Treść opublikowana przez FishBB
-
2.0TDI BPW - problem po wymianie filtra paliwa
Wg etki dla BPW- 1J0127247A Ja u siebie jak kupowałem zamiennik to tez miałem strzałkę w druga stronę (w stronę silnika), ale po prostu go obróciłem i tylko wyciąłem na gorze kawałek plastiku żeby zapinkę założyć.
-
Schemat podpięcia manetki świateł
b5.pdf
-
Jaki filtr paliwa do 1.8T?
Ale firme czego? Filtrów? Sam stosuje u siebie wszystkie filtry z mann'a Z tego co kojarze to polecaja jeszcze firme knecht
-
Jaki filtr paliwa do 1.8T?
Kod silnika BFB (tak wnioskuje po roku ktory masz w profilu i danymi kodow silnika w przedzialach lat produkcji na stronie mann)? https://catalog.mann-filter.com/EU/pol/vehicle/MANN-FILTER Katalog Europa/Pojazdy/Samochody osobowe %2B dostawcze/AUDI/A4 %2B Cabriolet (8E~8H, B6%2BB7)/1.8 T BFB (T00000000132071)
-
Rns-e soft V0340
Z tego co zauwazylem to jak jest cos nie tak z obrazem to program od razu wyrzuca blad przy probie zaladowania obrazu. Przed chwila wrzucalem u siebie mapy na karte i jak zaznaczylem zapis na karte sd to wyskoczylo okno z informacja ze program musi sformatowac karte i dostosowac ja do map, gdy to przeszlo to tez mialem nieaktywny przycisk write cdcard i od razu pomyslalem ze mam to samo co Ty. Wystarczylo jeszcze raz zaznaczyc lokalizacje karty sd i wtedy przycisk stal sie aktywny i zapis na karte byl mozliwy.
-
Rns-e nie czyta płyty
Laser juz nie czyta nagrywanych plyt. Proponowalbym rozebranie obudowy rnse i przeczyszczenie soczewki. Jezeli to nie pomoze (mi pomagalo ale na chwile) to pozostaje wymiana lasera lub calego napedu.
-
Palący się ciągle stop
Jezeli chodzi o swiatlo cofania to podlaczales czujnik swiatel cofania w skrzyni?
-
B6 drzwi samoczynnie się odblokowują podczas jazdy
Skad Ci sie 500zl wzielo? Ogolnie co do tematu to ja kiedys mialem taki problem ze za kazdym razem jak następowało odryglowanie zamkow to otwieral mi sie bagaznik, a ze mam silowniki do automatycznego podnoszenia klapy to było to uciazliwe i komiczne. Sprawdzalem wszystkie kable, zamek klapy itp i wszystko bylo ok. Wytargalem rowniez modul komfortu zeby zobaczyc czy jest suchy i byl. Ale stwierdzialem ze nie ma juz innej opcji tylko on musi robic problem. Szukalem na allegro modulu dokladnie takiego samego jak moj i ceny byly dosc wysokie-ok 300zl. Ale sprawdzialem jakie inne oznaczenia moze miec modul do mnie zeby obslugiwal wszytko to co mnie interesuje i kupilem za ok 40zl. Wymieniłem modul, zakodowalem go jak trzeba, dopisalem piloty i wszystko dziala i klapa sie nie otwiera ?
-
Po zmianie licznika nie działa manetka.
Wrzuc tutaj zdjecia wszystkich kodowan/adaptacji jakie masz u siebie. Bedzie latwiej zlokalizowac blad.
-
Check
Ale skoro masz sprzet i dzieki niemu wiesz ze cos sie dzieje to warto to wykorzystac i zadzialac poki nie bedzie za pozno. Reszte tematu wyczerpal Muskel1 .
-
Check
Troche dziwne pytanie i podjescie. Chyba lepiej zapobiegac niz pozniej ladowac sie w koszta. Jak koncza Ci sie klocki to tez mozesz jezdzic az skoncza sie calkowicie i zniszcza Ci tarcze tylko jaki w tym sens? Tak ja przem8 napisal- od czego ten blad konkretnie?
-
Golf 7, 1.0 2018r nie kreci, pelno bledow
Problem rozwiązany- powodem było to co podejrzewałem czyli ECU zdechło. Ecu zostało wyciągnięte i zawiezione do elektronika, który stwierdził, że już ktoś w nim kiedyś coś grzebał. Po zakupie nowego ECU, kodowaniu itp. auto pali i jeździ.
-
Golf 7, 1.0 2018r nie kreci, pelno bledow
To zdjecie nie mialo na celu pokazanie skanu tylko informacji o pojezdzie nieobslugiwanym.
-
Golf 7, 1.0 2018r nie kreci, pelno bledow
Tez mi to smierdzi tym ze cos namotal i nie chce sie przyznac. Pytalem czy grzebal cos w jakis kablach to zarzeka sie ze nie ze tylko patrzyl na pompke od spryskow. Tak ogólnie wlazłem do kanalu i patrzylem czy czegos nie odczepil ale wstępnie nic nie widze. Szukalem jakis schematow od ecu skad i dokad ida przewody zeby sprawdzic ciaglosc ale ciezko cos znalezc.
-
Golf 7, 1.0 2018r nie kreci, pelno bledow
-
Golf 7, 1.0 2018r nie kreci, pelno bledow
Jak w temacie. Golf 7, 2018r 1.0 benzyna, automat. Znajomy wymienial sobie olej, wjechal na kanal, zlal olej, wymienil filtry, zalal nowy olej i chcial odpalic zeby zassalo olej. Po przekreceniu na zaplon wyswietla sie masa bledow na zegarach- cisnienie w kolach, abs itp. Przy probie odpalenia zero reakcji- nie kreci, nic nie przygasa- po prostu cisza. Podladowanie aku, proba na kable z innego aku, a nawet wlozenie innego aku nic nie zmienia. Po podpieciu vcdsa (pomijajac info ze pojazd nieobslugiwany?) nie laczy sie z silnikiem, z innymi modulami (pomimo powyszwgo komunikatu) sie laczy. Rozrusznik sprawny bo na krotko kreci. Biorac pod uwage fakt ze wywala na desce cala litanie bledow i vcds nie laczy sie z silnikiem obstawiam jakis problem z ecu- albo jego uszkodzenie albo brak zasilania (?). Po odpieciu kostek od ecu i sprawdzeniu zasilania na pinach pokazuje tylko +8v. Ktos ma jakis pomysl? Pozdrawiam.
-
Wiązka drzwi a4 b6
- Przewody filtra paliwa
Dokladnie tak jak kolega napisal. Od siebie dodam ze jak masz w zestawie do plukania jednorazowy filterek to ja zakladalem go na zasilaniu czyli na 2.- Brak prawego światła mijania
I jak, sprawdzales te piny na kostce lampy? Jezeli na tych pinach masz prad (pin 6 zasilanie i pin 5 masa) to tak jak kolega wyzej pisal problem bedzie w kablach wewnatrz lampy. Jezeli natomiast nie ma tam napiecia to bedzie trzeba sprawdzic czy na pinie 22 gniazda B (23 pin) w MCE jest zasilanie. Jezeli tam bedzie a nie ma go na koncu wiazki czyli pinie 6 w kostce lampy to oznacza ze gdzies kabelek bedzie przerwany i bedzie trzeba sprawdzic wiazke i zlokalizowac przerwe.- Ryglowanie drzwi po czasie
Z tego co kojarze to tej opcji nie da sie wylaczyc ale powinna ona dzialac tylko w momencie gdy rozbroisz zamki i nie otworzysz drzwi. Wtedy auto z automatu zamyka się po pewnym czasie. W momencie gdy rozbroisz zamki i otworzysz drzwi to auto nie powinno sie zaryglowac po pewnym czasie.- Klapa gasząca znowu zdechła
Uszczelka u mnie wygladala tak samo zarowno w starej klapie jak i nowej co kupilem wiec ona tak wystaje. Uszczelke jak dostaniesz to mozesz wymienic ale po co jak raczej masz padnieta klape i nie dziala. Mozesz sprobowac to wszystko oczyscic z oleju i zobaczyc czy zagada ale pewnie padla elektronika w niej jeżeli zebatki sa cale. U mnie tez przestala dzialac z dnia na dzien i zadne czyszczenie nie pomoglo. Kupilem na necie ori uzywke i mam spokoj.- Błąd 12592 Audi a4 2.0 brd
http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/19586/P3130/012592- Osłona przedniego błotnika w Audi A4 B8
W etce do b8 wychodzi 8K0853823 W a5 niby na rysunku widac ale jak sie chce wejsc w czesc to wyskakuje blad:- Kluczyka USA kodowanie
Tak jak kolega powyzej Ci napisal. Pierwszy temat, pierwszy post...- Odgłosy cykania
- Przewody filtra paliwa