Treść opublikowana przez magicman
-
poszukiwany dobry gazownik w uk pilne
panowie szukam gazownika w uk bo mi auto oszlalo na gazie,silnik szarpie traci moc na lpg-na pb jest oki.wymienilem cweki,filtry gazu i dalej to samo.wtryski mam ac,reduktor ac,komp diego.wczesniej bylo wszysko oki.wtryski i reduktor wymienione ok 6mc temu na nowe.szukam dobrego warsztatu luc tez speca od plg ktory jest w stanie mi jakos pomoc,podpiac auto do kompa i sprawdzic co i jak-moze mapy trzeba poprawic. mieszkam w okolicach northampton. prosze was o pomoc
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
a co sadzicie o oleju takim do 2.0 alt http://www.ebay.co.uk/itm/Audi-VW-Quantum-LONGLIFE-3-Oil-5w-30-5-Litres-/261066122885?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3cc8c0e685
-
reduktor/parownik ac r01 jaki filtr
pierwszy link nie dziala
-
reduktor/parownik ac r01 jaki filtr
panowie musze wymienic filtrerek w parowniku ale w sklepir koles chce zebym mu dal dokladne wymiary a ja ich nie znam.ktos moze wie jaki filterek siedzi w parowniku ac r01 z gory dzieki za pomoc
-
Cewki zapłonowe wymiana
wyczyscilem czujnik w przeplywce tym preparatem Halfords | WD-40 Specialist Fast Drying Contact Cleaner 250ml przejechalem juz jakies 600km i nie zapala mi sie check a nawet auto jest teraz bardziej ruchliwe polecam
-
Cewki zapłonowe wymiana
oki reakcja jest na kazdej,silnik zaczyna lekko zwalniac i szarpac zarowno na pb jaki i na lpg. po dopieci wtyczki z przeplywki nie wywala mi check na zegarach a chyba powinno mi wywalic,czy to jest oznaka ze przeplywka jest walnieta?
-
Cewki zapłonowe wymiana
panowie jestem obecnie poza granicami pl i nie mam mozliwosci podlaczenia auta do kompa a pada mi cewka ale nie wiem ktora.czy jest jakis sposob "domowy" zeby sprawdzic ktora jest wadliwa?
-
nr czesci potrzebny-uszczelka
panowie leje mi sie woda do auta bo uszczelka pod kompem jest juz sparciala i porwana.che ja wymienic ale nr czesci mi jest potrzebny.ktos zna moze?a6 b6 2.0 alt 2003r
-
Wtryski magic jet silver do wymiany. Jakie kupić do 2.0 ALT?
Wsadzilem ac w01 i smiga teraz az milo.polecam
-
Kielce-dobry gazownik poszukiwany
Jak w temacie pany,dajcie jakis namiar na speca dobrego,uczciwego i sprawdzonego.bo moja oooo jest w potrzebie
-
Wtryski magic jet silver do wymiany. Jakie kupić do 2.0 ALT?
Ale to juz cena z zamontowaniem.a co wy polecacie w cenie do 350zl
-
Wtryski magic jet silver do wymiany. Jakie kupić do 2.0 ALT?
A ja tyle dobrego o valtekach slyszalem.ma byc dobrze i tanio,ale bez chinszczyzny.a moze przy magic jet zostac,te wytrzymaly 80tys.
-
Wtryski magic jet silver do wymiany. Jakie kupić do 2.0 ALT?
A te hana to droga zabawa?czemu nie valteki?
-
Wtryski magic jet silver do wymiany. Jakie kupić do 2.0 ALT?
panowie moje wtryski magic jet silvet sa do wymiany tylko nie wiem na jakie sie zdecydowac.gazownik mi doradza valteki 3om,cena 250zl. moja instalka to kme diego,reduktor ac 150,no i wtryski magic jet. co wy mi polecacie do mojej instalki.auto smiga glownie po miescie,poj 2.0 alt jakie propozycje macie?
-
jaki parownik kupic?
reduktor juz jest,zdecydowalem sie na ac 150.instalka moja to kme diego,wtryski magic jet silver. powiem wam ze do 2.0 alt taki zestaw moim zdaniem spokojnie wystarczy
-
jaki parownik kupic?
sekwencja to wiem na 100% co do reszty to nie mam pojecia.wiem ze instalka jest w aucie juz 4lata.gazownik u ktorego bylem powiedzial mi ze to jest jakies wloskie badziewie i ze czesto juz mial doczynienia z tym(jakies membrany sa tak malo trwale).podlaczyl auto pod kompa i powiedzial ze na 100% parownik do wymiany
-
jaki parownik kupic?
panowie i panie padl mi parownik bo poprzedni wlasciciel jakiegos bubla tam zainstalowal.jaki mi polecacie parownik do mojej oooo 2.0 alt
-
Jakie swiece najlepsze ?
Czyli panowie,do silnika 2.0 alt z instalka lpg ktore swiece beda lepsze bkur5et-10 czy bkur5et v line 29? Bo te co kupilem bosch to jednak padliny
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
pany czy felgi takie 6 1/2j 16h2 et41 podejda do b6?
-
Jest możliwa rejestracja ANGLIKÓW
co o tym sadzicie ze Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej w Luksemburgun nakazal rejestracji anglikow w polsce i na litwie.grzywna grozi Polsce, jeśli nie zastosuje się ona do orzeczenia i nie zezwoli na rejestrację aut z kierownicą po prawej stronie. Polska musi zezwolić na kierownicę po prawej stronie Angliki w Polsce legalne! Będzie można rejestrować auta z... ciekwe kiedy nasi urzednicy zaczna respektowac ten nakaz? co sadzicie o rejestracji anglikow?
-
Jakie swiece najlepsze ?
Wedlug artykulu co jest pare postow wyzej oraz mojego gazownika swiece jedno elektrodowe sa najlepsze do aut z lpg a zwlaszcza do audi z silnikiem alt bo to bardzo delikatne silniki.gazownik moj mowi ze te swiece bosch z linku co podalem beda jak najlepszym wyborem
-
Spociki w Kielcach
Podaj jakiegos adresa,please
-
Jakie swiece najlepsze ?
no to panowie jakie polecacie do 2.0 alt bo w sklepie mi polecono ngk jedno elektrodowe w cenie 10,50 za sztuke bo mam lpg.co sadzicie o tym? ---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ---------- co sadzicie o tym LPG ŚWIECA ŚWIECE BOSCH +8 AUDI A4 B6 2.0 ALT (3989429446) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Spociki w Kielcach
no ma sie rozumiec
-
Spociki w Kielcach
jestem tu nowy ale na spota sie pisze jesli mnie przyjmiecie do swojego grona i mojego grata