Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

magicman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez magicman

  1. kumpel smiga na bosma h7 plus 50% px26d i sobie chwali je jak cholera
  2. magicman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  3. No chodzi mi o to czy nie będzie problemu gdy np na autostradzie w nocy złapie kapcia i wsadze dojazd 17 a reszta będzie na 16 i tak będę jechać parę godzin ???
  4. panowie jak w temacie mam kola 16cali a kumpel ma dojazd 17cali.czy w razie czego moge zakladac dojazd 17 ? mam sedana z lpg a zapas pelnowymiarowy 16 jest troche duzy a kumpel ten dojazd za flaszke chce mi dac
  5. ja od tygodnia smigam na NARVA RANGE POWER WHITE XENON LOOK i powiem wam ze zlego slowa na nie powiedziec nie moge.deszcz,mgla,snieg widocznosc jest super ps. tak wiem ze nie maja homologacji na rynek eu
  6. Kupilem kolego i za tą kasę jest to zestaw godny polecenia
  7. panowie taki zestawik bedzie dobry bo z tego co widze to w kwocie do 200zl zestwa wyglada super http://allegro.pl/wideorejestr-kamera-blaupunkt-bp2-0fhd-karta16gb-i6622419042.html wasze opinie jakies ... tylko nie widze jakiej klasy jest ta karta,jaka ma predkosc zapisywania i odczytytania a moze jakas inna karte polecacie?
  8. magicman odpowiedział(a) na Osta temat w Audi A4 B8
    ja mam bosch na zime i valeo na lato
  9. Pany co sadzicie o tych kamerkach z media markt/expert do 100zl.jest co coś warte aby do dostawczaka wsadzić tak na wszelki wypadek?!?!
  10. też mam Jenoxa, ale nie golda, sprzedawca zdradził, że Jenoxa reklamują właśnie golda, głównie taksówkarze. mi wiele osob prywatnych doradzalo wlasnie golda bo jest poprawiony i zero problemow,czas pokarze.dobry polski produkt za rozsadna kase. zobaczymy co z tego wyjdzie
  11. Czyli są na tym świecie naprawdę zdrowe altki
  12. Nie sądzę kolego żeby ktoś go robił bo moje Audi to jest przerobiony Anglik nie sądzę żeby w Anglii ktoś bawił się w takie mody odmy albo remonty silnika po prostu udało mi się
  13. Ja zrobiłem już ok 80tys i mój oleju nie łyka a mam nalatane 300tys,wiec są wyjątki.nie mam robionego remontu silnika ani innych modów,po prostu trafiłem na zdrowy motor
  14. Ja mojemu alt zapodalem właśnie aku jenox gold 63ah 630a
  15. magicman odpowiedział(a) na magicman temat w Audi A4 B6
    ok tylko jakiego kagera kupic do b6 2,0alt rozrusznik 120
  16. magicman odpowiedział(a) na magicman temat w Audi A4 B6
    Wiele osób też poleca aku Topla
  17. magicman odpowiedział(a) na magicman temat w Audi A4 B6
    Masz 2.0alt?jeśli tak to jaki tam zapodales?myślę nad topla
  18. magicman odpowiedział(a) na magicman temat w Audi A4 B6
    Raczej dobry zamiennik kolego
  19. magicman odpowiedział(a) na magicman temat w Audi A4 B6
    Aku w as 650zeta wiec trzeba szukać gdzie indziej
  20. magicman odpowiedział(a) na magicman temat w Audi A4 B6
    Bo taki bym chciał kupić
  21. magicman odpowiedział(a) na magicman temat w Audi A4 B6
    kolego ja sie pytam o nr czesci a nie o twoja porade.wiem ze ma byc to co jest na wlepce ale najpierw trzeba znac nr czesci zeby ja kupic 5K0915105F
  22. magicman opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Pany zna ktoś ori numer aku do 2.0 alt(po wlepce wychodzi że to 340a 70ah)
  23. ja tam smigam na debica frigo 2 i jest ok(205 55 16) do miasta sa ok
  24. magicman odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    ja od 3 lat smingam na motulu 10w40 i wszystko smiga super,ale teraz przeskocze na shell helix hx7 10w40 i zobaczymy jak bedzie bo slyszalem wiele dobrych zdan o tym oleju
  25. A zna ktoś nr tego trojnka pozmianowego z b7?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.