Treść opublikowana przez Bart-S
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
To może mu się pojebało i chodziło o 0070 (mapa AJ więc by się zgadzało). ---------- Post dopisany at 02:11 ---------- Poprzedni post napisany at 01:56 ---------- Pech - mam mapy 2008 a potem 2010
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Tak - dorwałem bieżnie. Ale korpusu nadal nie mam.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Mam prośbę... Od tygodnia w mojej okolicy są problemy z nadajnikiem sieci komórkowej Plus - w związku z tym bardzo ciężko się do mnie dodzwonić... Jeśli Wam się nie udaje (a nie wiem jak długo jeszcze potrwa taka sytuacja) piszcie SMSy (lub pw/e-mail).
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Tak - MK obsługuje składanie lusterek... Informacja którą wysyłasz joystickiem musi jakoś dotrzeć do sterownika w drzwiach pasażera - przepływem tej informacji w odpowiednią stronę steruje właśnie MK. Autorowi wątku o składaniu lusterek raczej chodzi o to, że każdy MK obsługuje tą funkcję.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tak to też widzę Bartku - ja chcę V8 do zabawy a Ty jako "daily"
-
przednie drzwi pasażer brak reakcji lampki
No i gitara
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
To że jak otworzysz auto i w ciągu minuty nie otworzysz drzwi kierowcy to akurat normalne (że zamyka). Natomiast brak uruchomienia oświetlenia jest już dziwny (skoro pokazuje Ci otwarcie na FIS).
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
No nie bardzo - to jest schemat dla B6...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
W S6 4.2 BAT było tak jak w BBK 40 zaworów... Moc 334KM przy 6krpm i 410Nm przy 3,5krpm. Potem zastąpił go BVJ - tutaj już 32 zawory ale zmienił się stopień kompresji (z 11,5 na 12,5). Tu wyszło im 349KM przy 6,8krpm i 440Nm przy 3,5krpm. BBK miał 344 przy 7krpm i 410Nm przy 3,5krpm - tutaj zawsze było 40 zaworów. Kompresja taka sama jak w BAT (11,5). Różnica w masie to nieco ponad 100kg... Jest tylko jeden knyf - 4.2 w C6 wychodził tylko z automatem (w BBK miałeś albo tipa albo manuala). I tutaj + na korzyść BBK - przy czym zależy co kto woli... S4 B6/B7 to dla mnie auto do zabawy na weekend więc w grę wchodzi tylko manual. Jeśli ktoś chce do jazdy na codzień - no to jak najbardziej automat
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Mam ori mapę 2011 8P0 060 884 AT. ---------- Post dopisany at 00:13 ---------- Poprzedni post napisany at 00:13 ---------- ... Kobra wspominał coś o AJ.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Jak uda mi się dorwać 0080 dla LED no to musi już zabanglać. Muszę pomęczyć Kobrę ale nie mam kiedy - za dużo pracy...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie - BBK jest tylko w B6 i B7. C6 miał wersję S na silniku V10 5.2L FSI (motor BXA).
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Z tego co wiem to jeszcze nikt nie ma działającego VIM na wersji LED.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Nie ogarnąłem... Kobra oddzwonił - mam zrobić downgrade do 0080 ale nie mam takiego softu
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Paweł - ja się dorzucam. Jedź i zamknij im usta
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
BRE jest OK ale nadal pozostaje ten skurwiały napęd pompy oleju... Na plus od 2007+ to kilka modyfikacji zmniejszających ryzyko wystąpienia usterek przy tym silniku ale najgorszy problem nadal pozostał.
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
No i pięknie wyszło Po remoncie silnika, kilka modyfikacji... Nie ma się co czepiać. Niech to będzie zachętą dla tych którzy wahają się z zakupem BBK (chociaż dobrą sztukę trafić ciężko).
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
2.0TDI 2005r... Proszę Cię.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Doszedł - zajmę się tym w wolnej chwili. ---------- Post dopisany at 19:21 ---------- Poprzedni post napisany at 19:21 ---------- Trochę pokrzyczałem - ale wygraliśmy więc OK
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Już mi przeszło - wyżyłem się na sali
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Rosool - wszystko działa? Zbieraj kasę i "prostujemy" sterownik.
-
System Homelink – otwieranie bramy wjazdowej i garażowej w Audi A4 B6/B7
z tego co wiem to b6/b7 jest w słoneczniku a z b8 jest w lampce pod sufitem moduł jest w przednim zderzaku zarówno w b7 jak i w b8 Nie dogadaliście się... Sterownik jest w przednim zderzaku. Panel sterujący w B6/B7 jest w słoneczniku - w B8 przy lampce podsufitki.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
KW zaproponowało mi 18010030 Street Comfort Coilover za 1800 EUR. A Twoja opcja ile Bartku?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Właśnie gadam z KW i jest pipka - elektroniczne zawieszenia mają tylko do nowych aut (tj. B8). Teraz ustalamy jaki gwint by polecili... Piszcie dalej.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Najlepszego