Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

magicman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez magicman

  1. panowie szukam gazownika w uk bo mi auto oszlalo na gazie,silnik szarpie traci moc na lpg-na pb jest oki.wymienilem cweki,filtry gazu i dalej to samo.wtryski mam ac,reduktor ac,komp diego.wczesniej bylo wszysko oki.wtryski i reduktor wymienione ok 6mc temu na nowe.szukam dobrego warsztatu luc tez speca od plg ktory jest w stanie mi jakos pomoc,podpiac auto do kompa i sprawdzic co i jak-moze mapy trzeba poprawic. mieszkam w okolicach northampton. prosze was o pomoc
  2. magicman odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    a co sadzicie o oleju takim do 2.0 alt http://www.ebay.co.uk/itm/Audi-VW-Quantum-LONGLIFE-3-Oil-5w-30-5-Litres-/261066122885?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3cc8c0e685
  3. panowie musze wymienic filtrerek w parowniku ale w sklepir koles chce zebym mu dal dokladne wymiary a ja ich nie znam.ktos moze wie jaki filterek siedzi w parowniku ac r01 z gory dzieki za pomoc
  4. magicman odpowiedział(a) na radek4359 temat w 2.0
    wyczyscilem czujnik w przeplywce tym preparatem Halfords | WD-40 Specialist Fast Drying Contact Cleaner 250ml przejechalem juz jakies 600km i nie zapala mi sie check a nawet auto jest teraz bardziej ruchliwe polecam
  5. magicman odpowiedział(a) na radek4359 temat w 2.0
    oki reakcja jest na kazdej,silnik zaczyna lekko zwalniac i szarpac zarowno na pb jaki i na lpg. po dopieci wtyczki z przeplywki nie wywala mi check na zegarach a chyba powinno mi wywalic,czy to jest oznaka ze przeplywka jest walnieta?
  6. magicman odpowiedział(a) na radek4359 temat w 2.0
    panowie jestem obecnie poza granicami pl i nie mam mozliwosci podlaczenia auta do kompa a pada mi cewka ale nie wiem ktora.czy jest jakis sposob "domowy" zeby sprawdzic ktora jest wadliwa?
  7. panowie leje mi sie woda do auta bo uszczelka pod kompem jest juz sparciala i porwana.che ja wymienic ale nr czesci mi jest potrzebny.ktos zna moze?a6 b6 2.0 alt 2003r
  8. Wsadzilem ac w01 i smiga teraz az milo.polecam
  9. Jak w temacie pany,dajcie jakis namiar na speca dobrego,uczciwego i sprawdzonego.bo moja oooo jest w potrzebie
  10. Ale to juz cena z zamontowaniem.a co wy polecacie w cenie do 350zl
  11. A ja tyle dobrego o valtekach slyszalem.ma byc dobrze i tanio,ale bez chinszczyzny.a moze przy magic jet zostac,te wytrzymaly 80tys.
  12. A te hana to droga zabawa?czemu nie valteki?
  13. panowie moje wtryski magic jet silvet sa do wymiany tylko nie wiem na jakie sie zdecydowac.gazownik mi doradza valteki 3om,cena 250zl. moja instalka to kme diego,reduktor ac 150,no i wtryski magic jet. co wy mi polecacie do mojej instalki.auto smiga glownie po miescie,poj 2.0 alt jakie propozycje macie?
  14. reduktor juz jest,zdecydowalem sie na ac 150.instalka moja to kme diego,wtryski magic jet silver. powiem wam ze do 2.0 alt taki zestaw moim zdaniem spokojnie wystarczy
  15. sekwencja to wiem na 100% co do reszty to nie mam pojecia.wiem ze instalka jest w aucie juz 4lata.gazownik u ktorego bylem powiedzial mi ze to jest jakies wloskie badziewie i ze czesto juz mial doczynienia z tym(jakies membrany sa tak malo trwale).podlaczyl auto pod kompa i powiedzial ze na 100% parownik do wymiany
  16. panowie i panie padl mi parownik bo poprzedni wlasciciel jakiegos bubla tam zainstalowal.jaki mi polecacie parownik do mojej oooo 2.0 alt
  17. magicman odpowiedział(a) na robek-20 temat w 2.0
    Czyli panowie,do silnika 2.0 alt z instalka lpg ktore swiece beda lepsze bkur5et-10 czy bkur5et v line 29? Bo te co kupilem bosch to jednak padliny
  18. pany czy felgi takie 6 1/2j 16h2 et41 podejda do b6?
  19. co o tym sadzicie ze Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej w Luksemburgun nakazal rejestracji anglikow w polsce i na litwie.grzywna grozi Polsce, jeśli nie zastosuje się ona do orzeczenia i nie zezwoli na rejestrację aut z kierownicą po prawej stronie. Polska musi zezwolić na kierownicę po prawej stronie Angliki w Polsce legalne! Będzie można rejestrować auta z... ciekwe kiedy nasi urzednicy zaczna respektowac ten nakaz? co sadzicie o rejestracji anglikow?
  20. magicman odpowiedział(a) na robek-20 temat w 2.0
    Wedlug artykulu co jest pare postow wyzej oraz mojego gazownika swiece jedno elektrodowe sa najlepsze do aut z lpg a zwlaszcza do audi z silnikiem alt bo to bardzo delikatne silniki.gazownik moj mowi ze te swiece bosch z linku co podalem beda jak najlepszym wyborem
  21. Podaj jakiegos adresa,please
  22. magicman odpowiedział(a) na robek-20 temat w 2.0
    no to panowie jakie polecacie do 2.0 alt bo w sklepie mi polecono ngk jedno elektrodowe w cenie 10,50 za sztuke bo mam lpg.co sadzicie o tym? ---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ---------- co sadzicie o tym LPG ŚWIECA ŚWIECE BOSCH +8 AUDI A4 B6 2.0 ALT (3989429446) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  23. no ma sie rozumiec
  24. jestem tu nowy ale na spota sie pisze jesli mnie przyjmiecie do swojego grona i mojego grata

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.