Treść opublikowana przez Bart-S
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Wpaść na to co robię nie tak bo soft jest na 99% OK.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Przykro mi ale obiecałem, że to do nikogo więcej nie powędruje ---------- Post dopisany at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ---------- Soft dostałem od kobry (podesłane mejlem). Wcześniej wysyłałem dane swojej navi (log z navi + setup kanałów ADP i na tej podstawie powstał program dla mojej navi).
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Nic wielkiego się nie dzieje - powoli auto przygotowywane jest na sezon zimowy (w końcu zamontujemy webasto - ale to jeszcze trochę, nie mogę dorwać pieca w dobrym stanie). Środek dostał nowy panel klimy - przy okazji montażu czujnika jakości powietrza założyłem klimę 2002... No i skończyło się obdrapaniem przycisków: ...na szczęście w magazynku Siemiana można znaleźć różne fajne rzeczy - w tym nówka funkiel panel z B7 (przełożyłem front i voila ): Teraz czas na tapicerkę drzwi kierowcy (chyba się poddam z szukaniem i będzie nowa z ASO ).
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Pytanie do speców od softu RNS-E... Pacjent to wersja LED. Dostałem sofcik pod VIM od Kobry ale po wypaleniu płytki nie chce to w navi zaskoczyć. Oczywiście kanał 97 adaptacji zwolniony (=1). Po włożeniu płytki do napędu widzi, że to update: Jednak zaraz po zamknięciu wyświetlacza system woła płytkę navi i nawet jeśli tak zostawię - nic się nie dzieje... Jakieś podpowiedzi? Może źle wypaliłem?
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Zastanawiam się jeszcze czy nie zamontować nowszego kolektora dolotowego ze zmienną długością kanałów... Nie mogę się dokopać do ori wykresów przed i po tej modyfikacji. Generalnie przydałoby się usunąć dziurę którą daje się odczuć w dolnym zakresie obrotów (przypadłość 16V). Potrzebny byłby nowy sterownik silnika i dorobienie wiązek (pompę z nowego silnika jeszcze mam ). ---------- Post dopisany at 17:57 ---------- Poprzedni post napisany at 17:57 ---------- Jakiś konkretny model Bartku?
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Byłeś nad jeziorem ? wysłane z one v Byłem - zawieźć gości (sam w tym roku nie miałem okazji). ---------- Post dopisany 01-11-2013 at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany 19-10-2013 at 17:18 ---------- Po tygodniowych testach mogę potwierdzić, że wszystko OK... Poniżej fotka z kolejną optyką - 18-calowa felga OMANYT z pakietu R line: ...SAMARKAND będą na zimę - w związku z tym szukam opon: 235/40/18. I teraz pytanie - kolejna burza mózgów - co polecacie (chcę kupić nowe).
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Pytanie czy rzeczywiście działa bo dla mnie różnica była ogromna - teraz jej nie czuję (dopiero gdy wsiądę do A4 ze standardowym wspomaganiem).
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
ET28 - aktualnie założona opona to 235/45. Wcześniej miałem Blizzak LM25 215/50 i też nie było problemu... Kłopot jest jak mam komplet 5 osób na pokładzie (wtedy zdarza się że na jakiejś "hopce" przytrze).
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Odłączałeś aku? Po przejechaniu się kawałek i zachamowaniu powinien sam zniknąć.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Po podanych pomiarach nic konkretnego Ci nie powiem - potrzebuję auto u siebie na miejscu.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Sporadycznie wymiana oleju pomaga ale przy podanych objawach raczej zaglądałbym już do skrzyni. Wcześniej przejażdżka i analiza bloków pomiarowych.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Zaczęło się po wymianie oleju czy występowało także przed? Jak nie masz daleko to wpadaj na diagnostykę... zaczęło sie po wymianie, ale nie od razu tylko po jakimś czasie. muszę sprawdzić co oni mi tam zalali. A gdzie mogę Ciebie namierzyć? ...Września
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Zaczęło się po wymianie oleju czy występowało także przed? Jak nie masz daleko to wpadaj na diagnostykę...
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Podłoga w VW jest uniwersalna - na pewno się da. Szczerze to nawet zastanawiałem się nad tym ale w obecnej sytuacji... ---------- Post dopisany 18-10-2013 at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany 04-10-2013 at 07:20 ---------- Padaka wróciła... Przeszczep się udał - dawca to również 16-zaworowy BKP (2007r. 170 000km). Praca silnika - brzmi teraz o niebo lepiej... Biorąc pod uwagę fakt, że na nowy słupek wlazł cały poprzedni osprzęt (łącznie z kolektorami) - problem np. z falowaniem obrotów musiał leżeć gdzieś w głowcy (poza wtryskami bo te też są przełożone z trupa). Bipy 21/22, korekcje nie przekraczają 0,6 - generalnie jestem zadowolony (gdyby nie kasa jaką trzeba było wpompować ). Przy okazji kontrola napędu pompy oleju - napęd mam na zębatce (gniazdo w zespole wałków całe, założyliśmy nowy imbus - do czasu swapu pompy na wariant z 1.9TDI wytrzyma ). Jest też nowy rozrząd z pompą wody + wymiana chyba wszystkich możliwych uszczelnień Na pokładzie jest jedna optyczna niespodzianka - pochwalę się jak będzie chwila aby zrobić fotki
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
Allelujah!
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Spoko - w wolnej chwili się tym zajmę.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mosuł mam - wpadaj i montujemy.
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Bartek pamiec jest. To ten drugi liink ktory wklejalem. eeprom. ( to jest wlasbie pamiec ) Sent from my телефон Tak tak, teraz widzę tylko tłumaczę dlaczego wcześniej mi nie pasowało.
- Egr?
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
No i tu właśnie jest sedno sprawy - przekaźnik nie jest sterownikiem bo nie ma pamięci. Posiadanie pamięci zmienia całą perspektywę
- Egr?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zayebany w akcji... Jutro mam 4 auta A co tu się dzieje to niestandardowy i Banan Wam opowiedzą
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cyce - robimy spota za tydzień w niedzielę?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Oprócz maliniaka ze Słupcy nikt mi nie przychodzi do głowy... - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00