Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Bak będzie przeszkadzał - trzeba będzie ciąć "fi" blisko tłumików końcowych a potem sztukować... Może tak - tłumiki końcowe jak najbardzie do wykorzystania a reszta wydechu na śmieci. Ewentualnie możesz spróbować użyć pozostałości do budowy trójnika tak jak to zrobił Rpalka: Poniżej dla porównania foto FWD vs. Q:
  2. Grzesiu a jaki masz stan tego panelu? Ja u siebie mam F-kę ale troszkę zniszczoną... Fotki i poprowadzenie montażu mat byłoby fajnym uzupełnieniem tego tematu
  3. Antonio - wydech od Q nie podejdzie do FWD. Musiałbyś bak wymienić...
  4. Zrobię, ale muszę po tym troszkę odsapnąć - przyszły tydzień allright?
  5. Lampki w drzwiach podłączone są tak samo w B6 i B7.
  6. laski w ciepełku na tylnej kanapie mu w głowie :polew:
  7. Ten środkowy przycisk to włącznik/wyłącznik zamka centralnego - miałem nadzieję, że uda się go odpalić ale niestety... Działa tylko w wersji US a MK pod 315MHz nie mam zamiaru do auta pakować Póki co tak został ale z czasem podmienię panel na wariant bez przycisku (numer panelu podany w DIY jest prawidłowy czyli bez profilu na w/w przycisk).
  8. Nie wiem co za ''spec'' to wymyślił ale zależności MVB12 nie mają nic wspólnego z wymianą ATF.
  9. Fakkk, i znów do robo. Dobry dień
  10. Przepraszam ale to bardzo śmiała diagnoza
  11. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak już nie będziecie mieli co rezać http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=228351.new#new
  12. [A4 B6/B7] Podłączenie ogrzewania tylnej kanapy
  13. W niedzielę jesteście?
  14. Siema Młodzik. ...ja znów w schematach - Adamooo mi truje od jakiegoś czasu o podłączeniu grzanej tylnek kanapy. Płodzę kolejne DIY.
  15. Nie dziękuję
  16. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Halogeny seryjne pasują do S line. Aktualny koszt kratki w ASO to ok. 100zł.
  17. Bawiłem się i w manualu i w automacie - nic nie czułem. Do tego olej musi się jeszcze wymieszać - parametry będą lepsze, jestem dobrej myśli Jedyne co zaleciłem to modyfikację sprzęgła, bo kolega ma "6".
  18. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie, raczej kalibracja wskaźnika - wcześniej pokazywał dobrze i nagle się spieprzyło? Nie wygląda to za ciekawie. PUMA - skrzynkę PW wyczyść. U Danelczyka 921zł aktualnie.
  19. Do manuala też mogę zajrzeć, chociaż na codzień zajmuję się tylko Multi.
  20. Toż to srebrny Akoya metalik Bezawaryjnej eksploatacji (z 1.9TDI nie będzie o to trudno ) oraz udanych modów
  21. Zużyty ATF. Parametry skrzyni całkiem ładne - układ hydrauliczny w pełni sprawny. Może troszkę zjechane sprzęgło... Po wymianie oleju auto odzyskało nieco wigoru - w niedzielę zda nam relację
  22. Normalni Avant B6, 1.9TDI AVF z CVT (był dzisiaj u mnie, zaprosiłem go). Drugie autko niestety nie wiem...
  23. Fabryka w Chinach to nie cięcie kosztów tylko konieczność - w ciągu ostatnich dwóch lat Audi zwiększyło dwukrotnie sprzedaż na tym rynku (dzięki Chińczykom jako jedna z niewielu firm zaraz po kryzysie miała bilans na plusie).
  24. Przyjadą dwaj nowi koledzy ze Swarzędza.
  25. W zasadzie w tym momencie powinienem zabrać głos... Sprawa jest nadal w toku - na zbiórkę pieniędzy nie zgadzam się. Mam ku temu powody i nie chodzi tu o moją dumę/honor czy coś w tym stylu (chociaż w pewnym stopniu też ). Proszę Was o troszkę cierpliwości - powody tej decyzji wyjaśnię we właściwym czasie. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za wsparcie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.