Treść opublikowana przez Skyliner89
-
Piłka nożna
Szkoda bo mogło być 3:1 dla JUVE. Teraz ciężki rewanż czeka na Santaigo Bernabeu. JUVE nie może się cofnąć i liczyć na kontry, tylko napierać od 1szej min. Są duże szanse na wyeliminowanie Realu. Jak dobrze pójdzie to na rewanż wróci Pogba, a on potrafi strzelić z dystansu .
-
Piłka nożna
JUVENTUS 33 SCUDETTO . Grazie ragazzi . 4 z rzędu Teraz czas na Real
-
Stare diesle zostaną w garażach
Dokładnie Dużo PKS'ów będzie musiało wymienić ponad połowę swojej floty autobusowej. PS. Dużo zwolenników wprowadzenia zakazu, widzę, że ma też stare samochody z normami EURO2 czy EURO3 Powinny zwrócić uwagę głównie na 85%. W skład 7% wchodzą również te samochody z 2015 roku Przedewszystkim na 85%... Czuć ten smród w powietrzu jak się wyjdzie na zewnątrz
-
Stare diesle zostaną w garażach
Panowie tu nie chodzi o EKOLOGIE tylko o wydojenie kolejnej kasy od kierowców, bo od Nas najłatwiej ją wydoić... Więcej tu -> http://www.auto-swiat.pl/prawo/zakaz-wjazdu-dla-starych-aut-juz-w-2016/x4tzsm#fp=as Przepisy biorą z UE, ale nie biorą pod uwagę zarobków Polaków. Ludzie średnio zarabiają 1200 zł - 1600 zł i jak ma ich stać na kupno nowszego samochodu? Zresztą tutaj było już podane co ma główny wpływa na zanieczyszczenia powietrza w miastach. Jest to układ zamknięty. Teraz jest ostatni dzwonek, żeby nadeszły rewolucyjne zmiany w PL.
-
Stare diesle zostaną w garażach
Jeżeli chodzi o Kraków to jest wina przede wszystkim ludzi co palą w piecach co popadnie... Niskie płace, szukanie oszczędności i kółko się zamyka. W jakimś stopniu diesle też mają wpływ na zanieczyszczenia powietrza, ale nie aż tak. Tutaj cały czas chodzi o pieniądze... Jak wydoić kasę, bo kierowcy to najbardziej dojna KROWA. Akurat ja mam ponad 20 km do pracy i dojazd komunikacją miejską to tragedia i męka. 2 godziny straty, a samochodem jadę 20 min. To nie przejdzie. Chyba, że będzie dofinansowanie do nowych samochodów i zwiększą płacę, ale to jest mało prawdopodobne.
-
Stare diesle zostaną w garażach
Stare diesle zostaną w garażach Jeśli Sejm zaakceptuje propozycje Platformy Obywatelskiej, to władze miast będą mogły tworzyć ekosfery, do których nie wjadą te samochody, które powodują największe zanieczyszczenie środowiska, zapowiada "Rzeczpospolita". W zależności od wieku pojaydz zostaną podzielone na cztery klasy ekologiczne, zobrazowane za pomocą specjalnej kolorowej naklejki. Bez ograniczeń będą mogły się poruszać tylko te z najwyższą klasą. Właściciele aut z silnikami diesla, zarejestrowanych przed 1997 r. w ogóle nie wjadą do ekostref. Samochody zarejestrowane między 1997 r. a 2001 r. wjadą tylko do niektórych punktów miasta. Źródło: Moto.Onet Ode mnie: NIE GŁOSOWAĆ NA POPIS
-
Piłka nożna
Kamyk zawsze pozostaje gra na Orliku
-
Piłka nożna
Lekceważycie JUVENTUS i bardzo dobrze. Tak ma być
-
Piłka nożna
na Juventus Stadium Real nie będzie miał lekko
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
pewnie nigdy nie jechałes ciezarowką prawym pasem w korku tuz przed zwężeniem drogi, gdzie prawy pas prawie stoi bo ciągle wpierniczają sie osobówki z lewego pasa bo im sie spieszy... Proponuję wypruć sobie suwak z portek i przyjrzeć się jak działa Dokładnie na takiej zasadzie to działa
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Myśłałem, że mnie rozczaruje, ale b. mi się spodobał. 9/10 . POLECAM
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
8/10
-
Piłka nożna
Liverpool ewidetnie nie formie... Dobrze, że chociaż JUVE nie zawodzi...
-
Piłka nożna
w którym momencie ? jedno w wielu takich starć w EPL, żółta i gramy dalej za to pewnie Skrtel też sobie odpocznie W wielu sytuacjach. Rooney powinien dostać kartkę, Felliani powinien dostać kartkę. Jones powinien wyleciec z boiska. Sturridge wychodził na czystą pozycje, a ten go kosi od tyłu...
-
Piłka nożna
Sędzia gwizdał pod Manchester United... Phil Jones też zasługiwał na czerwoną kartkę...
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Warto?
-
Piłka nożna
Brawo JUVENTUS. W końcu zagrali jak na JUVE przystało . Oby teraz nie zlekceważyć Monaco. Dzisiaj Derby Krakowa WISŁA KRAKÓW vs Cracovia Jutro LIVERPOOL vs Manchester United Będzie się działo
-
Ceny paliwa marzec 2026
W Skawinie na BP w ciągu 2 miesięcy skok o 70 gr PB95 w okolicach stycznia 4,23/zł litr -> Teraz 4,95 zł/litr....
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Pasowało by więcej takich akcji. BRAWO dla Policji
-
Piłka nożna
Szkoda, szkoda zmarnowanej szansy, bo Ajax był do przejścia...
-
Piłka nożna
Ładnie zaczęli, cisneli od pierwszych minut i k**wa szkoda, że nie strzelili bramki... Z pewnością mecz by się inaczej potoczył
-
Ceny paliwa marzec 2026
38% ceny paliwa to akcyza... Jeszcze w latach 2007-2009 paliwo było po 3,20 zł/litr Kierowca to najbardziej dojna krowa... Podatki, akcyzy, vaty, opłaty itp. itd. Rządącym ciągle mało i co jakiś czas wymyślają nowe przepisy, którę mają na celu ograbić kierowców z kasy... Ja zazwyczaj tankuje na BP.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Oglądał ktoś?
-
Auto zza granicy.
Witam Panowie. Jakie są obecne koszty rejestracji samochodu z zagranicy? Na internecie za każdym razem co innego pisze... Mój jest sprowadzony z Francji i przegląd ma ważny do lipca 2015 roku.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Zapowiada się ciekawie. W kinach już 20 lutego .