Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. No i tutaj niestety zjeba... Lakiernik za pierwszym podejściem nie dał rady. Farba schodziła z Twoich obręczy jak deszcz z karoserii po wizycie w Vario Customs No więc poza kasą którą dostałeś + 600zł za odnowienie i + 500 za nowe kapsle bo stare były w kiepskim stanie. Do tego komplet nowych opon za 2000zł i mam co chciałem Wcześniej były malowane 3x - koleś któremu dałeś felgi do odnowienia totalnie zj***ł robotę... Nie lubię tandety więc siłą rzeczy wycackałem je na nówki. No ale jest po sprawie - teraz w ramach rewanżu stawiasz się na remont skrzyni ---------- Post dopisany at 00:35 ---------- Poprzedni post napisany at 00:34 ---------- No ale te muchy to nie przez kolor gaci przecie...
  2. Oszalałeś, przecież nie powiem Ci skąd były... Ochrona danych osobowych ---------- Post dopisany at 00:24 ---------- Poprzedni post napisany at 00:23 ---------- Nie, bliźniaczki były z.... Bydgoszczy Slo pewnie oglądał baywatch i dlatego pomyślał o Gdańsku :polew::polew: Baywatch Intro - YouTube Się oglądało... a potem na basen ... Slo ratownik David HaSLOhof
  3. Oszalałeś, przecież nie powiem Ci skąd były... Ochrona danych osobowych ---------- Post dopisany at 00:24 ---------- Poprzedni post napisany at 00:23 ---------- Nie, bliźniaczki były z.... Bydgoszczy Slo pewnie oglądał baywatch i dlatego pomyślał o Gdańsku :polew::polew: Baywatch Intro - YouTube Się oglądało... a potem na basen ...
  4. Nie, bliźniaczki były z.... Bydgoszczy
  5. Odnawiają się - są w Poznaniu u Zimnego. Jeszcze się zastanawiam ---------- Post dopisany at 00:17 ---------- Poprzedni post napisany at 00:16 ---------- Bart-S główna rola na gitarze A Ty będziesz mistrzem drugiego planu - grając na flecie no tos narobil juz sie dzisiaj nie odezwie Nie - młody jest twardszy niż myślisz A tak na poważnie, to wie że żartuję Co się nie odezwę jak odezwę wiem że Bartuś żartuje jak przylecisz to robimy grill u Ciebie w garażu w kanale :polew: Kanał zajęty... Pierwszą noc przez Gośkę a potem - zobaczymy Potem przyjeżdżają dwie dziewczyny z zapchaną odmą z Gdańska co mówiłeś że jeszcze masz do jednej nr :polew: Z Gdańska czy skąśtam No "pacz" jaka pamiętliwa "menda" ...byś przyjeżdżał częściej to numery też byś miał
  6. Bart-S główna rola na gitarze A Ty będziesz mistrzem drugiego planu - grając na flecie no tos narobil juz sie dzisiaj nie odezwie Nie - młody jest twardszy niż myślisz A tak na poważnie, to wie że żartuję Co się nie odezwę jak odezwę wiem że Bartuś żartuje jak przylecisz to robimy grill u Ciebie w garażu w kanale :polew: Kanał zajęty... Pierwszą noc przez Gośkę a potem - zobaczymy
  7. Branoc Wojtek! ---------- Post dopisany at 00:13 ---------- Poprzedni post napisany at 00:12 ---------- POLAĆ MU! Zaraz mu dam klubowicza
  8. Wierzę, że Ci się uda ten weekend zosrganizować i wpaść do nas do OSW Jak mi Gocha łańcuch spuści trochę to może dojadę (dosięgnę ). ---------- Post dopisany at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany at 23:57 ---------- ...tylko po ch**. 18" założone, bida Panie. No chyba że na ognisko Ja na 16 latam i 1BE, także tego, taka sytuacja w atrakcjach przewidziane zwiedzanie miejsca narodzenia tego tekstu To Passatem przyjadę - lepiej się prezentuje
  9. No to chyba już czas... Dzięki za podpowiedź
  10. No i masz. Wojtek właśnie do mnie dzwoni, że kupił tą z Bierzglinka Fajnie, że pomagasz kolegom
  11. Wierzę, że Ci się uda ten weekend zosrganizować i wpaść do nas do OSW Jak mi Gocha łańcuch spuści trochę to może dojadę (dosięgnę ). ---------- Post dopisany at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany at 23:57 ---------- ...tylko po ch**. 18" założone, bida Panie. No chyba że na ognisko
  12. Słyszałem o tym. U mnie po wymianie na magiel z servo niestety ale sporadycznie zaczyna mi świergolić przy mocniejszych skrętach (tylko, że efekt występuje jak mu się podoba - ciężkie w diagnozie). Podejrzewam bardziej uszkodzony magiel niż sito bo tam nic nie grzebałem. ---------- Post dopisany at 23:56 ---------- Poprzedni post napisany at 23:56 ---------- ...pompa = OK.
  13. Tak na wprost, przegob wewnetrzy prawy ma luzy i wrzucam całą półośkę I tak jest najrozsądniej - za cenę 1 przegubu masz 2 kompletne półośki w dobrym stanie.---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:46 ---------- 3 cylinder misiu... Dziękuję pysiu Oj napiłbym się z Wami wódzi ---------- Post dopisany at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany at 23:50 ---------- Szukaj te same numery co dałem Wojtkowi - bierz od kontrahenta który ma 100% poz. no i trochę komentarzy na koncie (>100). ---------- Post dopisany at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany at 23:52 ---------- Przypomniało mi się, że kontakt na półośki gdzieś mam - ale uruchomię go dopiero po powrocie do PWR.
  14. Tak na wprost, przegob wewnetrzy prawy ma luzy i wrzucam całą półośkę I tak jest najrozsądniej - za cenę 1 przegubu masz 2 kompletne półośki w dobrym stanie. To używane się kupuje ? MI prawy zewnętrzny napierdala już trochę i chciałem niedługo się za niego zabrać Tak - tylko źródło pewne i będzie OK.
  15. Tak na wprost, przegob wewnetrzy prawy ma luzy i wrzucam całą półośkę I tak jest najrozsądniej - za cenę 1 przegubu masz 2 kompletne półośki w dobrym stanie.---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:46 ---------- 3 cylinder misiu...
  16. No nie bardzo - to jest dla tip-a w V6 i V8. Do Ciebie jest 8E0 407 272 S na prawą stronę (myślę, ża AT też podejdzie). ---------- Post dopisany at 23:44 ---------- Poprzedni post napisany at 23:41 ---------- Wręcz na bank
  17. U mnie jak szybę grzaną zamawiałem to Pan sprzedający z dumą oznajmił: "...solaryczna" ---------- Post dopisany at 23:42 ---------- Poprzedni post napisany at 23:41 ---------- ...toć to mi już szyber nie potrzebny:polew:
  18. No to tym bardziej nie wiem czemu chcesz jechać z tym do mechanika - przecież tak jak Ci mówiłem, skrzynka już teraz jest do wyciągnięcia. Nie trać kasy bez sensu tylko przetrwaj do czasu aż wrócę (oszczędzaj auto).
  19. ---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:30 ---------- to trzeba grilla zorganizować z tego powodu Coś się zorganizuje - ale po powrocie nie wyjdę z garażu przez przynajmniej 2 tygodnie (tyle zamówień ). zagwarantujesz internet, strawę i spanie to przyjadę pomóc ... nawet trochę narzędzi przywiozę .... Pomoc chętnie widziana na rezaniu elektrycznym lub w naszym gronie - przy typowej pracy zrobi się ro***erducha (a klient czeka...).
  20. Max, tykam tylko to na czym się znam ---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 23:33 ---------- Rafał - jeśli chcesz aby ta skrzynka jeszcze pochodziła to nie ruszaj jej do czasu aż przyjadę... O - jakby Ci się udało w sierpniu, to byś określił stan mojej Sierpień jak najbardziej - w lipcu nie dam rady
  21. Rafał - jeśli chcesz aby ta skrzynka jeszcze pochodziła to nie ruszaj jej do czasu aż przyjadę...
  22. Bart-S główna rola na gitarze A Ty będziesz mistrzem drugiego planu - grając na flecie no tos narobil juz sie dzisiaj nie odezwie Nie - młody jest twardszy niż myślisz A tak na poważnie, to wie że żartuję

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.