Treść opublikowana przez magicman
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
panowie gdzies ucieka mi plyn w 2.0 alt auto bylo dzis na podnosniku i zero wyciekow od dolu i zero od gory. jedyne miejsce gdzie bylo cos widoczne to na laczeniu tlumika.dziwne to jest dla mnie. macie jakies sugestie moze bo obawiam sie najgorszego slyszalem kiedys ze jest jakis plyn co sie wlewa do ukladu i wiadomo czy jest problem z uszczelka pod glowica,gdzie tego szukac? ---------- Post dopisany 22-02-2014 at 08:11 ---------- Poprzedni post napisany 19-02-2014 at 15:41 ---------- ktos ma jakis pomysl?
-
Uzdrawianie ALT. Nafta, płukanki i inne cuda
U mnie tak samo
-
Uzdrawianie ALT. Nafta, płukanki i inne cuda
Super.ciekaw jestem ilu jeszcze :-)
-
Uzdrawianie ALT. Nafta, płukanki i inne cuda
A ja mojego alta nie uzdrawiam.smigam na castrol gtx 10w40(wiem ze norm oooo nie spelnia) silnik smiga rowno i cicho.od wymiany do wymiany dolewam moze 300ml oleju a wymieniam co 12-13 tys.auto ma przejechane 250tys i smiga az milo.moze jestem jedynym posiadaczem alt ktory nie ma problemu ze znikajacym olejem :-)
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
witam. szukam zestawu do wymiany rozrzadu(pompa,pasek..... )oraz termostat moje auto to audi a4b6 2003 2.0alt sedan prosze o podeslanie mi cen na pw. dziekuje
-
Wymiana rozrzadu wraz z napinaczem hydraulicznym?
Panowie i jak z tymi czesciami bo mojej oooo wybilo 250tys km na blacie i czas chyba wymienic rozrzad.jakie czesci mam kupic?
-
wycieraczki bosch czy valeo???
Chyba nie :-)
-
wycieraczki bosch czy valeo???
moja b6 ma ramiona od b7 i valeo sa super.wczesniej mialem te tansze zamienniki co kolega wczesniej podawal i byly dobre,ale.... przez pierwszy dwa tygodnie.potem zaczely wszystko rozmazywac .moze na jakas lipna partie trafilem a moze one sa lipne po prostu. na chwile obecna moge powiedziec ze wydalem na valeo 130zl i sa warte tej ceny,polecam.
-
wycieraczki bosch czy valeo???
dwa dni temu doszy moje valeo i jak narazie(wiem ze to moze za krotko jeszcze aby miec jakas sensowna opinie) sa super.ciche,dobrze zbieraja wode i nie zostawiaja smug
-
wycieraczki bosch czy valeo???
kupilem valeo bo wiele ludzi je chwali bardzo PŁASKIE wycieraczki VALEO SILENCIO AUDI A4 B7 A6 (3934937501) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. jak dojda to powiem co o nich sadze
-
KME mapsensor gdzie kupic?
po wpisaniu nr z czujnika mi wyskakuje ze ten bedzie odpowiedni dla mnie KME mapsensor DIEGO G3 / SIROCCO / PS-CCT5 / Sklep LPG / BRC, Lovato, Zavoli, Landirenzo / agsiedlik.pl tylko nie wiem bo czujnika cct3 juz nie robia i zastapili je cct5 (ten co w linku ktory podalem) moze jakis specjalista od tych spraw sie wypowie prosze ---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 15:16 ---------- znalazlem jeszcze cos takiego MEGAPOL - samochodowe instalacje gazowe - LPG - auto gaz - autogaz ktos mi moze potwierdzic czy bylo by to oki ---------- Post dopisany 03-02-2014 at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany 01-02-2014 at 20:54 ---------- czujnik kupiony,temat do zamkniecia
-
wycieraczki bosch czy valeo???
panowie jak w temacie,ktore polecacie bo czas na wymiane nadszedl i nie wiem na co sie zdecydowac a cena ich jest identyczna
-
dorabianie kluczyka "scyzoryk" 3przyciski
czyli kupie cos takiego KLUCZYK AUDI A2 A4 8Z0837231 D KLUCZ PILOT (3910855269) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. dotne grot nowego kluczyka na wzor starego. potem zrobie to zeby zaadoptowac transponder : Jeżeli samochód jest zamknięty, otworzyć zamek w drzwiach kierowcy kluczykiem mechanicznym. Nacisnąć przycisk odblokowania (otwarta kłódka) w kluczyku z pilotem. Umieścić kluczyk w wyłączniku zapłonu i włączyć zapłon. Ponownie wyłączyć zapłon i wyjąć kluczyk. Nacisnąć przycisk odblokowania (otwarta kłódka) wzgl. przycisk zablokowania (zamknieta kłódka). i teraz powinno wszystko dzialac?
-
dorabianie kluczyka "scyzoryk" 3przyciski
panowie musze dorobic kluczyk scyzoryk 3przyciski.gosciu co dorabia powiedzial ze to kosztuje 450zl bo trzeba robic grot,zakodowac transponder,alarm.czy to nie za duzo? na moim kluczyku sa numery 820 837 231d 433,92mhz chcialem sam na necie poszukac ale cos mi nie idzie a nie za bardzo chce komus dac 450zl
-
KME mapsensor gdzie kupic?
panowie padl mi czujnik temperatury kme mapsensor ps cct3 i nie wiem gdzie go moge dostac?na czujniku sa jakies oznaczenia 67r-013971 110r-004298 gdzie taki czujnik moge dostac bo jazda na samej benzynce drogo mi wychodzi:)
-
Spociki w Kielcach
tez podjade kiedy i gdzie?
-
Spociki w Kielcach
Jakis spocik w kielcach sie kreci na dniach?dajcie znac pw jak co bo jeszcze nie bylem a bym chcial
-
jaki filtr do elektrozaworu
Oki dzieki.gdzie taki ori moge kupic?
-
jaki filtr do elektrozaworu
Nikt inny nigdy nie montowal takiego elektrozaworu i nie wymienial w nim filtra,filtru ?!
-
jaki filtr do elektrozaworu
panowie mam taki elekrtozawor MEGAPOL - samochodowe instalacje gazowe - LPG - auto gaz - autogaz i nie mam pojecia jaki filterek mam kupic.mozecie mi cos doradzic,prosze.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam,jaka cena amorkow sztuk 4 bo b6 2003 sedan 2.0 Jakich firm i ceny poprosze.dziekuje
-
dzwine zachowanie_gasnie
Witam.cos dziwnego sie dzieje u mnie z instalka.jak jest cieplo,wiecej niz 6stopni na dworze to auto z pb na lpg przelacza sie normalnie.a jak jest juz 5stopni na dworze lub mniej to przy przelaczaniu sie na lpg auto gasnie.dodam ze ta sytuacja ma miejsce tylko na zimnym silniku z rana przy pierwszym odpaleniu,bo potem jak silnik juz cieply to wszystko gra.ma ktos moze jakies pomysly co moze byc nie halo?
-
czujniki parkowania-tyl
Jeden kabelek jako masa do czegos metalowego a drugim szukac?
-
czujniki parkowania-tyl
nie posiadam
-
czujniki parkowania-tyl
panowie i panie bede montowac czujniki parkowania w moim sedanie i nie wiem ktorym kabelkiem(chodzi mi o kolor) leci prad do wstecznego swiatla w tej calej skrzynce (po lewej stronie-chyba,prosze o sprostowanie jesli sie myle) w bagazniku,bo bede chcial tam podpiac kabel od czujnikow. jesli mi ktos odpowie jaki to bedzie kolor to bede bardzo wdzieczny ---------- Post dopisany at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany at 16:42 ---------- Ktos?