Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lolek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lolek

  1. gniady no to wszystko się samo wyjaśniło, jutro obecny z kierowcą a co do mnie to jutro się okaże, czy wyrobię z czasem, ogarniam teraz nauki przedmałżeńskie
  2. A co za roznica w ktora dziure to wpychaja Ważne że sprawia to przyjemność
  3. szczuraz ja nie chcę specjalnie Jarka martwić ale w 100% się z Tobą zgadzam, w końcu kryzys, cięcia i szukanie oszczędności w NFZcie
  4. haha goldik lepiej się nie chwal , ze sprawia Ci przyjemność
  5. dzisiaj jeszcze raz odłączyłem aku, może teraz szybciej złapie, jak nie ustawię ręcznie. Póki co dam jej jeszcze czas
  6. a w jaki sposob recznie moge go ustawic? bo tym pokretlem na zegarach nic nie reaguje lewy pierdolnik pociągnij do siebie i będziesz widział co i jak lewo prawo do siebie i Ci będzie przeskakiwało. hehe okej później spróbuje, dzieki kaju:hi:
  7. a w jaki sposob recznie moge go ustawic? bo tym pokretlem na zegarach nic nie reaguje
  8. skoro tak to nie pozostaje nic tylko czekać do wiosny:grin:
  9. ale nigdy tak nie miałem , max na drugi dzień lapalo
  10. polecam serię o przygodach antropologa sądowego. Autor Simon Becket kończę wlaśnie 4część wolanie grobu. Książki mega polecam:naughty:
  11. dobry albo i nie już piąty dzień zegarek nie może złapać palmy:facepalm:
  12. hehe dzięki za radę
  13. kaju jeśli chodzi o palemkę to tak, pamiętam że jak ostatnim razem odpinałem aku to na drugi dzień falę złapało i palemka była, a teraz już 4 dzień i palma nie wyrasta:grin:
  14. Pany ostatnio odpinałem aku w aucie i to normalne, że zegarek już 4 dzień nie może ustawić daty i godziny?
  15. jak będziesz miał nieszczelność teoretycznie nic się nie stanie oprócz nieciekawego wyglądu i możliwe że będziesz czuł spaliny w kabinie, czasami też wycieki pojawiają się wtedy gdy odma jest zatkana. Przynajmniej u mnie tak było. A co do ubytku płynu, nie jestem fachowcem, ale skoro przy szybkiej jeździe gubi płyn, odkręć korek ze zbiorniczka wyrównawczego i powąchaj go czy czasem nie śmierdzi w nim spalinami, jeśli tak to uszczelka pod głowicą, jeśli nie to w sumie dobrze, tyle że gdzie indziej szukaj wycieku
  16. Ten zbiorniczek ma tam być. A to że jest mokry, to wina nieszczelności na wężu który na niego nachodzi, śmigają tamtędy opary z olejem -odpowietrzenie silnika, tak jak kolega pisał wyżej nie ma nic wspólnego z ubywającym płynem chłodniczym. U mnie np, ten górny spłaszczony też pękł i lało się jeszcze bardziej niż u Ciebie.Z czasem te wężyki robią się strasznie twarde i ciężko je uszczelnić, na tym drugim zdjęciu masz taką kreskę, tylko nie wiem czy to brud czy pęknięcie. Zaobserwuj tą rysę, może wystarczy lepsza obejma albo nowy wężyk, ja kupiłem używkę za grosze i pomogło. A co do ubytku płynu to sporo opcji, nieszczelna chłodnica, nagrzewnica, czasami lubi ciec z króćców przy bloku silnika, w najgorszym przypadku uszczelka pod głowicą
  17. Dobry dobry
  18. stary dobry film :-) proszę na spota przyjechać To co ogarniamy coś na wieczór ?
  19. udanej zabawy
  20. jak dla mnie to całkiem całkiem ---------- Post dopisany at 09:54 ---------- Poprzedni post napisany at 09:52 ---------- haha hornet szkoda że w niedziele nie mieliśmy tritek, teraz by nie było wyjścia
  21. Jak tu się nie wqwac, w poniedziałek zamówiłem ramki na zegary z dido. Gościu powiedział że tego samego dnia do mnie wysłał. Raz mówił, że wyslał dhl raz gls. W końcu dzisiaj do mnie doszły, tyle że zamiast 6 + kwadrat dostałem 4 + kwadrat Dzwonie do gościa i mówię jaka sytuacja, a on na to - ojej i co teraz zrobimy, jak to qr** co !!! doślesz mi 2 małe!!!! Spoko tyle, że teraz jest na feriach z dziećmi i wyśle dopiero w środę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.