Treść opublikowana przez magicman
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Może w wersjach na UK było coś innego,nie tylko kierownica po innej stronie
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
No jestem szczęśliwe co nie ma tego problemu.moje auto pochodzi z UK i jest po przekladke ale to raczej nie ma znaczenia.w UK 3lata nim snigalem i w pl już też 3lata.zero problemow
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Ja jestem wierny motulowi 6100s+ Wymieniam co 12tys i jest oki,zero poboru. Wlasnie godz temu wymieniłem oliwę na nową przy przebiegu 290tys. Motul rulez
-
Koszty serwisu i regulacji instalacji LPG - A4 B6 1.8T
co 10tysi wymiana filtrow fazy cieklej i lotnej,podpiecie pod kompa i korekta map,sprawdzenie szczelnosci instalacji.koszt 60zl w kielcach w autoryzowanym servisie staga
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Lotos nie jest dobrym olejem,nawet sądzę że jest bardzo kiepski dlatego taka cena
-
Problem z odpaleniem
Ni błędu nie wywołało.kup czujnik febiego za ok 35zeta i będzie po problemie
-
Problem z odpaleniem
Miałem podobnie,pomogła wymiana czujnika temperatury silnika.kupilem czujnik febiego i problemów brak pali od dotknięcia
-
prosze o pomoc przy odczytaniu bledow 2.0alt
pany po podpieciu vaga wyskoczyly mi takie bledy 17689 czujnik temperatury silnika-sygnal za maly nie zidentyfikowany rodzaj uszkodzenia-blad sporadyczny 17700 termostat-przerwa obwod przerwany-blad sporadyczny 16804 system katalizatora ponizej progu wydajnosci strona 1 zbyt mala opornosc-blad sporadyczny 17947 przelacznik pedalu sprzegla obwod przerwany dodm tylko ze auto tydzien temu dostalo nowy czujnik temp silnika wiec blad nr1 pewnie jest pozostaloscia po starym czujniku auto smiga bez problemow na pb i lpg wiec nie wiem skad te bledy sie biora.czy mozna tak jezdzic czy trzeba cos z tym robic czy mozna tak jezdzic czy trzeba cos z tym robic???!!!
-
Kompresor samochodowy
Napisz ile na PW sam kompresor.nowy?
-
Kompresor samochodowy
Panowie mam LPG czyli koło zapasowe musi zajmować miejsce w bagażniku. Myślę nad kompresorem takim do gniazda zapalniczki lub do aku plus jakąś dobrą pianka do opon jak będzie kapeć.co sadzicie i co możecie polecić za kompresor
-
Czujnik temperatury silnika
kupilem czujnik febi 32510 wszystko dziala jak trzeba a koszt to 35zeta za czujnik od febiego Wymieniony,działa ok więc mogę polecić ten czujnik febiego-swietna alternatywa dla drogiego ori
-
Czujnik temperatury silnika
tu sa podobno ori cale zestawy(uszczelka,czujnik i zatrzask) co sadzicie o tym http://allegro.pl/czujnik-temperatury-vw-skoda-audi-seat-059919501a-i5592262472.html http://allegro.pl/czujnik-temperatury-skoda-audi-vw-seat-059919501a-i5574258033.html
-
Czujnik temperatury silnika
Panowie potrzebuje nr tego czujnika od strony sciany grodziowej do a4b6 2.0 alt rocznik 2003 A może jakiś dobry zamiennik ktoś zna bo pewnie ori Audi kosztuje swoje?
-
Tacierzyństwo
Pany przyszła pora na kupno fotelika 9-36kg dla mojej panny.co sadzicie o firmie kiwy,bo w sklepie bardzo mi facet je zachwalał.włoski produkt cena to 650zl
-
Żywotność silnika / Wasze przebiegi
Mój ma 290tysi w tym już jakieś 90-100tys na LPG przeplatane,a silnik dalej zdrowy na maxa
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Motul 6100 synergie+ sae10w40 To jest pełna nazwa,tylko kup ori a nie podrobe.ori pod główna naklejka z przodu ma nadruk z datą produkcji oraz nr serii.powinien też być made in france
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Zostałem wierny motulowi 10w40 6100 synergie+ plus filtr oleju ufi.dziś zmienione i na kolejne 12.000km spokoj
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
pany moj alcik teraz smiga na motulu 10w40 i jest oki (jestem jednym z nielicznych na tym swiecie co alcik nie wcina oleju) od ponad 3lat,chce zmienic na valvoline max life 10w40 albo shell helix hx7 10w40 bo wiele dobrego slysze i czytam o tych olejach.co sadzicie o tym?
-
deska od b7 czy podejdzie do b6
Da się bez problemu,wchodzi pług and play,.tylko skorupa jest inna s reszta b7 i b6 to to samo
-
Dorobienie kluczyka w świętokrzyskim
Jak masz to też bym poznał z chęcią
-
Dorobienie kluczyka w świętokrzyskim
napisalem do niego ale cos cisza...
-
alcik odpala bez ssania ?!?!?
Idzie w górę plynnie
-
alcik odpala bez ssania ?!?!?
Vag błędu nie pokazal
-
alcik odpala bez ssania ?!?!?
panowie moj alcik cos dziwnie ospala.mianowicie po dlugim postoju np po nocy odpalam auto i lapie najpierw ok 750/800 obrotow na min a potem wskakuje na ok 1200(czyli tak jak powinno byc ) po czy spada nromalnie do 750/800 obrotow na min. vag o bledach nic nie mowi.swiece,filtry wymienione,filtr paliwa zmieniony i nadal to samo. moze cos trzeba przeczyscic???? ktos moze mi poradzic co robic,dziekuje
-
Podkładka śruby do spuszczania oleju
Super,dzięki wielkie