Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Możesz spróbować wymienić ATF jeśli nie był wcześniej wymieniany.
  2. Analiza takich tematów nigdy nie jest prosta... Chodziło mi nie tylko o pierwszy post ale o cały wątek. Sprawdź przeguby wewnętrzne.
  3. Zacznij od zapoznania się z encyklopedią Multitronica... Koło dwumasowe zregenerowane? To nie jest dobry pomysł...
  4. Tylko oryginalny ATF - dla Twojego typu skrzyni G 052 180 A2.
  5. Różnica w wadze jest odczuwalna - Audi reklamuję tą szybę przede wszystkim ze względu na tłumienie hałasów z zewnątrz więc różnica musi być...
  6. Zastanawiam się.... ---------- Post dopisany at 09:26 ---------- Poprzedni post napisany at 09:26 ----------
  7. Chcieliście wiedzieć czym różni się szyba 2-warstwowa od standardowej... Poniżej różnica w odcieniu (dla mnie 2 warstwy są po prostu "bezbarwne" w stosunku seryjnych dymionych na zielono): ...i jeszcze rzut z boczku aby wiadomo było z czym mamy do czynienia
  8. Jak namówię slo to może w czwartek jakąś mini sesję zrobimy
  9. Spojler klapy trzyma prawidłowo więc zestaw montażowy zdemontowany :lol ...no i skoro mam już kompletne body to z czystym sumieniem mogłem zapodać... :bezzebow Jutro jeszcze wypad do Poznania po nowe Michelin PS3 na tylną ośkę i potem 4 tygodnie odpoczynku od Paska
  10. Dzięki Artur - Ty też widzę ostatnio się nie nudzisz Jak się tak na furki napatrzysz dziadku - to człowiek się rwał do roboty Kilka przykładów gdy chciało mi się wyciągać kalkulator... Takie zestawienia - za każdym razem inne - widywałem każdego dnia
  11. Bartku - nie rozdwoję się ---------- Post dopisany at 07:34 ---------- Poprzedni post napisany at 00:57 ---------- Spojler już schnie
  12. Dobrze Włodek - tylko zgaś światło (pokazywałem Ci jaki dostaliśmy rachunek... ).
  13. Dzięki Włodek - muszę przyznać, "nahapałem" się dziś
  14. Bałdzo... Idę się zdrzemnąć - o 6 rano wstaję kleić spojler klapy bagażnika
  15. Koniec... Before... ...R line + PDC + przeciwmgielne
  16. Ale poczują
  17. Daj mi skończyć projekt Jędrek i zapraszam ---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ---------- Jeszcze nie ma frontu a poprosiłem teścia aby wyjechał na ulicę - progi naprawdę robią robotę Teraz też będę miał problem z namówieniem rodzinki... na obniżenie o -15mm
  18. Wydech będzie albo 2x albo pomyślę nad jakąś fajną końcówką Póki co w obecny projekt poszło 7300zł więc muszę odsapnąć troszkę finansowo A tu jeszcze jest plan na modernizację wnętrza
  19. Witek to się lepiej przyjrzyj... Na dole spojler zderzaka jest szerszy - ma przetłoczenie idące w parze z poszerzonym progiem. No i R line jest cały lakierowany - a serię masz w plastikach. ...to czego nie widać to zderzak seryjny składa się z dwóch elementów - zderzak R line z trzech (wkład w którym jest otwór na dyfuzor w R line jest częścią wymienną - w serii jest to całość ze spojlerem).
  20. Albo źródło zasilania sterownika albo sam sterownik padł (to co zwykle).
  21. Tak to działa Matt - A4 ma wersję S i stąd S line a Passat ma R36 i tym samym usportowiona baza to R line ---------- Post dopisany at 15:29 ---------- Poprzedni post napisany at 15:29 ---------- Zderzak przód to będzie masakra
  22. Progi i listwy drzwiowe już siedzą Seria... vs. R line ---------- Post dopisany at 15:16 ---------- Poprzedni post napisany at 11:54 ---------- Tylny zderzak zamontowany... Brakuje mi troszkę gratów mocujących - śruby mam ale zapomniałem o spinkach z gwintem i kołkach do mocowania wkładki dyfuzora Seria... ...vs. R line Jeszcze jeden rzut z ukosa... Seria... ...vs. R line
  23. W piątek utknąłem na noc w Kopenhadze - w sobotę chcieli mnie wysłać do domu przez Hamburg i Monachium więc zdecydowałem się na lot do Warszawy - więc w domu wylądowałem o 17:00. 2 dni w plecy...
  24. Za długo był spokój Ruszamy z R line-em... Progi, listwy drzwiowe, wkład tylnego zderzaka, kratka środkowa + halogenowe i spojler klapy niestety z ASO (nie udało się dorwać nic w dobrej cenie na allegro itp). Przy okazji na pokład wjedzie ori front & rear PDC oraz przednie światła przeciwmgielne.
  25. Skrzynia do naprawy. Uszkodzoną poduszkę też trzeba wymienić - zależnie od przebiegu do wymiany będzie też koło dwumasowe.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.