Treść opublikowana przez magicman
-
Oleje Motul od dzika :) , Specjalna oferta Klubowa. Specific 5W40 5L+ filtr oleju 145zł :)
Dziku wyslalem Ci pw
-
Pomoc oraz opinie w doborze dostawczaka
Iveco daily polecam
-
chemia z niemiec czy sie oplaca ?!
robiac fotki kodow sprzedawanych produktow ludzie bede moze bardziej przekonani co do produktu ?!
-
chemia z niemiec czy sie oplaca ?!
panie i panowie mam male pytanko odnosnie chemii z niemiec (produkcja niemiecka wylacznie na rynek niemiecki a nie litwa czy grecja czyli 100% ori produkty). czy to nadal sie oplaca bo mam dostep do takiej chemii i mysle nad sprzedawaniem jej w necie (allegro,olx,facebook i inne takie,potem moze sklep internetowy).czy taki biznesik ma racje bytu? co sasdzicie o takim pomysle?licze na wasze szczere opinie
-
Mercedes-Benz GL 550 AMG 4 MATIC
Wow ale bestia A ja na b6 latami zbieralem,gdzie robicie ze na wozidelka stać? Brawo Ty
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Mój nie bierze oleju,no może ok300ml od wymiany do wymiany.zmieniam co 12tys
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Brawo ty Ja na motulu smigam już 3lata i chwalę go sobie
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Gm10w40 to raczej nie jest dobry olej dla alt
-
Swiece zapłonowe
denso twin tt k20tt ja na takich smiam juz 60 tys,wymieniam co 15tys i jest oki.kosz sztuki to ok 12zl wiec koszt maly a tak jak mowia ze zawsze nowa swieca jest lepsza polecam
-
Czujnik poziomu oleju
wauzzz8e43a273889 To win mojego Audi możesz mi sprawdzić proszę.
-
Czujnik poziomu oleju
Jak w temacie do b6 alt rocznik 2003,zna ktoś numer oe?
-
Piłka nożna
Powiem tak Nawalka zebrał świetna ekipę która liczy się na arenie światowej i jest szanowana.kuba cały turniej grał super i jest świetny.karne to loteria,tym razem nie wyszło i nie można mieć pretensji do Kuby że nie strzelił. Ja jestem pełen podziwu dla chłopaków bo mają klasę i daleko zaszli.
-
błąd 01826 sensor for steering angle g85
panowie podlazylem vaga i wyskczylo mi 01826 sensor for steering angle g85 supply voltage terminal 30 35-00 esp sie nie swieci,wszystko jes ok co mam z tm robic bo kasowalem go ale wraca
-
Własny biznes-bus z kurnikem po pl lub eu
Dobrze ze ty kolego na wszystkim się znasz.ja się nie znam więc pytam,kto pyta nie błądzi.
-
Tacierzyństwo
Pany jakie świadczenia można dostać jeśli małżeństwo zarabia najniższa krajowa (kazde z nich)i mając jedno dziecko w wieku 3,5roku?
-
Własny biznes-bus z kurnikem po pl lub eu
Czyli lepiej kupić chłodnie i to powinno wypalić z tego wynika?!!? A na busie blaszaku idzie zarobić jako kurier woj.świętokrzyskie (Końskie)?
- Pełny FIS
-
gumy stabilizatora tyl
jak w temacie,zna ktos nr tych gum do 2,0 alt 2003 i jeszcze tych plastikowych tulejek co wchodza pod gumy ???
-
Szybkie pytanko
Pany czy jak mam auto zarejestrowane na żonę a ja jestem wspolwlascicielem to czy mogę je ubezpieczyć tylko na siebie?
-
Polecane opony letnie
ja w mojej b6 sedan 2.0 alt mam taki zestawik wsadzony: opony przod firestone firehawk tz300 opony tyl bridgestone turanza t001 rozmiar 205/55/16 (standard) do jazdy po miescie sa super i na trase tez,na mokrym i suchym trzymaja swietnie mowa oczywiscie o zwyklej jezdzie z zonka i dzieckiem a nie o jakis szalenstwach(bo tego nie sprawdzalem) osobie ktora normalnie lubi jezdzic moge polecic taki zestaw
-
Żywotność silnika / Wasze przebiegi
Mogłeś zostać na 5w30 ale na motulu
-
po wlaniu oleju suchy bagnet?
moze wlales go do zbiornika z plynem do spryskiaczy,haha zacik swoja drga skoro wlales 4,2l oleju czyli tyle ile pownno byc i pod autem bylo sucho o gdzies on musi byc
-
Własny biznes-bus z kurnikem po pl lub eu
Z tym że ja myślę o tym żeby samemu jeździć a nie kogoś zatrudniać,czyli musialbym zarobić na ZUS,paliwo,ratę za auto,własny zarobek.coś jeszcze? Da się z tego wyżyć?
-
Własny biznes-bus z kurnikem po pl lub eu
Panowie może jest ktoś kto zna temat i może coś podpowie.chce kupić busa do 3,5 tony plandeka 8palet lub 10palet,jaki lepszy i trochę posmigac na własny rachunek.wiem że towar się bierze z giełdy internetowej(jaką polecacie)?jakie są stawki bo patrząc i dzwoniąc po ogłoszeniach o pracę tego typu to kierowcy busa dostają ok 2.700 do 3.300 zł,czyli ile musi zarabiać ich szef?za km płacą ok 25gr a spedycja dostaje ok 45curo centow,to prawda? Kto mi pomoże zglebic ten temat ???
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Popieram kolegę,syfu lot.. Z promocji nie lejemy. Tylko dobre oleje aby dobrze konserwowaly silnik.