Treść opublikowana przez magicman
-
z kielc do gdanska-jak najlepiej dojechac?
Dzieki panowie za wszelkie rady
-
z kielc do gdanska-jak najlepiej dojechac?
panowie musze sie dostac z kielc do gdanska tanio i szybko,myslalem o jechaniu a1 ale nie wiem czy juz jest zrobiona na tyle (lodz-gdansk) moze jakis zawodowy kierowca mi podpowie co nieco. dziekuje
-
Spociki w Kielcach
Ja na przemyslowej,niedaleko dek-u
-
haczyk na zakupy
Dzieki panowie
-
Spociki w Kielcach
Pany,robimy jakiegos spocika bo ja nowy jestem w tym rejonie i bym chcial poznac troche ludu.gdzie mozna was spotkac?
-
haczyk na zakupy
Potrzebuje nr czesci haczyk na zakupy do b6 sedan.dzieki
-
olej do skrzyni manual
jaki i ile ktos podpowie?z tego co sie cos tam dowiadywalem to chyba 2,7l do skrzynki wchodzi chodzi o 2.0 alt manual 5biegow
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
panowie jakie powinno byc cisnienie w kolach 205 55 16 opony debica,a4 b6 2.0 pb alt sedan bo nie moge znalesc nigdzie naklejki w aucie odnosnie info
-
pasek klinowy
a jak mam poznac ktory jest dobry dla mojego auta,wlepki w kole nie mam bo tam jest butla lpg i nic nie widac.co sie stanie jesli wsadze jeden z tych co podales paskow a bedzie on zly? oki juz wiem jaki jest pasek,obecnie jest w aucie 6PK1590
-
pasek klinowy
silnik 2.0 alt ma ktos moze nr paska klinowego? thx
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy witamy ziomka z miasta
-
Polecane opony letnie
barmum powiadasz bravuris 3hm kosztuja 205zl za sztuke,to za***ista cena http://www.opomarket.pl/p5331,opona-205-55r16-barum-bravuris-3-hm-91v.html
-
Polecane opony letnie
na lato co polecacie 205,55,16 ??? moj roczny przelot to ok 12k i 90% z tego to jazda w miescie czegos za niewielka kase szukam,dotychczas na debicach smigalem ale moze bym cos innego sprawdzil
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
niestety jestem na wyjezdzie poza granicami pl i nie mam dostepu do takich sprzetow wiec pozostaje mi tylko kupno nowego aku,ale nie wiem na jakie parametry sie zdecydowac bo chyba ten co mam z pradem rozruchowym 520a to za malo raczej? tak mi sie wydaje bynajmniej
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
panowie moj 2,0 alt z 2003r ostatnio cos mi ciezko odpala po nocy kiedy temp jest ok 0 pol roku temu kupilem aku "sznajder"(napisalem fonetycznie bo nie wiem jak to sie pisze" 62ah 520a mam standardowe auto bez extra radia i innych bajerow wiec pobor produ nie powinien byc duzy przy rozruchu,no ale skoro teraz nadchodza zimniejsze czasy to czy ten aku nie jest za maly skoro juz zaczynam miec lekkie obawy przy zapalaniu co wy polecacie?
-
kielce dorabianie kluczyka-scyzoryk,gdzie?
panowie moja b6 ma tylko jeden kluczyk a wole miec dwa(zawsze to bezpieczniej),gdzie w kielcach moge dorobic kluczyk wraz z kodowaniem i te wszystkie inne sprawy.tylko nie piszcie mi ze w salonie audi bo tak to majatek pewnie bedzie kosztowalo moze ktos polecic cos na terenie kielc? thx
-
Kielce-dobry gazownik poszukiwany
Mam reduktor ac,wtryski ac,komp diego.do kogo sie z tym udac na podpiecie do kompa i konkretne ustawienie w kielcach
-
reduktor/parownik ac r01 jaki filtr
pw poszlo
-
reduktor/parownik ac r01 jaki filtr
oki ale oni tylko na terenie pl wysylaja a ja w uk jestem
-
reduktor/parownik ac r01 jaki filtr
jestem teraz w uk a tutaj lpg nie jest jeszcze tak popularne wiec ciezo moze byc,chyba ebay uk mi pozostaje kurcze nie moge na ebay tego znalesc panowie padl mi czujnik temperatury w moim reduktorku,kupilem cos na szybkiego innego i na silikon go wsadzilem bo nie znalazlem nic innego.no ale tak nie moze byc.jestem teraz jeszcze u uk przez 5mc i nie moge znalesc konkretnego czujnika t10 ac r01 do mojego sprzetu.prosze pomozcie mi cos znalesc lub cos wymyslic zeby bylo oki.teraz mi sie przelacza o roznych temp na lpg
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
panowie doradzcie co wybrac ,bo juz wiem za kupie osram ale jaki model http://www.ebay.co.uk/itm/OSRAM-COOL-BLUE-INTENSE-CAR-BULBS-H1-H4-H7-H11-HB3-HB4-W5W-FITTINGS-AVAILABLE-/261467598953?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&var=&hash=item3ce0aef069 http://www.ebay.co.uk/itm/OSRAM-SILVERSTAR-2-0-HEADLIGHT-BULBS-H1-H4-H7-FITTINGS-COMES-IN-DUO-HARD-CASE-/111376239005?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&var=&hash=item19ee8a899d http://www.ebay.co.uk/itm/OSRAM-NIGHT-BREAKER-UNLIMITED-H7-HEADLIGHT-BULBS-FOR-AUDI-MAIN-BEAM-TWIN-PACK-/251618174804?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3a959ca754
-
uszczelka pod kompa
oki sprawa zalatwiona,uszczelnilem na czarny silikon i jest super.1.5h roboty i 2 browarki i robota zrobiona
-
uszczelka pod kompa
panowie woda mi cieknie na nogi i musze kupic uszczelke pod sterownik kompa tam w podszybiu,zna ktos moze? aha.. i czy mozna odpiac kompa bez zadnych problemow czy potem bedzie trzeba cos vagiem ustawiac,cala operacje wykonac na odpietym czy zostawic podpiety aku?dzieki
-
kupie w uk kolo dojazdowe 16cali do a4b6 lub jakies fajne fele
juz kupione
-
kupie w uk kolo dojazdowe 16cali do a4b6 lub jakies fajne fele
panowie jak w temacie.kolo dojazdowe poszukiwane lub jakis fajny zestaw felg do b6.mieszkam w uk-northampton