Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

banshee

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez banshee

  1. Tylko, ale jest to bardzo intuicyjne. Wpisz wagę, temperaturę, ciśnienie atm. ze swojego regionu z jakiejś pogodynki www i zaimportuj plik. To najprostszy sposób. Są też inne programy do obliczeń, gdzie nawet podaje się typ nadwozia (sedan, kombi, itd), rodzaj asfaltu i normę wg jakiej ma liczyć moc. KPower jest najprostszym z nich.
  2. Trochę własnej inicjatywy.
  3. Od 3200 do 4700 PIK ja nic. Jakaś lipa ten pomiar.
  4. Ciężko powiedzieć. Auto należy zważyć na wadze, jest to wiarygodny pomiar. To co pisze, może ni jak się mieć do stanu realnego - dołożone wyposażenie, graty w bagażniku, ilość paliwa w zbiorniku, ilość szpachli na karoserii :-)))))) Każde kilka kilogramów w tę lub tamtą stronę znacznie wpływa na wyliczony pomiar mocy i momentu. A po co siebie oszukiwać?
  5. Można sprawdzić podciśnienie lub przeczyścić N75. To nic nie kosztuje, a będzie ładnie wyglądać w logu.
  6. U mnie tak pisze w workshopdata a tutaj potwierdzenie Jakie powinno byc cisnienie w cylindrach w AWX
  7. 25-31 Zrób próbę na zimnym silniku (całkowicie zimnym) i na rozgrzanym.
  8. Miałem niedawno przypadek, że korekcje były w okolicach +-0,6 a szklanki dziurawe (6 z 8) + krzywki na wałku ścięte. Silnik jak dodawało się gazu stukał, jakby zawory o tłok waliły. Wg mnie stan popychaczy i wałka nie można oceniać na podstawie VAGa, bo niby jak?
  9. Auto ważone w skupie złomu. O1 (asv 110HP) 1. soft seria, wtryski nówki ASV, turbo ASZ, dół silnika ASZ, wałek rozrządu SDI, pompa AHH, dawka 5mg, sprzęgło G60,
  10. Masz rację, wypowiedź była oparta na moim przykładzie, aby mieć drugie ecu do modzenia softu (szybka przekładka):-)
  11. Zakup kolejnego kabelka + program EDCSuite i zrobisz, albo zepsujesz ;-) Jak chcesz to 1 kabel MPPS mam na zbycie ;-)
  12. głowy nie dam, ale dać się musi. Jedna oś odpowiada za położenie pedały gazu, druga obroty, a wartości w mapie to dawka (życzenie kierowcy). Wystarczy przesunąć położenie pedału gazu wcześniej, aby przy tym samym położeniu pedału mieć większą dawkę. Wydaje mi się, że w PB jest tak samo.
  13. Raczej tylko w mapie sterownika można tak zrobić, bynajmniej w dieslu można zmienić charakterystykę pedału gazu. U siebie zrobiłem bardziej liniowy niż w serii od samego początku, ale można bardziej agresywnie, jak kto woli.
  14. Ciśnienie rzeczywiste w drugim logu nie jest nawet zbliżone do tego z pierwszego loga. Znaczna różnica - zmienna geometria do czyszczenia.
  15. to musisz znać PIN z nowego ecu, inaczej nie zaadaptujesz nowego ecu. PIN z nowego ecu nie zczytasz kablem VAG tacho. Najlepszym wyjściem jest wyłączyć immo w ecu na stole. Sam tak robiłem, kolega zczytał zawartość immo z ecu, ja zrobiłem immo off i później wgrał do pamięci nowy wsad.
  16. Połącz się z licznikiem i wcisnij przycisk Czytaj PIN. Program nie działa z kablem do diagnostyki - może w tym masz problem.
  17. Turbo nie steruje powtarzalnie zmienną geometrią. Pierwszy log jeszcze w miarę, ale drugi już porażka.
  18. Sprawdź, czy WG się otwiera. Jeśli pracuje to stawiam na N75 lub źle podłączone wężyki.
  19. Podpiąć zegary programem VAG Tacho i odczytać PIN IMMO.
  20. W normie. Nie widać nic niepokojącego. A na przyszłość pamiętaj, że dynamiczne robi się od 1500obr.
  21. Przepływka i termostat OK, resztę musisz powtórzyć.
  22. W PD nie wykonuje się 000BS. W pozostałych logach widać, że podciśnienie w układzie jest, egr sprawny, gruszka od turbo pracuje w swoim zakresie. Niestety tymi logami nie zweryfikujesz prawidłowej pracy turbiny oraz innych rzeczy. Dlaczego tylko tyle i brak dynamicznych??
  23. Odpowiedniej DLugości
  24. skoro bierze olej, kompresja nierówna i tyle do zainwestowania to moim zdaniem trzymanie tego auta nie jest rozsądne.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.