Treść opublikowana przez Bart-S
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
W podłokietniku z przodu.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
3.7 Wystarczy. Odpal: Audi // MY 2006 // Nadwozie 4F2 // Silnik BPP // Skrzynia KPJ // most HNL Workshop -----> Power Transmission ----> Automatic Gearbox 09L -----> 00 Techical Data ------> Code Letters
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wg moich informacji (robiłem już mały rekonesans ). 2.7TDI BSG (163KM) w Q z tipem ----> od 6/2005 2.7TDI BSG (163KM) FWD 6-biegów ----> od 01/2005 (ale tylko na rynek Belgijski) 2.7TDI BSG (163KM) FWD CVT 7-biegów ----> od 06/2006 (ale tylko na rynek Belgijski) 2.7TDI BPP (179KM) w Q z tipem ----> od 6/2005 2.7TDI BPP (179KM) FWD 6-biegów ----> od 11/2004 2.7TDI BPP (179KM) FWD CVT 7-biegów ----> od 1/2006 Elsa to potwierdza. Jakiej wersji używasz?
-
[B6 BFB] Czy to sprzęgło ,czy dwumas ??
Niestety też.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a jednak modele do 2007 roku byly wyposazane w jednostki BPP oraz BSG i zadna z tych jednostek nie wychodzila z przeniesieniem napedu w opcji AWD. chyba ze elsa klamie. rozmawiacie o autach wlasnie z tego okresu dopiero od 2009 roku weszly do produkcji modele w wersji 2,7 tdi Q [br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 00:18_________________________________________________ciekawe, wg identyfikacji typu mozna wybrac skrzynie tip i most, natomiast w tabelach do zadnej ze skrzyn nie jest przyporzadkowana skrzynia i tylny most silnikowi 2,7 tdi. natomiast w katalgu modeli 2005 nie widac opcji 2,7 tdi Q Zarówno BPP jak i BSG były dostępne w Q z 6-biegową skrzynią manualną od czerwca 2005.
-
[B6 BFB] Czy to sprzęgło ,czy dwumas ??
06B105266A - przepraszam, mój błąd. Rzeczywiście DUAL.
-
[B6 BFB] Czy to sprzęgło ,czy dwumas ??
U Ciebie nie ma dwumasu tylko zwykłe koło zamachowe... Zacznij od sprawdzenia poduszki skrzyni oraz przegubów.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
2.7TDI jest dostępny zarówno w Q jaki i FWD. Widzisz Marcinku - na co dzień quattro nie będzie mi potrzebne. Wolę komfort jazdy jaki daje mi przekładnia bezstopniowa No i do 3.0TDI jednak trzeba troszkę dołożyć (wcale nie tak mało chociaż pod kątem akcyzy masz rację, przepłaca się tak samo). Dla mnie wybór jest prosty jako, że 2.7 to najmocniejsza jednostka TDI z jaką wypuszczono Multitronica (dla mnie i Gośki jako daily car w zupełności wystarczy - na weekendy do zabawy będzie coś innego ).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nite fella!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tak. Rozejrzę się chociaż to co napisałeś i cena za komplet IMO jest OK - brałbym.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To fakt, za FL już trzeba spokojnie pod 100 000PLN liczyć - a jeszcze jak wyposażona... :gwizdanie: BTW - odnośnie pakietu zima. Spisaliśmy z Pepinem nr sita do dutku powietrza: 8E0 129 054 (32zł bez zniżek w ASO). Muszę sprawdzić w swoim starym dukcie czy czasem tego nie ma (wymieniałem go na model z zaczepami do osłony - może nie wyjąłem).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobry wybór - naprawdę fajna jednostka. Jedyne na co narzekają to klapy gaszące ale wszystko jest do zrobienia. Na chwilę obecną za 55k dostaniesz coś fajnego w roczniku 2006, może 2007. No ja z kolei na codzień to tylko Karavan
-
Montaż tylnych poduszek powietrznych w Audi A4 B6
6 pinów do kostek poduszek i 4 do sterownika czyli razem 10szt. (= 5 kabelków 000 979 010 A). W B6 piny wtyków poduszek i sterownika są takie same. W B7 piny do sterownika airbag to 000 979 009 C.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
...ja już DIY robie na to tylko dlaczego jak ja cos robilem pierwszy raz, to DIY na to jeszcze nie bylo to je odbierz [br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 22:10_________________________________________________ a byl jakis, nie kombi? Musa następnym razem parkuje koło Ciebie to może zauważysz [br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 22:27_________________________________________________ Ano bo właśnie sie zastanawiam nad zmianą skorupy...i poluje właśnie na cosik takiego jak C6 tyle ze w 2.7 sobie jakos upatrzyłem Rako - za***isty motor. Moja następna daily to będzie właśnie C6FL 2.7TDI z CVT. No i mam taką na miejscu do sprzedania jeśli jesteś poważnie zainteresowany. 189 000km potwierdzonego przebiegu, końcówka 2007 (MY 2008) Avant, Srebrny Akoya, Biksenon, PDC, navi, FIS kolor, sportowe fotele, BOSE, czujnik deszczu i świateł, servotronic...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
...ja już DIY robie na to
-
[B6 AVJ] Srebrny dupowóz Fr0sta :3
Co do filmiku, to wszystko w porządku? Tak btw. to na zimnym troszkę szarpie jak się go odpala, normalne? Takie lekkie drgania na kierownicy są wyczuwalne i przy dodawaniu gazu tak do do 1200 tyś obrotów wyczuwalne jest drganie. Tak - zachowanie prawidłowe. Jeszcze potestuj na rozgrzanym (jak już ogarniesz formalności). Co do szarpania - tutaj już niech się wypowiedzą spece od silników benzynowych. Jeśli zdecydujesz się na Motula to do benzyniaka chyba X-CESS albo X-CLEAN (trzeba sprawdzić, już nie pamiętam).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzięki za spocika 10 aut dziś naliczyłem Pakiet "ZIMA" rządzi Kurcze też się wybiorę, bo moja bateria już ledwo zipie. Może ustawimy grupową wymianę (zniżki itp ).
-
[B6 AMB] Wymiana modułu komfortu na jaki ?
Czekamy na info.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Febi ma zamiennik dla G 052 180 A2. Jednak nie polecam...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Marek ma być u mnie za 15min. Krótko po 15:00 się zbieramy... Pepin będzie o 17. Madbar też ponoć wleci. Madas jest na zawodach ale obiecał, że postara się wyrobić...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Właśnie wstałem... Powoli trzeba się zbierać na Poznań
-
[B6 AMB] Wymiana modułu komfortu na jaki ?
Niestety nie testowaliśmy jeszcze tych modułów. 315MHz jest mało w PL, poza tym Audi nie prowadzi żadnej ewidencji funkcjonalności modułów - przez co ich dobranie jest nieco utrudnione... Jedyne co mogę potwierdzić to to, że Q, AA i T to moduły pod 315MHz pod pierwszy model centralki. Z naszych badań wynika, że wszystkie moduły 315MHz to wersje HIGH czyli posiadające pełną funkcjonalność (pakiet oświetleniowy, szyberdach, alarm). Sprawdź jeszcze baterie w pilotach (czy na pewno są sprawne).
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
WSTAWAC!!!! Jezuuu, pogielo Was - klepac posty o 4tej, masakra jakas.... :polew: :polew: :polew: A teraz po drzemce, na spot
-
B6 DIVISION
Obiecałem na przyszły tydzień ale jest wcześniej Montaż poduszek AIRBAG tylnej kanapy -------> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=228929.0