Treść opublikowana przez magicman
-
Inwestycja pieniędzy
ja tez wrocilem z zonka po paru latach spedzonych w uk i kupilismy nowe mieszkanie za kase oszczedzona i byla to dobra decyzja.teraz za 2dni biore drugie mieszkanie ale juz w kreske i bede je wynajmowac zeby samo sie splacalo i na stare lata je sprzedam zeby godna starosc byla tylko i wylacznie nieruchomosci!
-
Inwestycja pieniędzy
kup mieszkanie w jakims duzym miescie,wynajmij je i bedziesz mial miesieczny dochod.a za pare lub parenascie lat mozesz sprzedac i zarobisz na tym bo nieruchomoscie sa zawsze w cenie.chyba zadna lokata bankowa nie da ci tyle co nieruchomosc,
-
Podróż poślubna PL
polecam czarny gron hotel&spa w miejscowości Rzyki, nieopodal Wadowic i Andrychowa.moze tanio nie jest ale jest tam pieknie i jedzenie tez jest swietne moze i tanio nie jest ale WARTO zwlaszcza jesli jest to taka okazja ja bylem tam juz dwa razy i na poczatku czerwca znowu jade tam na tydzien z zona na urlpo podladowac baterie polecam http://www.czarnygron.pl/hotel
-
Sprężyna dociskajaca ramię wycieraczki
aha,tez tak myslalem.musze cos wymyslic innego dzieki
-
Sprężyna dociskajaca ramię wycieraczki
Panowie potrzebna mi ta sprężyna do wycieraczki po stronie kierowcy bo nie dociska już.ktoś zna nr tej sprężyny?
-
2,0 alt V-max
moj na kolach 205/55/16 polecial dzis 215km/h wg gps a na zegarach bybo 207/208 km/h jechalem na lpg
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
ja dwa dni temu wymienialem plyn wspomagania,zalalem plyn mannol spelniajacy normy vw g002000/g004000 i wszystko jest super.kupilem dwie butelki jedna na przeplukanie ukladu a druga juz na normalne zalanie.polecan ten plyn http://mannol.de/en/?action=accessory_chemical_preview&name=8990%20Central%20Hydraulic%20Fluid
-
Wymiana oleju skrzyni w altku
Za 3l dalem 90zeta.weszło 2,3litra.problem zniknął więc mogę polecić ten olej taki wlalem https://www.google.co.uk/search?q=mannol+75w90+extra+gl5&client=opera&hs=ijq&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiV_OyugrjKAhUFFiwKHdgLAFkQ_AUIBygB&biw=1366&bih=696#imgrc=0Uba2GKAHc510M%3A
-
Ciężko pracujący lewarek skrzyni biegów
Ją olej w skrzyni wymienił em i pomogło
-
Wymiana oleju skrzyni w altku
Olej wymieniony mannol 75w90 i po problemie.
-
Wymiana oleju skrzyni w altku
No tak tylko że w serwisie audi to chcą 120zeta za litr więc myślałem że może coś tańszego i sprawdzone go ktoś może coś polecić.75w80 czy 75w90 W sklepie koleś mówi że mannol 75w90 jest dobry i poleca mi go,mimo że ma droższe na półkach.mówi że po co płacić za markę Audi,mobil czy castrol bo za nazwę się płaci 2,3l jest potrzebne,tak?
-
Wymiana oleju skrzyni w altku
Panowie jaki olej polecacie,75w80? Chodzi o to że po nocy na mrozie jak jest Audi to ciężko biegi i sprzęgło wchodzą,potem jak już się na grzeje olej to jest oki.chyba jest już stary,stracił swoje wlasciwosci i chciałbym go wymienić bo to powinno pomoc
-
Zapowetrzająca się nagrzewnica [ALT]
Przez taka mała dziurkę to powietrze będzie chyba długo uciekać.oki dzieki
-
Zapowetrzająca się nagrzewnica [ALT]
Oki ale to ma tak siurkac jak na filmiku?
-
Zapowetrzająca się nagrzewnica [ALT]
Pompa ma 20tys najechane,nagrzewnica plukalem więc raczej nie jest przytkana.jak ją odpowietrzyc?
-
Zapowetrzająca się nagrzewnica [ALT]
Panowie,straciłem ogrzewanie na postoju.jak jadę po mieście 40-60km to grzeje,jak stane na światłach to przestaje grzac.węże są ok,odkrece korek to nie ma sykniecia,wycieków brak,ciśnienie na cylindrach jest ok 11bar,nagrzewnica nie cienkie bo w środku sucho,płynu nie ubywa,brak błędów na kompie. Jakieś pomysły macie co jeszcze może być zle
-
[a4 b6] śruba górnej osłony silnika
czesc.a z pierwszego obrazka te sruby co trzymaja dolna oslone silnika i skrzyni (chyba sruba nr 8 ) zna ktos nr tej srubki?
-
Toyota Yaris 1,0 2003
Panowie czy aku 62ah 520a podejdzie do małego miejskiego autka które tylko po mieście smiga.nie będzie za duży,bo na necie proponują od 400a do 600a.Co sadzicie?
-
Nagrzewnica
http://www.autoczescionline24.pl/oenumber/8e1820031.html?gadw=1&gadw=1&gclid=COKXqNz7lcoCFWnmwgodlbwBXQ http://www.czesciauto24.pl/oen/8e1820031?gadw=1&gadw=1&gclid=CIb8x8H8lcoCFUZAGwodbK4I7Q z tych stron co polecacie? i tu jeszcze w inter cars jest pare http://e-katalog.intercars.com.pl/?search=8e0898380&utm_source=intercars.com.pl&utm_medium=searchBoxWidget&utm_term=8e0898380&utm_campaign=searchBoxWidget#/oferta/0,0,8e0898380_szukaj/100001/
-
Nagrzewnica
Tylko jaka dobra firma robi zamienniki
-
Nagrzewnica
Czyli 8e1820031 lub 8e0898380.jaką jest różnica między nimi? Wie ktoś może ile to w Aso może kosztować albo jakie zamienniki są dobre? Oki już wiem że to drugie to zestaw uszczelek do nagrzewnicy.ciekawe ile Aso Škody za to policzy,może taniej niż audi
-
Nagrzewnica
Ktoś zna nr nagrzewnicy do a4b6 2.0 alt 2003r
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
jak narazie to dzis przyjdzie spec co mi wszystkie okna wyreguluje i zobacze jak to bedzie wygladalo troche wilgoci to zgodze sie,ale lod ,szron i woda na parapecie(wszystko wewnatrz mieszkania) to chyba juz lekka przesada ok byl koles i poregulowal wszystkie okna i troche mniej ciagnie od nich teraz ,ale ... czeka mnie wymiana wszystkich uszczelek w oknach bo te juz sa tak ugniecione ze nic nie da rady z nimi zrobic.czy mozecie mi powiedziec kto robi dobre uszczelki do okien ???
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
ja kupilem dwa lata temu do a4b6 2003 2.0alt aku takie calcium kraft alphaline mf 62ah 540a i jest wystarczajacy w zupelnosci.nawet teraz przy -18 stopni i po dwudniowym postoju auto odpala bez problemu. moim zdaniem aku o parametrach 62ah 540a wystarcza w zupelnosci do altka
-
Jaki prostownik do podładowania aku?
ja mam draper bc5 i jest wystarczajacy do alt wlasnie taki http://www.amazon.co.uk/DRAPER-12V-BATTERY-CHARGER-TESTER/dp/B008630F0S