalnie spada nie faluje nie szukaj usterek jeździj
-
ciezko odpala B5 LPG
panowie jakies pomysły co to może byc mam tak samo jak zimny cieżko odpali ciepły w porządku wsio
-
Ciezko idzie na Pb przerywa
błędy sprawdzone?
-
1.6 ADP Rozrząd - pompa wody?
50zl to jakoś za tanio
-
1.6 ADP Rozrząd - pompa wody?
dzieki a jaki koszt takiej pompy
-
1.6 ADP Rozrząd - pompa wody?
podpinam pod temat Jakiej firmy byście polecili pompę wodną z swego doświadczenia ?? oczywiście ADP
-
Jak prawidłowo odpowietrzyć układ hamulcowy z ABS
podpinam pod temat jak prawidłowo odpowietrzyc???
-
Nierowno przyspiesza
czasami zafaluje ale to 2 -3 razy i sie uspokaja
-
Nierowno przyspiesza
mam to samo i u mnie wyskakuje błąd g-40 sporadyczny nie zawsze tak jest. Czy ten czujnik będzie pasował do audi numer fabryczny taki sam http://allegro.pl/czujnik-halla-hala-vw-caddy-golf-polo-030905065b-i5040019931.html
-
Czujnik poziomu paliwa A4 B5 1.6
w bagażniku w miejscu koła zapasowego tam masz naklejke i na niej jest napisane kod silnika lakieru itd.
-
brak mocy przy niskich obrotach, na lpg jest ok
pytanie sekwencja czy zwykły gaz ??
-
Swieci kontrolka oleju .
No tak ale wiadomo i tak o co chodzi
-
Swieci kontrolka oleju .
Tak najprędzej to bedzie kabelek do czujnika jak nie pomoze to trzeba sprawdzic cisnienie na wale
-
wymiana silnika ADP
wystarczy sam słupek jak miales adp to wszystko powinno pasowac idealnie od twojego poprzedniego motoru. apropo tych tematów to nie za dużo założyles
-
Problem z napinaczem ADP
Chodzi ci o napinacz paska rozrządu???
-
Spadek temperatury silnika przy duzych prędkościach
Ja mam to samo wymieniłem termostat kupiłem Gates dalej to samo no własnie tez sie zastanawiam co to jest
-
Guma którą nakłada sie na sprężynę -pomocy
wspornik sprężyny 8D0512149 tylko serwis 20zł sztuka Dzieki The a4
-
Guma którą nakłada sie na sprężynę -pomocy
Jak konkretnie sie ta guma nazywa jakbyscie mogli powiedziec,ja pytalem w sklepie powiedzial że aso własnie
-
Guma którą nakłada sie na sprężynę -pomocy
Witam mam pytanko Czy kupie gumę którą naklada sie na sprężyne potem idą poduszki amortyzatora i na koniec mocowanie konkretnie chodzi mi o te gumę która ma bezpośredni kontakt z spręzyną ma takie wciecie na spręzyne dzwonilenm do sklepu facet powiedzial ze tylko serwis. Prosze o podpowiedzi z góry dziekuję Audi A4 B5 SEDAN TYŁ 1.6 ADP
-
[ADP] Gdy zgaśnie zimny to nie da się uruchomić
podłącz kompa i zbadaj błędy może coś pokaże
-
Brak gorącego nawiewu - ogrzewania
termostat sprawdź czy trzyma dobrze może puszczać i wychładza u mnie tak było