Treść opublikowana przez Bart-S
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Audi Lane Assist to system, który ostrzega o niekontrolowanej zmianie pasa ruchu... Kamerka o której pisze Grześ, sprawdza odległość od granicy sąsiednich pasów ruchu - jeśli system stwierdzi, że jesteś za blisko danego pasa - kierownica zacznie wibrować.
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Nie i w najbliższym czasie się nie ruszy - mam troszkę rzeczy do zrobienia zanim zabiorę się za testy poduszek. Poza tym, nie przyszły jeszcze wszystkie deklarowane wpłaty
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Ale u mnie nic nie drży...
-
[ALL] Centralny zamek - nie otwiera za 1 razem
Możesz sprawdzić czy drzwi po stronie pasażera zachowują się tak samo?
-
[ALL B7] Wymiana oleju w skrzyni Multitronic
Filtr który widzisz na aukcji znajduje się w środku skrzyni - aby go wymienić, trzeba wywalić skrzynię z auta. Dlatego ten filtr wymienia się tylko podczas remontów skrzyni. Filtr za 1200zł znajduje się na zewnątrz skrzyni - producent rzeczywiście nie przewiduje jego wymiany (co nie zmienia faktu, że też się z czasem zapycha i wymienić kiedyś go trzeba).
-
[B6 ASN] Multitronic po naprawie dalej szarpie...
Kurcze, Ty to masz ale przeboje Oby wszystko jakoś pozytywnie dla Ciebie się zakończyło
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Potwierdzam. Lampy wyglądały i świeciły jak nowe Różnica z tym co było wcześniej jak dzień do nocy - klosz przejrzysty i o wiele wyraźniejsza wiązka światła... W niedzielę odbieram swój komplet więc wieczorem zrobię testy i pochwalę się wynikami (za namową Grześka - i Waszą - zdecydowałem się na soczewki z B8 ). Dodam jeszcze tylko, że mój komplet w trybie światłach mijania już baaardzo słabo świecił. Do tego jeden z palników powoli zaczynał przechodzić w czerwień - dlatego już najwyższy czas aby coś z tym zrobić
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Niestety w najbliższym czasie nie będę miał możliwości zająć się airbagiem B6 vs. B7 - muszę to odłożyć na późniejszy termin...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Jest więcej odpowiedzi na stronę Dlatego z 220 zrobiło się 138...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
No nic - Grzesiu już ma lampy na chacie. W niedzielę zobaczymy co z tego wyszło (odbieraliśmy dziś lampy Smoka666 po regeneracji i efekt jest super, zobaczymy jak świecą ale to po montażu skrzyni ).
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Rozważam i taką możliwość Grzesiu widzę, że masz nową ulubioną emotkę
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Od czasu ostatnich rozważań na temat reflektorów i ich regeneracji nie zrobiłem nic. Dziś startuję z regeneracją lamp (powieżam to koledze Gwerty). Odbłyśniki, czyszczenie, uszczelnianienie i nowe palniki... Pełny wykaz co, jak i za ile zostało zrobione - wrzucę po montażu lamp (wstępnie piątek).
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Hugo i żółtki pracują nad tym. Jak nie dadzą rady - wtedy poprawię
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Odpadam ze spotem w niedzielę - popołudniowa zmiana w pracy
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Grzesiu też masz E52? Na pewno coś powstanie. BTW - dziś biorę się za reflektory (m.in. założę palniki, które kupiłem od Ciebie Mario jakiś czas temu).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kurde nie mogę się przyzwyczaić do nowej szaty i obsługi...
-
[B6 ASN] Multitronic po naprawie dalej szarpie...
Sęk w tym, że nie musisz zakładać dokładniej tej samej skrzynki, która padła. A jeśli podjąłbym się naprawy? Musiałbym tylko wiedzieć co dokładnie uległo uszkodzeniu...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Nie da się. Moja nokia swoje już przeszła ...ale, żebyś się nie czepiał - wrzucę inne foto
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Tak, dziś odebrałem - nie wiem tylko kiedy podejście do montażu (z czasem jak zwykle u mnie kiepsko). Aktualna pogoda jest świetna na testy - jak narazie nowe pióro sprawuje się bardzo dobrze Nareszcie dorwałem... Handy MADAFAKA Adapter
-
[B6 ASN] Multitronic po naprawie dalej szarpie...
Dla mnie swap jest rozwiązaniem tylko i wyłącznie gdy przeważają względy ekonomiczne. Nie po to kupiłem automat aby teraz wkładać tam manualną skrzynię biegów... Inna sprawa, że gdyby warsztaty nie odpierdzielały takich cyrków - to pewie chętnych na swapa też byłoby mniej.
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Tam gdzie próbowałeś z "0" i "2" spróbuj teraz z "1" i "3". 46 Convenience ---> 10 Adaptation ---> Channel 61 ---> W polu VALUE zapisujesz wartość 1 (lub 3 jeśli masz pakiet oświetleniowy) i potwierdzasz wciśnięciem przycisków TEST a potem SAVE.
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Zrozumiałem, że masz 4x elektrykę - spróbuj jeszcze raz z kodowaniem w adaptacjach kanału 61 (tym razem wartości "1" lub "3").
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Niestety nie
-
[B6 ALT] sterownik hydrauliczny
Nie ma problemu. Cieszę się, że mogłem pomóc i że sprzęt działa jak należy
-
[ALL B7] Wymiana oleju w skrzyni Multitronic
Jak za ten komplet to dobra cena.