Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

magicman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez magicman

  1. Panowie dostalem mandat 100zl i 4ptk za przekroczenie o 25km predkosc dozwolona.z manadatem nie przyszlo foto,mozna sie jakos z tego wywinac jakos?i gdzie moge sprawdzic ile mam ptk na prawku?
  2. Ja wlasnie zmienilem na letnie i moj wybor padl na firestone firehawk tz300. Mam nadzieje ze moj wybor byl dobry bo nigdy na firestonach nie latalem jeszcze ale wiele dobrych opini slyszalem
  3. Dpdam tylko ze auto glownie po miescie smiga pod stopa mojej zonki wiec jest to spokojna jazda.czyli tyl?
  4. Panowie musze kupic dwie opony letnie nowe.dwie stare maja po 5mm glebokosci wiec sa dobre.tylko nie wiem na ktora oske lepiej zakladac nowe w aucie z napedem na przod.dwie stare to debica jesli to info cos ma do tego.
  5. No to pany kiedy cos dzialamy?na weekendzie?
  6. A moja propozycja to htc one s.mam ten tel i moja zonka tez i oboje sobie chwalimy
  7. Jak dla mnie to brzmi to milo,ale ja moim alt z lpg to raczej to scigania to mam daleko. Czekam kto jeszcze sie zglosi
  8. Kurde tyle b5 b6 b7 po kielcach smiga a jak spota sie chce zrobic to zero zainteresowania,smutne to.
  9. Widze ze cos nikt sie nie chce spotkac
  10. Ktos moze smigal na 16" michelin pilot sport 3? W zakladzie mowia ze sa b dobre do jazdy moiejskiej jak i do agresywnej
  11. Sobota?
  12. Ja sie pisze
  13. A mozesz zdradzic jaki ten sposob bo jestem w trakcie szukania auta dla zonki i taka wiedza by mi sie przydala
  14. Dzieki ale juz ustawilem.mimo wszystko zapamietam te stronke na przyszlosc
  15. Zrobione-wlasnorecznie.
  16. Na checinskiej,czasem tam bywam dwa razy w tyg bo moj boss tam mieszka. Pogoda jest fajna,slonko swieci wiec moze cos zaczniemy ogarniac-spota mam na mysli
  17. Tylko ze na mocowaniu nie mam podanych stopni
  18. A ja sadzilem ze debica jest lepsza bo michelin ja robi?
  19. Sadzicie ze sa lepsze od debica?pytam bo musze kupic kapcie na lato
  20. magicman odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Ja zalalem ok 3tys km temu orlen platinium 10w40semi plus filtr filtrona i ubytkow brak,no ale pewnie dlatego ze moj alt nie lyka oleju wiec jest mu to obojetne
  21. witamy w rodzinie
  22. Jak w temacie.ktos moze umie bo nie chce placic monterowi 200zl,wole komus flaszke z klubu postawic za pomoc w ustawieniu ???
  23. Lpg w staporkowie za.... 1.92zl
  24. panowie polecam ten warsztat lpg bo jest mega super hiper i ogolnie the best.Darek(na forum znany jako Darko) jest magikiem i fachowcem WIELKIEJ klasy.ja jechalem do nich 210km w jedna strone ale teraz to nawet i bym przejechal 2100km jak by bylo trzeba dzieki Darek,auto smiga super!!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.