Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Wpaść na to co robię nie tak bo soft jest na 99% OK.
  2. Przykro mi ale obiecałem, że to do nikogo więcej nie powędruje ---------- Post dopisany at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ---------- Soft dostałem od kobry (podesłane mejlem). Wcześniej wysyłałem dane swojej navi (log z navi + setup kanałów ADP i na tej podstawie powstał program dla mojej navi).
  3. Nic wielkiego się nie dzieje - powoli auto przygotowywane jest na sezon zimowy (w końcu zamontujemy webasto - ale to jeszcze trochę, nie mogę dorwać pieca w dobrym stanie). Środek dostał nowy panel klimy - przy okazji montażu czujnika jakości powietrza założyłem klimę 2002... No i skończyło się obdrapaniem przycisków: ...na szczęście w magazynku Siemiana można znaleźć różne fajne rzeczy - w tym nówka funkiel panel z B7 (przełożyłem front i voila ): Teraz czas na tapicerkę drzwi kierowcy (chyba się poddam z szukaniem i będzie nowa z ASO ).
  4. Pytanie do speców od softu RNS-E... Pacjent to wersja LED. Dostałem sofcik pod VIM od Kobry ale po wypaleniu płytki nie chce to w navi zaskoczyć. Oczywiście kanał 97 adaptacji zwolniony (=1). Po włożeniu płytki do napędu widzi, że to update: Jednak zaraz po zamknięciu wyświetlacza system woła płytkę navi i nawet jeśli tak zostawię - nic się nie dzieje... Jakieś podpowiedzi? Może źle wypaliłem?
  5. Zastanawiam się jeszcze czy nie zamontować nowszego kolektora dolotowego ze zmienną długością kanałów... Nie mogę się dokopać do ori wykresów przed i po tej modyfikacji. Generalnie przydałoby się usunąć dziurę którą daje się odczuć w dolnym zakresie obrotów (przypadłość 16V). Potrzebny byłby nowy sterownik silnika i dorobienie wiązek (pompę z nowego silnika jeszcze mam ). ---------- Post dopisany at 17:57 ---------- Poprzedni post napisany at 17:57 ---------- Jakiś konkretny model Bartku?
  6. Byłeś nad jeziorem ? wysłane z one v Byłem - zawieźć gości (sam w tym roku nie miałem okazji). ---------- Post dopisany 01-11-2013 at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany 19-10-2013 at 17:18 ---------- Po tygodniowych testach mogę potwierdzić, że wszystko OK... Poniżej fotka z kolejną optyką - 18-calowa felga OMANYT z pakietu R line: ...SAMARKAND będą na zimę - w związku z tym szukam opon: 235/40/18. I teraz pytanie - kolejna burza mózgów - co polecacie (chcę kupić nowe).
  7. Pytanie czy rzeczywiście działa bo dla mnie różnica była ogromna - teraz jej nie czuję (dopiero gdy wsiądę do A4 ze standardowym wspomaganiem).
  8. ET28 - aktualnie założona opona to 235/45. Wcześniej miałem Blizzak LM25 215/50 i też nie było problemu... Kłopot jest jak mam komplet 5 osób na pokładzie (wtedy zdarza się że na jakiejś "hopce" przytrze).
  9. Odłączałeś aku? Po przejechaniu się kawałek i zachamowaniu powinien sam zniknąć.
  10. Po podanych pomiarach nic konkretnego Ci nie powiem - potrzebuję auto u siebie na miejscu.
  11. Sporadycznie wymiana oleju pomaga ale przy podanych objawach raczej zaglądałbym już do skrzyni. Wcześniej przejażdżka i analiza bloków pomiarowych.
  12. Zaczęło się po wymianie oleju czy występowało także przed? Jak nie masz daleko to wpadaj na diagnostykę... zaczęło sie po wymianie, ale nie od razu tylko po jakimś czasie. muszę sprawdzić co oni mi tam zalali. A gdzie mogę Ciebie namierzyć? ...Września
  13. Zaczęło się po wymianie oleju czy występowało także przed? Jak nie masz daleko to wpadaj na diagnostykę...
  14. Podłoga w VW jest uniwersalna - na pewno się da. Szczerze to nawet zastanawiałem się nad tym ale w obecnej sytuacji... ---------- Post dopisany 18-10-2013 at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany 04-10-2013 at 07:20 ---------- Padaka wróciła... Przeszczep się udał - dawca to również 16-zaworowy BKP (2007r. 170 000km). Praca silnika - brzmi teraz o niebo lepiej... Biorąc pod uwagę fakt, że na nowy słupek wlazł cały poprzedni osprzęt (łącznie z kolektorami) - problem np. z falowaniem obrotów musiał leżeć gdzieś w głowcy (poza wtryskami bo te też są przełożone z trupa). Bipy 21/22, korekcje nie przekraczają 0,6 - generalnie jestem zadowolony (gdyby nie kasa jaką trzeba było wpompować ). Przy okazji kontrola napędu pompy oleju - napęd mam na zębatce (gniazdo w zespole wałków całe, założyliśmy nowy imbus - do czasu swapu pompy na wariant z 1.9TDI wytrzyma ). Jest też nowy rozrząd z pompą wody + wymiana chyba wszystkich możliwych uszczelnień Na pokładzie jest jedna optyczna niespodzianka - pochwalę się jak będzie chwila aby zrobić fotki
  15. Spoko - w wolnej chwili się tym zajmę.
  16. Mosuł mam - wpadaj i montujemy.
  17. Bartek pamiec jest. To ten drugi liink ktory wklejalem. eeprom. ( to jest wlasbie pamiec ) Sent from my телефон Tak tak, teraz widzę tylko tłumaczę dlaczego wcześniej mi nie pasowało.
  18. Bart-S odpowiedział(a) na galka90 temat w 3.0
    Konkretna odpowiedź - dziękuję (czyli moje wcześniejsze poszukiwania były trafne - brak systemu recyrkulacji spalin przy tej jednostce). Czekam jeszcze co na to sławek85.
  19. No i tu właśnie jest sedno sprawy - przekaźnik nie jest sterownikiem bo nie ma pamięci. Posiadanie pamięci zmienia całą perspektywę
  20. Bart-S odpowiedział(a) na galka90 temat w 3.0
    Kurde chłopy zdecydujcie się - przestałem drążyć temat a tu...
  21. Zayebany w akcji... Jutro mam 4 auta A co tu się dzieje to niestandardowy i Banan Wam opowiedzą
  22. Cyce - robimy spota za tydzień w niedzielę?
  23. Oprócz maliniaka ze Słupcy nikt mi nie przychodzi do głowy...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.