Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mxzibi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mxzibi

  1. U mnie jest nowy dwumas i kpl sprzęgło i mam jakieś lekkie obicie na pedale sprzęgła przy wciskaniu - nie wiem czy to tak ma byc. Jak wyłączę auto to tez słyszę przy wciskaniu sprzęgła takie ciche skrzypienie.
  2. Koszt zakupu koła dwumasowego ok 2000 tys zł + wymiana ok 500 zł . Pozdrawiam
  3. Siemka Obstawiam na dwumasa . ja mam 190 tys nalatane i tak samo było , wymieniłem i jak ręką odjął . pozdrawiam
  4. Tak wymaga to specjalnego klucza - chyba płaska 19 :-) pozdrawiam
  5. Ok. 5 litrów oleju powinno wejść spuszczając stary a nie wyciągając go góra . Można skasować inspekcje olejową z poziomu MMi wchodząc w CAR. Kupiłem bagnet od modelu wcześniej i troszkę go zmodyfikowałem Pozdrawiam jaki olej lejesz ???
  6. Siemka Tez mam auto po programie i tez mi się końcówka zadymiała sadzą a przed programem nic na wydechu nie było - a4 B8 2008r dpf. Chyba tez sprawdzę dolot i zadzwonię do tunera co on na to . Pozdrawiam Zibi
  7. mxzibi opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Siemka Czy jest możliwość zamontowania koła dwumasowego o innym oznaczeniu ????? - B8 2008r silnik CAGA MANUAL. U mnie na aucie jest DWUMAS 0B1 105 266 D a mam możliwość zakupienia o nr 0B1 105 266 AF. Czy ktoś może to sprawdzić w ETCE????? Pozdrawiam
  8. Nie wiem dlaczego twierdzisz ze fabryczna navi to szmelc. Byłem teraz we Francji na navi w Audi i stwierdzam ,ze za***iście chodzi a jeszcze lepiej jak aktywny jest TMC. Pozdrawiam
  9. Tel do szwagra Przemek 791241677 :-). Pozdrawiam mxzibi
  10. Po wymianie sprzęgła w audi , sprzęgło tak lekko chodzi ,ze nie mogę się teraz przyzwyczaić :-) . Zamontowali skrzynie odpowietrzyli wysprzeglik i po całej operacji , biegi wchodzą jak ta lala . Tel do szwagra - Przemek 791 241 677 - powołać się na szwagra Zbyszka :-).
  11. Dokładnie padło łożysko wyciskowe ale jak wyciągaliśmy skrzynie to od razu kupiłem nowe sprzęgło .
  12. Szwagier mój wymieni Tobie dwumasa :-) ale w Łodzi . U mnie wymienił i jest git > Pozdrawiam
  13. Dzieki bardzo
  14. Jak w temacie Jaki jest olej i ile go jest w skrzyni w B8 2008r manual 143 ps . Pozdrawiam mxzibi
  15. mxzibi odpowiedział(a) na mxzibi temat w Audi A4 B8
    Dzięki już kupiłem ale jak byś miał półośki lub łożysko oporowe do skrzyni to i owszem. Pozdrawiam
  16. mxzibi opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Audi A4 B8 143ps caga 2008r Jaki jest numer części łożyska oporowego \ wyciskowe ?
  17. Witam Audi A4 B8 2008r CAGA manuale Jak w temacie po wciśnięciu sprzęgła słychać głośną prace - łożysko oporowe ??? wyciskowe ?? ktoś może wie co trzeba wymienić ?? numery ?? Pozdrawiam Zibi
  18. http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/vcds-vag-com-kodowania-238118/
  19. Siemka A piasty kół przednich masz OK ?? bo jak będą miały luzy to będzie biło kierą . Wiem wiem ,że pewnie powiecie ,że za młode auto ale z tyłu mi się już piasta rozpadła . Ja też jestem wyczulony na bicie kiery i faktycznie ten model audi jakiś chyba bardzo czuły na różne czynniki do bicia kiery. Jak kupiłem audi to po jakimś czasie zaczęły bić tarcze i podjechałem do kolesia i mi je przetoczył na aucie + wymiana klocków ale po jakimś czasie znowu zaczęły bić to kupiłem nowe tarcze + nowe piasty bo jak toczył mi te stare tarcze to wyczyścił flexem tez piasty - co za młotek z tego mechaniora . Sprawdź dokładnie całą zawieche z przodu . pozdrawiam Zibi
  20. Siemka Tak tu czytam sobie i sie ciesze ,ze ile zaleje do mojej audi to tyle spali :-). Po co komu auto które ma ponad 100 PS i nie cieszyć się tym podczas jazdy . Pozdrawiam
  21. mxzibi opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Czy mógłby ktoś wkleić z ETKI części składowe tylnego zawieszenia - prawą lub lewą piastę ? .A4 B8 2008 Avant Pozdrawiam
  22. Mam taki sam problem bo po różnych zabiegach i tak wyświetla mi się komunikat service due i nie iem jak mam to ugryźć zeby zniknęło . pozdrawiam
  23. Tak kasowałem ale cały czas powraca jak bumerang :-). Moze znasz jego numer ??? i miejsce montażu jego w aucie ???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.