Treść opublikowana przez _Solar_
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
a czemu bedzie klops?? mozesz rozszerzyć temat ??
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
ja u siebie mam zarówki z oprawka wiec załoze na diodzie białe i tez bedzie git
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
wiem wiem trza reszte zrezac i wstawic białe diody jak na razie jest na zwykłych zarówkach zółtych wiec taki efekt .Ale nie zauwazyłeś ze wstawiałem tez FIS'a
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
toc wstawiłem foto... powiedz mi lepej kiedy mam rezac jak mnie w domu nie ma i jestem w delegacji... i non toper po 12 godz w robocie i znajdz tu czas na rezanie prosze Cie bardzo.... opanuj sie troche człowieku badz sobom ---------- Post dopisany 09-12-2012 at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany 26-11-2012 at 21:34 ---------- dzin dobry kolejne foto z małego rezania jak wam sie widzi ---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ---------- lepiej puscic w biały kolorek czy zostawic w czerwieni
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
Cpiesz cos
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
jaki biały kitel :eusathink:nie czaje Cie młodziencze
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
Rafałek Ty gejszo zawsze musisz wypaplac gdzie jestem Medik jak bede wracac to sie odezwe do Ciebie a Ten zdenio niechaj se lezy u Ciebie
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
nawet nie mam jak zabrac bo w delegacji jestem
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
ja tez czekam...ale na wypłate
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
Jak tak mówisz to chybe bede go brał
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
Toc to yebania bedzie ze głowa boli ja ten przedni nie wiem czy sam skoncze do wiosny
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
no no ciekawa opcja podeslij no wieksze jakies info albo foto jak masz, cene na PW to moze bym łyknął to do wiosny mysle ze sie wszystko skompletuje a z tym to nie wiem kiedy go skoncze chyba dopiero w styczniu zaczne dalej dłubac bo jeszcze sporo trzeba dopracowac
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
no ba no cos tam podkleiłem moze gdzie jeszcze uda mi sie tam do was zawitac w jakims czasie jak dobrze interesy sie potoczą
-
Strefa Śmiechu
Dwie blondynki z penisami i holowanie - Sadistic.pl
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
Spoko loko pryjdzie czas sie zrobi reszte i bedzie git
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
I jak pany mówita bedzie cos z Tego
-
Strefa Śmiechu
http://img79.xooimage.com/files/e/1/2/chiste-yao-mingo-360d4ea.swf
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
czyja to a4 granatowa sedan na blachach LZ z ramkami klubowymi stoi w Chełmie przy PWSZ na pocztowej
-
Spociki Chełmskie
kuzwa a mnie nie było ;/ eh jedrekx jak bedziesz leciał kiedy znowu w nasze strony to dawaj znac bo ja moze gdzie za miesac lub troche dłuzej znowu zawitac moge u was jak bedzie okazja
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
chetnie
-
Strefa Śmiechu
Działa ??
-
[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel
tak dokładnie ja mysle ze jak bym dobrze stał to taborety i fele bym z checią zawinął
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja tez dziekuje za spota rowniez miło było poznac jedrekx jak bedziesz w moich okolicach to zapraszam równiez
-
[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel
felgow nie chciał bys osobno sprzedac
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no to do zobaczyska jak mi sie uda dotrzec i nie zbłądze to zawitam z miłą chęcia