Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. O której po lotach? Nie interesuje się lotami, więc nie wiem
  2. Ja mogę być za 10 min
  3. Co za skur...stwo
  4. Serwer jest, a nikogo nie ma?
  5. ---------- Post dopisany at 19:45 ---------- Poprzedni post napisany at 19:43 ---------- O 21:30 startujemy?
  6. Tylko dzisiaj bez citów, bo będę karał
  7. To o której na tym serwerze: 31.186.84.74:27711? Lista chętnych na dzisiaj wieczór: 1. Ja aka The Punisher |A4| Wpisywać się
  8. Command and Conquer Red Alert? Generals?
  9. Gra ktoś w serie C&C? Też fajna gra
  10. Ty oszuście się lepiej nie odzywaj Ostatnio widziałem co na dedmeczu robiłeś :decayed::decayed::decayed: No, powiem, że bez ścian się jakoś lepiej gra :decayed:. ---------- Post dopisany at 00:39 ---------- Poprzedni post napisany at 00:39 ---------- 1. DudsA4 -> ZAPŁACONE 2. Rafal1988Lodz 3. musti -> ZAPŁACONE 4. WhyMe?-> ZAPŁACONE 5. Marcin123 A 6. Skyliner89 7. Raymax -> ZAPŁACONE 8. reikeb -> ZAPŁACONE 9. mech15 10. junior_tdi 11. Lu-Gi -> ZAPŁACONE Czekamy na resztę wpłat. Skyliner89 czytasz PW ? Odpisałem i wpłaciłem kilka godzin temu .
  11. Wszystko widać. Jeszcze mi nigdy nie zdarzyło grać z citami przez neta . Co to za gra . Gra ktoś w ogóle w serie C&C?
  12. Ten drugi serwer lepszy?
  13. U mnie to samo, ale jestem dobrej myśli :naughty: To ja nie chcę widzieć jak grasz jak jesteś w formie . Ksionc miał dość. Lekko się wychyle i dead
  14. Jeszcze forma nie ta, ale myślę, że z czasem będzie lepiej .
  15. To ja byłem, a co?
  16. Jutro można powtórzyć i też na tym serwie
  17. Tak jak mówi Rafał. Do nicku dopiszcie A4, żeby wiedzieć, że z klubu jesteście . Będę kilka min po 22:00
  18. Po 22:00 bym wołał, bo o 20:45 będę oglądam półfinał Coppa Italia . Serwer ten sam co wczoraj?
  19. Jak ktoś zapłacił to wybolduj -> ZAPŁACONE Ja sobie wykupiłem GO, ale nie instalowałem nawet. Akurat była promocja na Steamie. Jak coś to mam CS: Source po arabsku
  20. Ja wpłacę później . Jak będziecie się logować na serwer to z dopiską A4 . Ja jeszcze do formy nie wróciłem .
  21. Może być ---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 17:44 ---------- Jestem na tym serwerze -> #1 Piaskownica-Cs.pl #1 [FFA][FD] 193.33.177.90:27015
  22. Dzisiaj o której na tym serwerze? Mój nick: The Punisher
  23. Pewnie znowu trafił na bombę z opóźnionym zapłonem... .
  24. To 22:00 na tym Reksio?
  25. Ja mam tylko Steama . Zawsze na serwer można ustawić hasło i będą grali tylko Ci, który wpłacili , a 2 zł to się płaci co miesiąc czy jak to jest?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.