Treść opublikowana przez instruktor83
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
byłem dzisjaj oglądać w świetnym stanie z A6 C6 polifta ET48 , i tak się zastanawiam czy podejdą
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Tak właśnie chłopaki zrobie szukam tego wzoru z innym ET
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
jaką oponę byś polecił ,by 145 Ps dało rade? ten wzór felg ma kilka rodzajów ET , zwróciłem uwagę na Rs4 , bo ma fajną wklęsłość
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
W Polsce udało się dostać, od człowieka ,który trzymał je do swojego auta , później zmienił na b8 i te leżały około 6 lat , wiec po małym przebiegu udało się wyrwać Zaczynam pomału rozglądać się za alu na wiosnę oczywiście rozmiar 19 interesuje mnie model ori z RS4 B7 ET 29, opony jakie będę chciał założyć to 235/35, chciałem się upewnić czy nie będę obcierały? dokładnie o te koła mi chodzi
-
Automatyczne otwieranie klapy bagażnika SEDAN
https://a4-klub.pl/index.php?/topic/378913-zawiasy-klapy-automatycznie-otwieranej-a4-b6b7-sedan/ prosze cię bardzo
-
Avant 1.9tdi Q S-line|Kiera TTS|Heble przód-345,tył-330|Gwint Dts|Led c6|
Świetnie doposażona A4 a tak poza tym to bardzo nam znana
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
no u mnie niestety nie działały , kupiłem inne i wreszcie ulga co do kiery to może w przyszłym roku taką sobie sprawie teraz w planie Alusy 19 ,bo wiosna tuż tuż
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
będę wdzięczny
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Norbert z montażem kierownicy były jakieś problemy? czy p&p? wszystkie przyciski działają na kierownicy?
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Kupowałeś u tego gościa co ja ? dokładnie tak , i mimo wszystko nie działa , kupiłem dzisjaj używke i śmiga jak talala- Gdzie we Wrocławiu montują kamery cofania
Również polecam. montowałeś u siebie? jaki koszt?- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
nie nie sprzedaje tak doszedłem gdzie jest problem w przetwornicy , dwie nowe kupione na allegroo nie działają- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
krótkie się nawet nie zapalą na chwilę , długimi mogę mignąć dodam,że to się tylko tyczy lampy od strony kierowcy , pasażera działa normalnie- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
dodam ,że sprawdziłem kostkę którą się wpina w reflektor i problem jest taki ,że na nią nie wychodzi prąd a dokładnie mówiąc pin 5 oraz pin 6 są odpowiedzialne za soczewke i tutaj właśnie nie mam prądu , reszta czyli kierunkowskaz ,światła pozycyjne działają normalnie- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Panowie mam mały problem z bixenonem , a dokładniej mówiąc nie działa mi bixenon od strony kierowcy , wymieniłem przetwornice , ori , wymieniłem żarniki ori ,dalej nie działa ,mam pytanie czy jest bezpiecznik odpowiedzialny za działanie świateł mijania? z góry dziekuje za pommoc- a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
Ja już siedze 2 lata w Niemczech i auto ciagle na Polskich blachach- a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
Jeśli budżet pozwala to bez zastanowienia bierz A5- [B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
Przepiękny sedan- [BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
- [BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
chyba raczej nie tutaj- Mój czarny ASN
Prosze tylko wyrzuć ten pokrowiec z kierownicy,Audiczka bardzo fajna,pozdrawiam- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Druga działa i ma sie dobrze , zaś ta pierwsza już w momencie montażu zaczęła migać,myślałem,że to wina żarnika , więc kupiłem dwa nowe ori, ale poki co wezme jedną, mają nawet wysyłke do Niemiec wiec spko. Dzieki Marcin- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Jak uwazasz brac od razu dwie czy jedna wystarczy?- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Dokładnie te.http://allegro.pl/225-40r18-nexen-winguard-sport-nowe-opony-zimowe-i6589101323.htmlPanowie krótkie pytanko , szukam przetwornicy do swojej lampy ,po założeniu nowych żarników szlag trafił jedną przetwornice i teraz pytanie kupie jedną nową przetwornice czy nie padnie zaraz druga? Zerknijcie na tą http://allegro.pl/przetwornica-xenon-audi-a3-s3-a4-s4-b7-1307329115-i6582432562.html - Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM