Treść opublikowana przez magicman
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
kumpel smiga na bosma h7 plus 50% px26d i sobie chwali je jak cholera
-
B6 DIVISION
- kola 16 a dojazd 17
No chodzi mi o to czy nie będzie problemu gdy np na autostradzie w nocy złapie kapcia i wsadze dojazd 17 a reszta będzie na 16 i tak będę jechać parę godzin ???- kola 16 a dojazd 17
panowie jak w temacie mam kola 16cali a kumpel ma dojazd 17cali.czy w razie czego moge zakladac dojazd 17 ? mam sedana z lpg a zapas pelnowymiarowy 16 jest troche duzy a kumpel ten dojazd za flaszke chce mi dac- Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
ja od tygodnia smigam na NARVA RANGE POWER WHITE XENON LOOK i powiem wam ze zlego slowa na nie powiedziec nie moge.deszcz,mgla,snieg widocznosc jest super ps. tak wiem ze nie maja homologacji na rynek eu- wideo rejestrator blaupunk BP 2.0 FHD
Kupilem kolego i za tą kasę jest to zestaw godny polecenia- wideo rejestrator blaupunk BP 2.0 FHD
panowie taki zestawik bedzie dobry bo z tego co widze to w kwocie do 200zl zestwa wyglada super http://allegro.pl/wideorejestr-kamera-blaupunkt-bp2-0fhd-karta16gb-i6622419042.html wasze opinie jakies ... tylko nie widze jakiej klasy jest ta karta,jaka ma predkosc zapisywania i odczytytania a moze jakas inna karte polecacie?- Wycieraczki które wybrać?
ja mam bosch na zime i valeo na lato- kupno kamerki samochodowej
Pany co sadzicie o tych kamerkach z media markt/expert do 100zl.jest co coś warte aby do dostawczaka wsadzić tak na wszelki wypadek?!?!- Jaki akumulator kupić do Audi?
też mam Jenoxa, ale nie golda, sprzedawca zdradził, że Jenoxa reklamują właśnie golda, głównie taksówkarze. mi wiele osob prywatnych doradzalo wlasnie golda bo jest poprawiony i zero problemow,czas pokarze.dobry polski produkt za rozsadna kase. zobaczymy co z tego wyjdzie- Rozwiązanie problemu poboru oleju w Audi A4 B6 2.0 ALT
Czyli są na tym świecie naprawdę zdrowe altki- Rozwiązanie problemu poboru oleju w Audi A4 B6 2.0 ALT
Nie sądzę kolego żeby ktoś go robił bo moje Audi to jest przerobiony Anglik nie sądzę żeby w Anglii ktoś bawił się w takie mody odmy albo remonty silnika po prostu udało mi się- Rozwiązanie problemu poboru oleju w Audi A4 B6 2.0 ALT
Ja zrobiłem już ok 80tys i mój oleju nie łyka a mam nalatane 300tys,wiec są wyjątki.nie mam robionego remontu silnika ani innych modów,po prostu trafiłem na zdrowy motor- Jaki akumulator kupić do Audi?
Ja mojemu alt zapodalem właśnie aku jenox gold 63ah 630a- Akumulator
ok tylko jakiego kagera kupic do b6 2,0alt rozrusznik 120- Akumulator
Wiele osób też poleca aku Topla- Akumulator
Masz 2.0alt?jeśli tak to jaki tam zapodales?myślę nad topla- Akumulator
Raczej dobry zamiennik kolego- Akumulator
Aku w as 650zeta wiec trzeba szukać gdzie indziej- Akumulator
Bo taki bym chciał kupić- Akumulator
kolego ja sie pytam o nr czesci a nie o twoja porade.wiem ze ma byc to co jest na wlepce ale najpierw trzeba znac nr czesci zeby ja kupic 5K0915105F- Akumulator
Pany zna ktoś ori numer aku do 2.0 alt(po wlepce wychodzi że to 340a 70ah)- Polecane opony zimowe
ja tam smigam na debica frigo 2 i jest ok(205 55 16) do miasta sa ok- Jaki olej do 2.0 ALT?
ja od 3 lat smingam na motulu 10w40 i wszystko smiga super,ale teraz przeskocze na shell helix hx7 10w40 i zobaczymy jak bedzie bo slyszalem wiele dobrych zdan o tym oleju- Rozwiązanie problemu poboru oleju w Audi A4 B6 2.0 ALT
A zna ktoś nr tego trojnka pozmianowego z b7? - kola 16 a dojazd 17