Treść opublikowana przez Skyliner89
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
O której po lotach? Nie interesuje się lotami, więc nie wiem
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Ja mogę być za 10 min
-
kolizja z radiowozem
Co za skur...stwo
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Serwer jest, a nikogo nie ma?
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
---------- Post dopisany at 19:45 ---------- Poprzedni post napisany at 19:43 ---------- O 21:30 startujemy?
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Tylko dzisiaj bez citów, bo będę karał
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
To o której na tym serwerze: 31.186.84.74:27711? Lista chętnych na dzisiaj wieczór: 1. Ja aka The Punisher |A4| Wpisywać się
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Command and Conquer Red Alert? Generals?
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Gra ktoś w serie C&C? Też fajna gra
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Ty oszuście się lepiej nie odzywaj Ostatnio widziałem co na dedmeczu robiłeś :decayed::decayed::decayed: No, powiem, że bez ścian się jakoś lepiej gra :decayed:. ---------- Post dopisany at 00:39 ---------- Poprzedni post napisany at 00:39 ---------- 1. DudsA4 -> ZAPŁACONE 2. Rafal1988Lodz 3. musti -> ZAPŁACONE 4. WhyMe?-> ZAPŁACONE 5. Marcin123 A 6. Skyliner89 7. Raymax -> ZAPŁACONE 8. reikeb -> ZAPŁACONE 9. mech15 10. junior_tdi 11. Lu-Gi -> ZAPŁACONE Czekamy na resztę wpłat. Skyliner89 czytasz PW ? Odpisałem i wpłaciłem kilka godzin temu .
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Wszystko widać. Jeszcze mi nigdy nie zdarzyło grać z citami przez neta . Co to za gra . Gra ktoś w ogóle w serie C&C?
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Ten drugi serwer lepszy?
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
U mnie to samo, ale jestem dobrej myśli :naughty: To ja nie chcę widzieć jak grasz jak jesteś w formie . Ksionc miał dość. Lekko się wychyle i dead
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Jeszcze forma nie ta, ale myślę, że z czasem będzie lepiej .
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
To ja byłem, a co?
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Jutro można powtórzyć i też na tym serwie
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Tak jak mówi Rafał. Do nicku dopiszcie A4, żeby wiedzieć, że z klubu jesteście . Będę kilka min po 22:00
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Po 22:00 bym wołał, bo o 20:45 będę oglądam półfinał Coppa Italia . Serwer ten sam co wczoraj?
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Jak ktoś zapłacił to wybolduj -> ZAPŁACONE Ja sobie wykupiłem GO, ale nie instalowałem nawet. Akurat była promocja na Steamie. Jak coś to mam CS: Source po arabsku
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Ja wpłacę później . Jak będziecie się logować na serwer to z dopiską A4 . Ja jeszcze do formy nie wróciłem .
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Może być ---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 17:44 ---------- Jestem na tym serwerze -> #1 Piaskownica-Cs.pl #1 [FFA][FD] 193.33.177.90:27015
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Dzisiaj o której na tym serwerze? Mój nick: The Punisher
-
Skoda na wypasie czyli Octavia I 1.9TDi Laurin&Klement :)
Pewnie znowu trafił na bombę z opóźnionym zapłonem... .
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
To 22:00 na tym Reksio?
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Ja mam tylko Steama . Zawsze na serwer można ustawić hasło i będą grali tylko Ci, który wpłacili , a 2 zł to się płaci co miesiąc czy jak to jest?