Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

magicman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez magicman

  1. na wlepce tez masz kod JOL ? jakie parametry tego aku masz?
  2. J0L battery 340 A (70 Ah) tak jest na wlepce co polecacie?
  3. na stronie kager pisza ze akumulatory kager sa produkowane w fabrykach firmy bosch
  4. forse czy topla co polecacie do 2,0alt?auto glownie po miescie smiga,trzymane pod chmurka,auto standardowe wiec jakie a i ah bedzie dobre?
  5. jak w temacie zna ktos nr kata i sondy ktora jest w niego wkrecona do 2,0 alt rocznik 2003
  6. U mnie też było na zimnym po nocy albo po paru godzinach stania
  7. moze membrany w reduktorze sa juz nieszczelne i leci ci gaz silnik po zgaszeniu przez chwile.ja tak mialem u siebie i po wymianie reduktora wszystko jest juz ok
  8. zle ustawiony gaz? bylem tydzien temu (na wymianie reduktora bo w starym membrany poszly) w autoryzowanym warsztacie stag w kielcach u andrzej mocko(jeden z lepszych w kielcach) i podlaczyl kompa,zrobil jazde testowa,mapy posprawdzal i mowi ze z lpg jest wszystko ok
  9. W Aso chcą 650zeta za aku do altka.prad rozruchu coś koło 70ah
  10. Dzięki. Kupione w Aso kielce,cena 12zeta
  11. Jak w temacie do silnika 2.0alt rocznik 2003.chodzi o tą śrubę na klucz chyba imbusowy i podkładkę (chyba jest z miedzi) co jest na tej grubej rurce na górze silnika.z na ktoś może nr części???
  12. panowie czas wymienic aku w 2.0 alt rocznik 2003 i teraz pytanko,obecnie jest 62ah 540a a strony bosh i varta podaja ze prad rozruchu powinien byc wiekszy od 600a do 700a co mozecie polecic do altka parkowanego pod golym niebem?
  13. panowie po podpieciu vaga takie mam bledy ktore wracaja po ich wykasowaniu po ok 100km 01826 17700 17947 16804 18010 mimo ze auto takie ma bledy to zmiga na pb i lpg bez problemow,moze ktos cos doradzi co z tym zrobic?
  14. magicman odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    z tego filmiku wynika ze shell jest ciut lepszy w ujemnych temp.
  15. magicman odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Pany a co powiecie o Shell helix hx 10w40? Dobre są to oleje bo sprzedawca mówi że można go na równo z motulem stawiać ?!
  16. Ja mam taki i polecam,ale tylko ori.ja mój w obi kupilem. Szybko i skutecznie myje okna sobie
  17. Zna ktoś nr uszczelki pod miskę olejowa do 2.0alt rocznik 2003
  18. Uuuuu szkoda,ale dzięki za chęci pomocy
  19. Ja za dwie guny dalem 22zeta,a ile kosztuje drążek stabilizatora to już nie wiem
  20. aha... a czym mozna ja zastapic jesli popeka ten plastik,czy moze wsadzic gumy 16mm zamiast 18mm ?! kupilem 16mm bo tak z ojego vinu wychodzi ze ma byc potawilem na firme sidem,wymienile i wszystko jest ok
  21. magicman odpowiedział(a) na magicman temat w Audi A4 B6
    a jakies tansze odpowiedniki mozecie polecic? moze taki firmy TOPRAN https://www.ucando.pl/produkt/czujnik_poziomu_oleju-topran-109_242/N-U10C009D496-1289 co sadzicie o tym?!
  22. czyli umiesz to zrobic wystarczy ze kupie zegary od eu dla benzyny i bedziesz umial to zakodowac (rocznik zegarow obojetny?) np te byly by dobre? http://allegro.pl/licznik-audi-a4-b6-2-0-benzyna-2001-rok-europa-i6450502799.html
  23. koledzy macie kogos kto mi zakodowac licznik bedzie mogl bo chce wymienic moje zegary uk na eu w a4b6 2.0b
  24. i jak kolego dales rade dostac te tulejki?jaki jest ich numer? bo tez mnie czeka wymiana gum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.