Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

magicman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez magicman

  1. robiac fotki kodow sprzedawanych produktow ludzie bede moze bardziej przekonani co do produktu ?!
  2. panie i panowie mam male pytanko odnosnie chemii z niemiec (produkcja niemiecka wylacznie na rynek niemiecki a nie litwa czy grecja czyli 100% ori produkty). czy to nadal sie oplaca bo mam dostep do takiej chemii i mysle nad sprzedawaniem jej w necie (allegro,olx,facebook i inne takie,potem moze sklep internetowy).czy taki biznesik ma racje bytu? co sasdzicie o takim pomysle?licze na wasze szczere opinie
  3. Wow ale bestia A ja na b6 latami zbieralem,gdzie robicie ze na wozidelka stać? Brawo Ty
  4. magicman odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Mój nie bierze oleju,no może ok300ml od wymiany do wymiany.zmieniam co 12tys
  5. magicman odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Brawo ty Ja na motulu smigam już 3lata i chwalę go sobie
  6. magicman odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Gm10w40 to raczej nie jest dobry olej dla alt
  7. magicman odpowiedział(a) na mati95115 temat w 2.0
    denso twin tt k20tt ja na takich smiam juz 60 tys,wymieniam co 15tys i jest oki.kosz sztuki to ok 12zl wiec koszt maly a tak jak mowia ze zawsze nowa swieca jest lepsza polecam
  8. magicman odpowiedział(a) na magicman temat w Audi A4 B6
    wauzzz8e43a273889 To win mojego Audi możesz mi sprawdzić proszę.
  9. magicman opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Jak w temacie do b6 alt rocznik 2003,zna ktoś numer oe?
  10. Powiem tak Nawalka zebrał świetna ekipę która liczy się na arenie światowej i jest szanowana.kuba cały turniej grał super i jest świetny.karne to loteria,tym razem nie wyszło i nie można mieć pretensji do Kuby że nie strzelił. Ja jestem pełen podziwu dla chłopaków bo mają klasę i daleko zaszli.
  11. panowie podlazylem vaga i wyskczylo mi 01826 sensor for steering angle g85 supply voltage terminal 30 35-00 esp sie nie swieci,wszystko jes ok co mam z tm robic bo kasowalem go ale wraca
  12. Dobrze ze ty kolego na wszystkim się znasz.ja się nie znam więc pytam,kto pyta nie błądzi.
  13. Pany jakie świadczenia można dostać jeśli małżeństwo zarabia najniższa krajowa (kazde z nich)i mając jedno dziecko w wieku 3,5roku?
  14. Czyli lepiej kupić chłodnie i to powinno wypalić z tego wynika?!!? A na busie blaszaku idzie zarobić jako kurier woj.świętokrzyskie (Końskie)?
  15. Ja mam vcds
  16. magicman opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    jak w temacie,zna ktos nr tych gum do 2,0 alt 2003 i jeszcze tych plastikowych tulejek co wchodza pod gumy ???
  17. Pany czy jak mam auto zarejestrowane na żonę a ja jestem wspolwlascicielem to czy mogę je ubezpieczyć tylko na siebie?
  18. ja w mojej b6 sedan 2.0 alt mam taki zestawik wsadzony: opony przod firestone firehawk tz300 opony tyl bridgestone turanza t001 rozmiar 205/55/16 (standard) do jazdy po miescie sa super i na trase tez,na mokrym i suchym trzymaja swietnie mowa oczywiscie o zwyklej jezdzie z zonka i dzieckiem a nie o jakis szalenstwach(bo tego nie sprawdzalem) osobie ktora normalnie lubi jezdzic moge polecic taki zestaw
  19. Mogłeś zostać na 5w30 ale na motulu
  20. moze wlales go do zbiornika z plynem do spryskiaczy,haha zacik swoja drga skoro wlales 4,2l oleju czyli tyle ile pownno byc i pod autem bylo sucho o gdzies on musi byc
  21. Z tym że ja myślę o tym żeby samemu jeździć a nie kogoś zatrudniać,czyli musialbym zarobić na ZUS,paliwo,ratę za auto,własny zarobek.coś jeszcze? Da się z tego wyżyć?
  22. Panowie może jest ktoś kto zna temat i może coś podpowie.chce kupić busa do 3,5 tony plandeka 8palet lub 10palet,jaki lepszy i trochę posmigac na własny rachunek.wiem że towar się bierze z giełdy internetowej(jaką polecacie)?jakie są stawki bo patrząc i dzwoniąc po ogłoszeniach o pracę tego typu to kierowcy busa dostają ok 2.700 do 3.300 zł,czyli ile musi zarabiać ich szef?za km płacą ok 25gr a spedycja dostaje ok 45curo centow,to prawda? Kto mi pomoże zglebic ten temat ???
  23. magicman odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Popieram kolegę,syfu lot.. Z promocji nie lejemy. Tylko dobre oleje aby dobrze konserwowaly silnik.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.