Treść opublikowana przez magicman
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
na wlepce tez masz kod JOL ? jakie parametry tego aku masz?
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
J0L battery 340 A (70 Ah) tak jest na wlepce co polecacie?
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
na stronie kager pisza ze akumulatory kager sa produkowane w fabrykach firmy bosch
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
forse czy topla co polecacie do 2,0alt?auto glownie po miescie smiga,trzymane pod chmurka,auto standardowe wiec jakie a i ah bedzie dobre?
-
2,0 alt katralizator i sonda
jak w temacie zna ktos nr kata i sondy ktora jest w niego wkrecona do 2,0 alt rocznik 2003
-
Problemy z odpalaniem
U mnie też było na zimnym po nocy albo po paru godzinach stania
-
Problemy z odpalaniem
moze membrany w reduktorze sa juz nieszczelne i leci ci gaz silnik po zgaszeniu przez chwile.ja tak mialem u siebie i po wymianie reduktora wszystko jest juz ok
-
diagnoza bledow
zle ustawiony gaz? bylem tydzien temu (na wymianie reduktora bo w starym membrany poszly) w autoryzowanym warsztacie stag w kielcach u andrzej mocko(jeden z lepszych w kielcach) i podlaczyl kompa,zrobil jazde testowa,mapy posprawdzal i mowi ze z lpg jest wszystko ok
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
W Aso chcą 650zeta za aku do altka.prad rozruchu coś koło 70ah
-
Śruba do odpowietrzania układu chłodzenia
Dzięki. Kupione w Aso kielce,cena 12zeta
-
Śruba do odpowietrzania układu chłodzenia
Jak w temacie do silnika 2.0alt rocznik 2003.chodzi o tą śrubę na klucz chyba imbusowy i podkładkę (chyba jest z miedzi) co jest na tej grubej rurce na górze silnika.z na ktoś może nr części???
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
panowie czas wymienic aku w 2.0 alt rocznik 2003 i teraz pytanko,obecnie jest 62ah 540a a strony bosh i varta podaja ze prad rozruchu powinien byc wiekszy od 600a do 700a co mozecie polecic do altka parkowanego pod golym niebem?
-
diagnoza bledow
panowie po podpieciu vaga takie mam bledy ktore wracaja po ich wykasowaniu po ok 100km 01826 17700 17947 16804 18010 mimo ze auto takie ma bledy to zmiga na pb i lpg bez problemow,moze ktos cos doradzi co z tym zrobic?
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
z tego filmiku wynika ze shell jest ciut lepszy w ujemnych temp.
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Pany a co powiecie o Shell helix hx 10w40? Dobre są to oleje bo sprzedawca mówi że można go na równo z motulem stawiać ?!
-
Karcher do okien - czy warto ?
Ja mam taki i polecam,ale tylko ori.ja mój w obi kupilem. Szybko i skutecznie myje okna sobie
-
Uszczelka pod miskę olejowa
Zna ktoś nr uszczelki pod miskę olejowa do 2.0alt rocznik 2003
-
kodownie licznika
Uuuuu szkoda,ale dzięki za chęci pomocy
-
2.0 ALT jaka instalacje polecacie ?
Tak kolego.1litr
-
gumy stabilizatora tył
Ja za dwie guny dalem 22zeta,a ile kosztuje drążek stabilizatora to już nie wiem
-
gumy stabilizatora tył
aha... a czym mozna ja zastapic jesli popeka ten plastik,czy moze wsadzic gumy 16mm zamiast 18mm ?! kupilem 16mm bo tak z ojego vinu wychodzi ze ma byc potawilem na firme sidem,wymienile i wszystko jest ok
-
Czujnik poziomu oleju
a jakies tansze odpowiedniki mozecie polecic? moze taki firmy TOPRAN https://www.ucando.pl/produkt/czujnik_poziomu_oleju-topran-109_242/N-U10C009D496-1289 co sadzicie o tym?!
-
kodownie licznika
czyli umiesz to zrobic wystarczy ze kupie zegary od eu dla benzyny i bedziesz umial to zakodowac (rocznik zegarow obojetny?) np te byly by dobre? http://allegro.pl/licznik-audi-a4-b6-2-0-benzyna-2001-rok-europa-i6450502799.html
-
kodownie licznika
koledzy macie kogos kto mi zakodowac licznik bedzie mogl bo chce wymienic moje zegary uk na eu w a4b6 2.0b
-
gumy stabilizatora tył
i jak kolego dales rade dostac te tulejki?jaki jest ich numer? bo tez mnie czeka wymiana gum