Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

songo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez songo

  1. pewnie że można dorobić a kosz to 130zł razem z immo a jedynie czego nie bedziesz miał po dorobieniu to otwierania drzwi z pilota w kluczyku,wiem bo sam pytałem bo też potrzebuje dorobić
  2. hehehehehehe ostatnie zdjęcie jest w deche.ładna pogoda to i im frekwencja na spocie dopisała
  3. piękna modyfikacja :th: sam przemyslam nad identyczną w przyszłości jak kasa pozwoli bo dobrej mocy nigdy za wiele i byłbym bardzo wdzięczny gdybys napisał ile Cie to wszystko dokładnie wyniosło od "a" do "z" z góry dzięki
  4. jak przeżyje dzisiejszy skok na bungee to tez sie zjawie
  5. miałem to samo w swoim a tez mam 1Z z 96 choć w profilu jest inaczej i też przy tych obrotach myślałem że mi silnik wyskoczy.myslałem ze to poduszki ale kumpel doradził mi żeby najpierw dokładnie karcherem wymyc całe zawieszenie i felgi no i sie nie pomylił,teraz 2100 obrotów na wyzszych biegach i idzie bez żadnego drgniecia
  6. jak na razie uczestnicze w spotach rzeszowskich ale za miesiąc wracam w nasze strony wiec tez powinienem sie pojawiac :th:
  7. a moja ma taki samy silniczek i jest okl!!!!! jak na razie nie moge narzekać
  8. nie ma sprawy Sławku napewno przypomne :th:
  9. kurcze widziałem wczoraj na parkingu pod galeria plaza wspominanego już kiedys niebieskiego rs-a i co gorsza minąłem sie z jego właścicielem bo tyle co obejrzałem bryczke i odszedłem chłop[aczek podszedł z laska i odjechał a chciałem z nim zagaac żeby wpadł kiedy na spota no cóż może kiedyś sie komuś uda
  10. szuder byłeś już w castoramie po wiedro poxipolu? :polew:do 11maja prawie zaschnie
  11. no i wszystko jasne a co do "panowie jutro spot" to był komentarz szudera który chciałem cytowac ale mi ciągle wywalało stronke(za duzo wirusów ) wiec skopiowałem jego tekst i dopisałem reszte
  12. Panowie, jutro spot... gdzie w koncu sie spotykamy?????? podpromie czy parking kolo urzedu wojewodzkiego??????????? ja jade pod UW,mam nadzieje że nie będe sam i reszta też sie tam zjawi a potem na podpromie
  13. http://biznes.interia.pl/news/nie-przejedz-sie-na-polisie,1082176
  14. panowie i co z tym spotem?,zbiórka o 15 pod urzedem wojewódzkim czy na podpromiu?
  15. mam nadzieje że łapał tylko ten pas jadac od boguchwały a nie w drugą bo miałem ponad 130
  16. Witam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.