Treść opublikowana przez Barto89
-
[B6 AVJ] B6 1.8T AVJ by Kamel34 - Stage I (190KM, 308Nm)
Czekam na ustawkę
-
[ALL B6] Czarne b6... prawdopodobnie najszybsze b6 na forum...:) nowe foty str 2
Szatan nim miota jak szalony
-
[ALL B6] Czarne b6... prawdopodobnie najszybsze b6 na forum...:) nowe foty str 2
I to jeszcze ciągnie za sobą cysternę Grubo Panie.
-
[A4 BFB Avant] quattro + graty z S4
Chyba masz rację. Gratulacje:) Wysyłane z mojego DHD
-
[A4 BFB Avant] quattro + graty z S4
Chyba widziałem to a4 na alledrogo. Avant turbo quattro, piękne zestawienie:wub: Wysyłane z mojego DHD
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
Tlumiki które użułeś do tego projektu obsłużą większe moce rzędu 350km?
-
Schemat układu hamulcowego A4 B5
Co tam Arturo padło, że schematy potrzebujesz?
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
Czyli na trasę taki setup się nie nadaje sensowna opcja na kilka godzin ciągłej jazdy to downpipe, ori środkowy i końcowe jak Twoje.
-
problem z otwieraniem szyb
Popatrz czy połączenie kostek w przednim słupku pasażera jest ok w tej gumowej harmonijce. Sprawdzone u siebie. Też był problem z drzwiami pasażera.
-
Problem Z Klimą...
Jak sie do tego dostać?
-
Problem Z Klimą...
U mnie problem z klimą taki, że potrzebuje kilka km by dmuchało zimne powietrze. Na największym nadmuchu mogę czekać i czekać aż zacznie chłodzić. Obniżenie siły nadmuchu do połowy dopiero jakoś nieznacznie załatwia sprawę. ZImne powietrze mocniej czuć na skórze. Minimalna temp u mnie to 18stopni. Zacznę szukać panelu z minimalną 16stopni jeśli nie dojdę co jest grane.
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
Jak wygląda dłuższa jazda przy prędkościach 140-180km/h na samych zmienionych końcowych? 8godzin ciągłej jazdy jest do zniesienia? Bardzo daje po uszach? W poprzednim clk200k założyłem końcowy magnaflow. Jazda w mieście fajnie ale na trasie przy większych obrotach fes buczało. Musiałem wygłuszyć bagażnik i to trochę pomogło. Teraz mercem jeżdzą rodzice i zawrotnych prędkości nie rozwijają także im pasuje.
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Może ktoś się pokusi:decayed: Zawieszenie Gwintowane KW Audi A4 B6 (4354409669) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Sam jestem ciekaw jak wygląda jazda na gwincie FK AK Street. U siebie mam tatechnixa, pozostałość po poprzednim właścicielu. W zakrętach bajka ale jak już się wjedzie na łaty asfaltu czy tory kolejowe to szał... Wrażenie porównywalne do zaspawanego zawieszenia:thumbdown: felga 18, opona 225/35 i w sumie to też swoje może robić. Ostatnio widziałem zestaw mts technixa za 1700zł Tak poprawiła się ich jakość, że cena skoczyła do góry czy ten gwint tak schodzi z półek sklepowych, że sprzedawcy poczuli możliwość zarobku i podbili ceny? Gdyby nie mój ślub w lipcu to bym szarpał tego KW...
-
A4-KLUB.GERMANY
Bartek, okolice Heidelbergu HD:wink:
-
[B6 AVJ] A4 B6 Votex / MS DESIGN
Machnij cały pakiet MS, kółka 19", większe rurki i jest cacy:kox: Co do koloru felg to może plastdipem pomaluj? Kolor nie spasuje to zerwiesz i śladu nie będzie:wink:
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
Koledzy, kto z Was ma wymiary ostatnich puszek wydechu z końcówkami w 1.8t?
-
[B6 AVJ] czarne 1.8T by Barto89
Błędy pokasowałem zaraz po kompletnym założeniu szyb. Dziś sprawdze jeszcze raz czy coś nowego jest. ---------- Post dopisany 01-04-2014 at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany 31-03-2014 at 09:55 ---------- Wciąż w tych drzwiach jest błąd 1561. I mamy nowe opony 225/35 szerokie i niskie:decayed: ---------- Post dopisany 09-05-2014 at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany 01-04-2014 at 21:10 ----------
-
[B6 AWX] Oem +
Bliźniaczka mojej:decayed:
-
Buczy przy porannym odpaleniu
Chyba napinacz jw.
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Dokładnie ten błąd. Piny w lewej i prawej kostce różnie były obsadzone:facepalm: Po samym założeniu ele szyb na tył otwieranie z kabiny dobrze działało. Problem się pojawił po kodowaniu by centralny automatycznie się zamykał powyżej 15km/h. Powrót do pierwotnych ustawień nić nie daje. Właśnie zakodowałem szyby na otwieranie/zamykanie szyb z pilota. Moduł komfortu - coding 07 - dodajemy wartość 64 i zapisujemy. Aktywacje poszczególnych opcji komfortu – adaptation 10, channel 62 +1 – Komfortowe zamykanie szyb pilotem +2 – Komfortowe otwieranie szyb pilotem
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
U mnie moduł AD. Wróciłem do starych ustawień jednak lewe tylne drzwi nie otwierają się po odblokowaniu z wnętrza auta. Z pilota jest ok. U mnie kostki w słupkach A były już grzebane. Kabelki obsadzone były w innych numerach niż wg opisu. Doszedłem po kolorach:) jak już wykręcisz fotele i zdemontujesz plastiki progów to już z górki. Najgorzej zacząć
-
[B6 AVJ] czarne 1.8T by Barto89
Jak z pilota 2razy wcisnę otwieranie to jest ok.Ruszę autem drzwi się blokują. wyciągam kluczyk ze stacyjki i wszystkie drzwi się otwierają. Proeblem jest gdy rauszam, drzwi się blokują, zatrzymam się np na przystanku by kogoś zabrać i otwieram drzwi z kabiny przyciskiem w drzwiach i te tylne/lewe drzwi się nie otwierają... przed programowaniem centralnego było wszystko ok
-
[B6 AVJ] czarne 1.8T by Barto89
Wciąż mam problem z szybą kierowcy. Szyba dojeżdża do góry na maxa, odbija i opuszcza się do połowy wysokości. Zauważyłem też problem z centralnym w drzwiach lewe/tył. Po odblokowaniu z wewnątrz właśnie ww drzwi nie odblokowują się...
-
[B6 AVJ] czarne 1.8T by Barto89
Jeszcze nie mam zawiasów. Jaj bedzie komplet to wtedy będé działać. ---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 01:54 ---------- Zrobione kodowanie centralnego zamka. Walczę jeszcze z otwieraniem/zamykaniem szyb z pilota.