Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

magicman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez magicman

  1. magicman odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Może w wersjach na UK było coś innego,nie tylko kierownica po innej stronie
  2. magicman odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    No jestem szczęśliwe co nie ma tego problemu.moje auto pochodzi z UK i jest po przekladke ale to raczej nie ma znaczenia.w UK 3lata nim snigalem i w pl już też 3lata.zero problemow
  3. magicman odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Ja jestem wierny motulowi 6100s+ Wymieniam co 12tys i jest oki,zero poboru. Wlasnie godz temu wymieniłem oliwę na nową przy przebiegu 290tys. Motul rulez
  4. co 10tysi wymiana filtrow fazy cieklej i lotnej,podpiecie pod kompa i korekta map,sprawdzenie szczelnosci instalacji.koszt 60zl w kielcach w autoryzowanym servisie staga
  5. magicman odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Lotos nie jest dobrym olejem,nawet sądzę że jest bardzo kiepski dlatego taka cena
  6. magicman odpowiedział(a) na adrian91bp temat w 2.0
    Ni błędu nie wywołało.kup czujnik febiego za ok 35zeta i będzie po problemie
  7. magicman odpowiedział(a) na adrian91bp temat w 2.0
    Miałem podobnie,pomogła wymiana czujnika temperatury silnika.kupilem czujnik febiego i problemów brak pali od dotknięcia
  8. pany po podpieciu vaga wyskoczyly mi takie bledy 17689 czujnik temperatury silnika-sygnal za maly nie zidentyfikowany rodzaj uszkodzenia-blad sporadyczny 17700 termostat-przerwa obwod przerwany-blad sporadyczny 16804 system katalizatora ponizej progu wydajnosci strona 1 zbyt mala opornosc-blad sporadyczny 17947 przelacznik pedalu sprzegla obwod przerwany dodm tylko ze auto tydzien temu dostalo nowy czujnik temp silnika wiec blad nr1 pewnie jest pozostaloscia po starym czujniku auto smiga bez problemow na pb i lpg wiec nie wiem skad te bledy sie biora.czy mozna tak jezdzic czy trzeba cos z tym robic czy mozna tak jezdzic czy trzeba cos z tym robic???!!!
  9. Napisz ile na PW sam kompresor.nowy?
  10. Panowie mam LPG czyli koło zapasowe musi zajmować miejsce w bagażniku. Myślę nad kompresorem takim do gniazda zapalniczki lub do aku plus jakąś dobrą pianka do opon jak będzie kapeć.co sadzicie i co możecie polecić za kompresor
  11. kupilem czujnik febi 32510 wszystko dziala jak trzeba a koszt to 35zeta za czujnik od febiego Wymieniony,działa ok więc mogę polecić ten czujnik febiego-swietna alternatywa dla drogiego ori
  12. tu sa podobno ori cale zestawy(uszczelka,czujnik i zatrzask) co sadzicie o tym http://allegro.pl/czujnik-temperatury-vw-skoda-audi-seat-059919501a-i5592262472.html http://allegro.pl/czujnik-temperatury-skoda-audi-vw-seat-059919501a-i5574258033.html
  13. Panowie potrzebuje nr tego czujnika od strony sciany grodziowej do a4b6 2.0 alt rocznik 2003 A może jakiś dobry zamiennik ktoś zna bo pewnie ori Audi kosztuje swoje?
  14. Pany przyszła pora na kupno fotelika 9-36kg dla mojej panny.co sadzicie o firmie kiwy,bo w sklepie bardzo mi facet je zachwalał.włoski produkt cena to 650zl
  15. Mój ma 290tysi w tym już jakieś 90-100tys na LPG przeplatane,a silnik dalej zdrowy na maxa
  16. magicman odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Motul 6100 synergie+ sae10w40 To jest pełna nazwa,tylko kup ori a nie podrobe.ori pod główna naklejka z przodu ma nadruk z datą produkcji oraz nr serii.powinien też być made in france
  17. magicman odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Zostałem wierny motulowi 10w40 6100 synergie+ plus filtr oleju ufi.dziś zmienione i na kolejne 12.000km spokoj
  18. magicman odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    pany moj alcik teraz smiga na motulu 10w40 i jest oki (jestem jednym z nielicznych na tym swiecie co alcik nie wcina oleju) od ponad 3lat,chce zmienic na valvoline max life 10w40 albo shell helix hx7 10w40 bo wiele dobrego slysze i czytam o tych olejach.co sadzicie o tym?
  19. Da się bez problemu,wchodzi pług and play,.tylko skorupa jest inna s reszta b7 i b6 to to samo
  20. magicman odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Świętokrzyskie
    Jak masz to też bym poznał z chęcią
  21. magicman odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Świętokrzyskie
    napisalem do niego ale cos cisza...
  22. magicman odpowiedział(a) na magicman temat w 2.0
    Idzie w górę plynnie
  23. magicman odpowiedział(a) na magicman temat w 2.0
    Vag błędu nie pokazal
  24. magicman opublikował(a) temat w 2.0
    panowie moj alcik cos dziwnie ospala.mianowicie po dlugim postoju np po nocy odpalam auto i lapie najpierw ok 750/800 obrotow na min a potem wskakuje na ok 1200(czyli tak jak powinno byc ) po czy spada nromalnie do 750/800 obrotow na min. vag o bledach nic nie mowi.swiece,filtry wymienione,filtr paliwa zmieniony i nadal to samo. moze cos trzeba przeczyscic???? ktos moze mi poradzic co robic,dziekuje
  25. Super,dzięki wielkie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.