Treść opublikowana przez boro81
-
Klapki kolektora ssącego w Audi A4 B6 3.0 ASN
Żadnych błędów nie miałem , na postoju odrazu po odpaleniu jest inny dźwięk silnika u mnie już wcześniej trzymał równo obroty około 760 także w tej kwesti się nic nie zmieniło , a co chodzi o deptanie na postoju inaczej się wkręcą na obroty jak by z 50nm przybyło , podsumowując polecam każdemu sprawdzić ten wałek , po wymianie jest duża różnica w mocy i przyspieszeniu.
-
Klapki kolektora ssącego w Audi A4 B6 3.0 ASN
a więc i ja dołączam do osób które są po wymianie wałka, stary nie miał klapek , i był oderwany od gruszek , wymiana wyglądała na bardzo skomplikowaną , ale wystarczy wykręcić wszystkie śruby które trzymają kolektor i podnieść go delikatnie do góry , cała filozofia , po wymianie jest całkiem inna praca silnika , i lepiej się zbiera to nie podlega dyskusji . Uszkodzony Wałek i pozostałości po nim w gruszkach wygląda tak : sam wałek uszkodzony : a jeśli będziecie szukać używany to ma wyglądać tak :
-
ASN katalizatory
A powiedz gdzie katy sprzedawales ? czyli pierwsze katalizatory zostały , planuje tak samo zrobić , i co wspawywałes zamiast kata rure czy może strumienice ?
-
ASN katalizatory
Ja będe zakładał WM sport , bardzo ładnie wyglądają i są z nierdzewki . Powiedz czy czujesz jakąś różnice w przyspieszeniu po wycięciu katów ? I może wiesz jaka jest średnica montażowa ?
-
Tłumik końcowy WM czy ULTER ?
czy średnica montażowa 58mm będzie odpowiednia ?
-
Tłumik końcowy WM czy ULTER ?
Dźwięk piękny , dodaję agresywności tylko podejrzewam , że wybierając się w trasę trzeba zaopatrzyć się w nauszniki , bo w środku może być głośno...
-
Kłopoty z olejem
Mam pytanie lepiej lać 5w30 czy 5w40 ? Czeka mnie wymiana , a poprzednio miałem 5w30 , i który olej wybrać Motul czy może Valvoline ?
-
Tłumik końcowy WM czy ULTER ?
A czy ktoś wie jaka jest średnica wydechu w 3.0 ?
-
Tłumik końcowy WM czy ULTER ?
Witam Mam dylemat jaką firmę wybrać ? Który będzie się lepiej prezentował i jaka jest średnica tłumika do audi a4 b6 3.0 quattro WM Sport Ulter
-
Katalizator w Audi A4 B6 3.0 ASN
Tak wycinam je i zmieniam wydech tylko nie wiem na jaki
-
Klapki kolektora ssącego w Audi A4 B6 3.0 ASN
czy ktoś może mi powiedzieć czy ten wałek jest dobry ? bo również czeka mnie wymiana , proszę o ocenę http://fotowrzut.pl/GOD47QFIS5 http://fotowrzut.pl/3IQZX3OIOB
-
Wymiana rozrządu - procedura
Również odwiedziłem Sulejówek i polecam zakład z ustawień 5 6 5 8 teraz jest -1 0 0 1 , co mogę powiedzieć silnik lepiej się zbiera od dołu i czuć różnicę , także jestem mile zaskoczony , opłacało się lecieć 300km w 100% mogę polecić
-
Katalizator w Audi A4 B6 3.0 ASN
Kolego ja polecam podjechać do tunera , sam w tym tygodniu byłem u polecanego człowieka na forum http://www.turbodiesel.pl/robi tanio i dobrze , zniknęły błędy katalizatorów i błędy sond także wszystko na + zostało tylko wywalić tylne katy
-
Piszczące hamulce w Audi A4 B6
Mam ten sam problem , klocki TRW , a piszczą jak pociąg kolejowy :/ , przy składaniu posmarowane prowadnice i pisk niemilosierny
-
Polecane opony letnie
A tu podaje test oponhttp://www.sklepopon.com/aktualnosci-autozeitung-test-opon-letnich-2015-18--89.html
-
Polecane opony letnie
i decyzja padła również na Nokiany zline , w teście Autozeitung 2015 opona ta zajmuje 5 miejsce , z czego Fulda ma miejsce 12 , jeszcze raz Dzięki za pomoc
-
Polecane opony letnie
dzięki za informację ja jeszcze decyzji nie podjełem :/
-
Polecane opony letnie
Witam Rozważam dwie firmy opon , rozmiar 18/225/40 i nie wiem która firmę wybrać : Nokian Z Line Fulda sportcontrol widziałem wcześniejsze posty , ale odpowiedzi są mało wyczerpujące , wiec pytanie brzmi która będzie lepsza , chodzi o hałas , przyczepność , ścieranie się bieżnika ?
-
Opony 245/40 18 w Audi A4 B7 Opinie
Kolego w tamtym roku miałem 245/45/18 tez opony Michelin pilot i powiem szczerze na feldze 8j był balon jak cholera , a po 2 obcieraly mi z przodu , brakowało około 0,5 cm , przy et45 wiec prawdopodobnie Tobie też będą obcieraly
-
225/40/18 czy 225/45/18 ? audi a4 b6
Rozumiem i dzięki za informacje , kupię 225/40 , a co chodzi o komfort to na 16/215/55 nie brakowało go , ale przyszedł czas na zmiany .
-
225/40/18 czy 225/45/18 ? audi a4 b6
Witam Mam zamiar kupić nowe opony , i nie wiem jaka wysokość opony wybrać , oczywiście zależy mi na jak najlepszym komforcie . Co polecacie ? Pozdrawiam
-
Felgi do oceny chińczyk czy oryginał ? Audi a4 b6
już się umówiłem na oględziny , też mi się wydaje , że nie są oryginalne .
-
Felgi do oceny chińczyk czy oryginał ? Audi a4 b6
Witam Mam zamiar jechać na weekend po niżej wymienione felgi , lecz nie wiem czy warto , może są to felgi produkcji chińskiej , dodam że , mam aż 300km i zamierzam się wybrac w weekend , może ktoś je widział ? pozdrawiam http://olx.pl/oferta/alu-18-5x112-audi-a4-a6-a8-j8-CID5-ID9lqKb.html#a98d4f01de
-
Problem z uruchomieniem laptopa
Kolego Błąd programu DaemonTools Lite przez niego masz ten błąd , w trybie awaryjnym (podejrzewam że nie możesz się w normalnym zalogować ) usuń program i po sprawie , w kwesti wejścia w tryb awaryjny , zaraz po uruchomieniu wciśnij i przytrzymaj f8 i wybierz z listy tryb awaryjny , pozdrawiam
-
18 s line do b5
Kolego przerabiałem taki sam problem jak u Ciebie , chciałem wstawić Felgi 18 Cali szerokość 8j , ET45 opona 245X45 i efekt obcierało na zwrotnicy , dokupiłem dystanse 20mm i oczywiście wystawały z przodu o 1cm poza obrys błotnika , a dystansów 1cm nie dostaniesz z pierścieniem centrującym , i jak wiadomo bez tego pierścienia możesz mieć bicie . Oryginalnie na piaście pierścień wynosi 13mm bynajmniej w b6 czyli 10mm dystansów z pierścieniem nie wstawisz , ani 15mm, najlepsze wyjście zmienić opony na 225x45 i po problemie , oczywiście nie podałeś jakie masz ET ? i szerokość felgi