Treść opublikowana przez eRniś
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
dzięki bardzo
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Panowie dokładam z bratem czujniki parkowania do jego A4. I mamy wszystkie wiązki oraz kostki tylko brakuje nam pinów do kostki w zderzaku przód o nr.1J0 973 713 wie ktoś może jaki numer mają piny? Z góry bardzo dziękuję.
-
Tablet w a4 b5
w informacjach jest link do stronki gdzie jest opis jak gość to zrobił (ENG) Mnie akurat takie patenty nie kręcą
-
moje a4 b5 1.9 tdi z silnikiem bez mocy :)
Czekam na foty gotowego
-
moje a4 b5 1.9 tdi z silnikiem bez mocy :)
2 zderzaki polifty w 1?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
jak wyrobimy się z patrykiem w sobotę z rezankiem to pewnie wpadniemy ;D (kabelkologia)
-
[B5 AJM] WHITE BITCH AWX 163 HP 360 NM GWINT 18
Fajna furka, dobrze się prezentuje Kolor wręcz idealny a tak by to wyglądało pozwoliłem sobie przerobić
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
fure z mocnym silnikiem i wielkim kołem - nic tylko krechy palić
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
na piechotę chyba z tymi 19
-
czarne auto Biały dach
plastidip drożej wyjdzie niż folia, a wątpię żeby 1 puszka dipu starczyła na cały dach
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
w sumie w weekend znajdzie się jeszcze kapkę czasu - ale w tygodniu nie za bardzo
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
wpadł bym ale taka sytuacja, że auta przez ok. 2 tyg nie będę miał
-
jak przeciągnąć kabel AUX z radia do schowka?
po co wiercić? przecież w schowku jest szpara.. wystarczy trochę spychologi siły użyć i rozszerzyć i jack sam przejdzie - sam mam tak zrobione, kabel na odpowiednia długość sobie wyciągnąłem i nie ucieka, nie przeciera się ani nic - mam już tak od ok. 4 miechów jak kupiłem swojego polifta, kabel nie przetarty ani nic śmiga aż miło
-
Powycierane, podrapane rączki od drzwi
ja w a4 b5 tą osłonkę konsoli koło lewarka zmiany biegów czyściłem rozpuszczalnikiem extracyjnym - szybko schodziło , potem folia carbon, z uchwytami drzwi też się chcę pobawić ale to już wszystko malnę (razem z osłonką) w podobnym odcieniu do oryginału, bo folia carbon to raczej nie da rady na uchwyty
-
Już nie ważne :)
Jak ustalana jest wysokość odszkodowania w OC? | rankomat.pl
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Dzięki ! Ja nie mam, a brat jest w trakcie poszukiwań bo ma mapki francuskie navi też po francusku jak coś znajdzie to dam znac
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
a masz navi z DXem? Bo z tego co słyszalem to tej nondx nie ma polskich map? (ale może się mylę) jak tą przejściówkę nazwać ? żeby na aledrogo znaleźć?
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Chce wymienić Symphony na RNS-d tylko że u mnie jest taki problem że po wprowadzeniu PINU pisze że pin jest nieprawidłowy, (a zaś u mojego brata ten pin działa) - navi pochodzi z jego a6 c5 (on sam wymienił na Navi Plus z DX'em), mało tego, w moim audiku mam o jedną kostkę więcej (4 kostki w radiu symphony - 2 czarne, 1 brązową i 1 czerwoną) z czego 3 pasują do RNSd i 1 nie pasuje (czerwona z pionowym gniazdem)...
-
Znaczenie ET Felgi
E: Dobra nie było pytania
-
Elektryka lamp z lewej strony świruje
w weekend będę miał trochę czasu to zrobię tak jak mówisz - Dzięki ---------- Post dopisany 13-09-2013 at 12:35 ---------- Poprzedni post napisany 11-09-2013 at 11:25 ---------- aaa.. zapomniałem dodać wszystko dzieje się przeważnie rano gdy wybieram się do pracy, rano jest spora wilgotnosc, rosa itp., po południu przy powrocie wszystko jest ok (ewentualnie gdy deszcz pada i jest chlodno to też świruje) - może się jakieś zwarcie robi?
-
lekkie ściąganie - Czy to wina naszych dróg .
mi autko jeździ prosto, choć czasami "rzuca" po pasie przy prędkościach 100-140 (opony standard 205/55/16), zbieżność ustawiana na dniach, wahacze wymieniane z jakies 5tyś temu, zawias 1BE, amory po 60-65% przod i tył
-
Elektryka lamp z lewej strony świruje
Od jakiegoś czasu lewy przedni kierunkowskaz raz działa raz nie - gdy nie działa to kierunkowskazy lewy boczny i tylny świrują (migają 2-3 razy szybciej), wczoraj zauważyłem że również tylna lewa pozycyjna świruje (nie świeci) lekkie pukniecie w lampę pomogło i działa - co może być przyczyną takiego zachowania?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, Tomek, Lubliniec, od jakiegoś czasu posiadam Audi A4 b5 Sedan 1.9 AJM, często przeglądałem wasze forum jako "gość", tak więc postanowiłem dołączyć do waszego grona