Treść opublikowana przez TrollGun
-
Moje prace
Nie widać zdjęć :/ Chyba, że tylko ja mam problemy?
-
[B5 AHL] Nie taki znowu typowy Szarak - AVUS
I chyba zapomniałeś Dziś założyłem nówki opony na świeżo odmalowane proszkowo avusy, umyłem je i nałożyłem wosk Finish Kare 1000p Hi-Temp Mała przymiarka dystansu 10mm (po lewej brak dystansu) Chyba będzie w sam raz ---------- Post dopisany 22-03-2014 at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany 01-03-2014 at 20:33 ---------- Piękna pogoda dzisiejszego dnia aż zachęcała do odświeżenia auta Pacjent: Piana: I po pianie: Lakier schnie, więc biorę się za wnęki: Po wyschnięciu leci Prickbort i Prix: Efekt zadowalający, jest czysto, ale jeszcze glinka: Kolejne mycie, cleaner i na koniec wosk: Prawie jak nowy
-
Szyby od środka
Sam zmywacz śmierdzi, ale nie robię tego zaraz przed jazdą. Po godzinie nic już nie czuć, a jak dotąd to najlepszy i najszybszy środek, którego używałem.
-
Szyby od środka
Ja szyby od środka czyszczę zmywaczem silikonowym i ręcznikami papierowymi. Wszystko schodzi, żadne smugi nie zostają.
-
Nasze kolekcje kosmetyków do pielęgnacji AUDI
U mnie też co nieco się uzbierało Skromnie, ale na jakiś czas chyba wystarczy
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
E tam, zafunduj jej jakąś polerkę i śladu nie będzie Prawe duże lustro też planuję
-
[b5 arj] 2,4 quattro silver edition
2.4 Quattro, moje marzenie Stare fotele masz na sprzedaż?
-
Silnik wyrzygał olej
Słuszna diagnoza, dzięki za wskazówki Uszczelka była cała stwardniała, cała popękana i rozerwana w jednym miejscu. Nowa 8zł Pozdrawiam
-
Silnik wyrzygał olej
Panowie! Dziś silnik wypluł chyba cały olej. Zabryzgane mam okolice filtra oleju, wyżej i druga strona silnika jest sucha. Odma nie jest zapchana, płyn chłodniczy czysty, z resztą latem była robiona głowica. Silnik pracuje normalnie, poza tym, że nie ma smarowania i klekocze niczym rasowy diesel. Samochód stoi na mrozie. Jaka mogła być przyczyna? Czy filtr oleju mógł zamarznąć i przez tenże filtr olej mógł wydostawać się na zewnątrz?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przed chwilą silnik wypluł olej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gdzie znadję dobrego mechanika w Krakowie? Najlepiej okolice Płaszowa
-
[Małopolska] Widziany, widziana
obstawiam Trepka W sobote o tej porze u dziewczyny pod Tarnowem bylem Z tego co wiem, moj samochod rowniez Wiem co widziałem hehe ;-) Trepek ma rację, to ja byłem
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
W końcu kierownica wygląda jak należy, wymień jeszcze gałeczkę do kompletu
-
[B5 AHL] Nie taki znowu typowy Szarak - AVUS
Chodzą mi po głowie lampy dzielone z S4, ale to melodia przyszłości. Na wiosnę mam inne plany - odświeżenie lakieru, odmalowanie Avusów i założenie na nie nowych oponek na lato ---------- Post dopisany 18-01-2014 at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany 13-01-2014 at 20:52 ---------- Dziś wymieniałem osłonę przegubu, stara była już "lekko" zużyta - smar zbierałem z felgi Zimówki z Avusów poszły na sprzedaż, letnie opony już czekają w garażu, a felgi idą do piaskowania i malowania. Tymczasem założyłem docelowy pakiet zimowy
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Chcesz go wymienić na polo?
-
Zmiana z ABS na ABS-EDS 1995-1997
Jakby miał ktoś w planie rezać, mam do sprzedania sterownik
-
Zestaw dla świeżaka.
Czy Tenzi Prix jest dużo gorszy od IRON X?
-
[B5 AHL] Nie taki znowu typowy Szarak - AVUS
Pakiet oświetlenia wnętrza LED od bodzio1
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Piękne autko Pamiętasz może jakiej folii użyłeś na tylne światła?
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Teraz nie masz już czego żałować, skoro nie masz tego i tamtego Coś szczerbato w środku masz
-
[B5 AHL] Nie taki znowu typowy Szarak - AVUS
Dzięki. Coś spoza listy na pewno dojdzie, zastanawiam się nad skórą od tego faceta: FOTELE SKÓRA AUDI A4B5 S LINE SEDAN PISTACJ+GRATIS (3699461905) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Ale biję się z myślami, czy warto inwestować większe pieniądze w doposażanie czy jednak odkładać na jakieś mocniejsze Quattro... Póki co w miejsce nie do końca sprawnego Chorusa włożyłem Concert I, do niego dojdzie emulator mp3. W weekend zakładam też kratki podświetlane i lecą lampki do oświetlenia nóg w drzwiach ---------- Post dopisany 15-12-2013 at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany 12-12-2013 at 21:57 ---------- We wnętrzu nieco się rozświetliło - kratki + Concert I
-
[B5 AHL] Nie taki znowu typowy Szarak - AVUS
Mam, bagażnik już jest w pełnym wypasie
-
Audi A4 B5 2.8 V6 quattro - Golden Magic
W bagażniku na wlepce masz kody wyposażenia: http://a4-klub.pl/zakup-kontrolowany-kupujemy-auto-25/vin-dekoder-wyposazenia-31230/ Fajna wersja, taka mi się marzy, jedynie wnętrze mogłoby być czarne (na mój gust )
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Szczęściarz
-
[B5 ADP] Moja jasna seria, może nie ma czym ale się pochwalę ;) - grafitowe łopaty 17
Na czym trzymają Ci się tablice rejestracyjne bo widzę, że nie masz ramek? Ładne autko, znajomy silniczek