Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

magicman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez magicman

  1. Oki czyli teraz muszę szukać jakiegoś biegłego od budownictwa
  2. Deweloper mówi że wszystko jest ok i że jest zgodne z normami i wszystko zostało odebrane po zbudowaniu bloku. Ps czyli nie prac,nie oddychać a najlepiej się wyprowadzić
  3. Też maja ten problem.jak z tym walczyc Ale to zawilgocenie czym jest spowodowane,tym że w Kielcach jest takie powietrze czy coś w mieszkaniu to powoduje
  4. Tzn że okna w zimę maja być otwarte. Nawet wywietrzniki na okienne które są otwarte cały czas są całe w kroplach wody
  5. panowie mam problem z oknami pcv w bloku. kupilem mieszkanie w czteroletnim bloku na pierwszym pietrze z oknami firmy effector.teraz jak jest zimno (temp -15 ) na oknach strasznie mi sie skrapla woda.w mieszkaniu jest srednio 20 stopni po nocy wewnatrz mieszkania dzis zrobil sie az lod na krawedziach okna ,przy mniejszym mrozie (temp ok -10) na dolnych rantach okien sa krople wody. dodam jesztcze ze troche ciagnie od tych okien. mieszkanie jest wietrzone normalnie,okna sa tez rozszczelniane.no ale tez nie mozna oczekiwac ze okna beda rozszczelnione/otwarte w zime przez 24h na dobe bo bede grzac powietrze na dworzu rozumiem ze lekkie zawilgocenie moze sie pojawiac bo jest roznica temp przez szybe,no ale lod w mieszkaniu to juz lekka przesada. dodam tylko ze u tescia w domku tego problemu nie ma,nawet minimalna ilosc wody sie tam nie pojawia (on ma okna jezierskiego trzy warstwowe) panowie gdzie mam szukac problemu i jak go szukac,czy moze to byc jakas wada przy montarzu okien jesli ktos jest specem w tej dziedzinie to bardzo bym prosil o jakies nakierowanie co dalej mam z tym robic i jak gadac z deweloperem/wspolnota mieszkaniowa
  6. witamy serdecznie
  7. Philips +30% światła są też dobre,auto zonki Yaris już ponad dwa lata smiga na tym.widoczność w ciemności jest bdb
  8. Ja na ori smigam i też jest dobrze droga oswietlona i tanio bo ok 9zeta szt w serwisie n 103 201 01 Polecam
  9. magicman odpowiedział(a) na magicman temat w 2.0
    Dziękuje
  10. magicman odpowiedział(a) na magicman temat w 2.0
    Czyli 11bar jest dobrym wynikiem dla auta z 2003roku,tym bardziej że jest wszędzie rowne
  11. magicman opublikował(a) temat w 2.0
    panowie jakie powinno byc cisnienie bo dzis bylem na pomiarach i wyszlo mi cisnienie 11 na kazdym z cylindrow.jest to dobrze czy zle?
  12. magicman odpowiedział(a) na magicman temat w Audi A4 B6
    Dziekuje
  13. magicman odpowiedział(a) na magicman temat w Audi A4 B6
    Przednie i tylne,cały zestaw
  14. magicman odpowiedział(a) na magicman temat w Audi A4 B6
    Podziękował pięknie A pasek rozrządu i przewody hamulcowe może też znasz?
  15. magicman opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Panowie zna ktoś numer uszczelki pod glowice do a4b6 2.0 alt rocznik 2003.
  16. Kiera normalna bez MF.chodzi o taśmę bo pekla
  17. panowie zna ktos nr tego ustrojstwa bo musze wymienic bo tasma mi sie zerwala
  18. Też czasem tam smigam,co jest?
  19. Ja na groby w pt jadę więc odpadam
  20. Oki.to podlece yariskiem Bede o 18 Obecny Spocik zaliczony,dzięki panowie
  21. WTC?gdzie to jest jeśli można zapytać. Dopiero od pół roku w Kielcach mieszkam Oki już wiem że na Ściegiennego Szkoda tylko że żoną Audi zabrała a mi Yaris został.można yarisem pojechać czy to raczej wstyd będzie?
  22. witam panowie szukam jakiegos dobrego zestawu dla siebie radio plus antena,co mozecie polecic za nie wielka kase.smigam jako dostawca autem iveco daily lodowka z klimatyzatorem na dachu (jesli to co kolwiek zmienia lub ma znaczenie przy zakupie radia i anteny) szukam czegos co nie szumi,jest latwe w obsludze i tanie prosze o pomoc
  23. magicman opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Panowie wkład lusterka grzany od pasażera poszukiwany.zna ktoś nr części do a4b6 2003r.chce wiedzieć ile ori kosztuje bo zamienniki za ok 30zeta dostać nozna
  24. czyli nie jest to latwy kawalek chleba jesli sie nie trafi na dobry obszar

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.