Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

arkady1321

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez arkady1321

  1. zgadza się,,,,,ale halogen led h11:wink: to będzie porazka,,,,,,miałem je do pierwszej mgly-odsprzedalem!!!
  2. wtyczka wtyk pod wizytownik panowie szukam takiej wtyczki,,,jaki ma symbol??
  3. może cos w oprawce nie styka....ale jak jest prad i zwykle swieca,,,,jest możliwe by ledy do d.....a sprawdzales je na krotko czy swieca...
  4. i nic,,,,,,,,a jak wlozysz normalne to swieca?? ---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 19:53 ---------- no i sprawdz ledy czy wogole swieca....
  5. zmien bieguny,jak to dioda:wink:
  6. ja smigam na shell helix ultra 5W40 4sezon
  7. jak nie znajde to zapewno tak zrobie:wink:
  8. panowie szukam takiej wtyczki,,,jaki ma symbol??
  9. arkady1321 odpowiedział(a) na Chemik21 temat w 1.9TDI
    sprawdz ako,swiece-kable,filtr paliwa-a może układ zapowietrzony.
  10. panowie jaka kostka- wtyczka pod wizytownik i kubek??? / czy wystarczy maly wtyk 2pin od kompa czy wtyczka 4BO 972 623 ---------- Post dopisany at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ----------
  11. NNW i będziesz troszkę spokojniejszy,,,,,
  12. w deszczu kicha,mgla zupełnie odpada,wieczorem tylko pięknie wygląda/barwa/ i już.....
  13. odlaczyli może.....bo cieli palnikiem:grin:
  14. arkady1321 odpowiedział(a) na arkady1321 temat w 1.8T
    panowie pojawil się blad czujni polozenia walka rozrządu 1 rząd cylindrow 1/czujnik kata obrotu walu korbowego -usterka synchronizacji -G40/G28... ---------- Post dopisany at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany at 08:05 ---------- temat zamknięty.......czujnik zmieniony i gra:decayed:
  15. to nie bądź ,,snobem,, tu się pomaga a nie utrudnia,,,,
  16. zobacz na barum polaris3 sa bardzo ciche i cenowo do przyjecia
  17. tu masz filmik,,,może cosik ułatwi:wink:
  18. arkady1321 odpowiedział(a) na arkady1321 temat w Audi A4 B6
    Na tej listwie są trzy bolce i 2 zatrzaski mocujące z przodu i z tyłu listwy. -odpowiedz sprzedającego:wink: no i tasma napewno....... ---------- Post dopisany 01-10-2013 at 13:49 ---------- Poprzedni post napisany 29-09-2013 at 17:24 ---------- zakupiłem,,,,,,,,,,,i jestem bardzo zadowolony:wink: tasma dwustronna mocna / spasowanie na tip top / polecam,,,,,,,,,,,,,,,,,,
  19. arkady1321 odpowiedział(a) na arkady1321 temat w Audi A4 B6
    tak jak mowisz:wink:
  20. arkady1321 odpowiedział(a) na arkady1321 temat w Audi A4 B6
    a dla mnie ledy w srodku to kicha/biale-zimne swiatlo/ to ma być milo i cieplo:wink:
  21. arkady1321 odpowiedział(a) na arkady1321 temat w Audi A4 B6
    no mysle nad nimi...chyba ze znajde uzywki w idealnym stanie:wink:
  22. arkady1321 odpowiedział(a) na arkady1321 temat w Audi A4 B6
    :wink:dzięki!!!
  23. tak,,,,i jak miałem passata b5 tak samo było....stad moje zdziwienie:wink:
  24. arkady1321 odpowiedział(a) na arkady1321 temat w Audi A4 B6
    panowie ,,,listwy na co przyklejacie??? dwustronna czy klej ???pozdr

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.