Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Igorson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Igorson

  1. moze od kolektora wydechowego? albo połączenie kolektora z wydechem.
  2. Igorson odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    wiec jeśli każdy zna to jaki problem?
  3. OK falujące obroty zniknęły. A jak jest z mocą auta po operacji? czuć przypływ mocy?
  4. tez to musze zrobic bo wody to mi sie zbiera ze rybki moge tam wpuscic
  5. Witam, nie działają mi światła cofania. sprawdziłem bezpieczniki, żarówki. do głowy przychodzi mi jeszcze włącznik tych świateł po wrzuceniu wstecznego biegu. z tego co się dowiedziałem to jest on gdzieś przy skrzyni biegów. GDZIE? a może co innego jest przyczyna? jakiś przekaźnik?
  6. Igorson odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    zasada dzialania termostatu jest prosta. jesli sie przegrzewa woz to znaczy ze termostat sie nie otwiera (jest zepsuty), jesli podczas jazdy temp siega ok.60 a przy postoju na wolnych obrotach rosnie to znaczy ze sie nie domyka (jest zepsuty), a jesli nie zauwazacie takich objawow to znaczy ze to nie termostat (jest dobry).
  7. z białymi diodami moze byc problem. pobieraja mniej prądu niz zolta zaroweczka przez co zaczna sie wyswietlac błedy. zeby sie tego problemu pozbyc trzeba sprawdzic opornosc zarowki i diody, a potem dobrac do diody oporniki zeby caly uklad DIODA + OPORNIK = ŻARÓWKA.
  8. a czy wie ktos jak to jest z sonda w ADR? jedna czy dwie? bo temat przelotki meczy mnie juz od jakiegos czasu, nie mam zbytnio chwili zeby wejsc pod auto i sprawdzic.
  9. sprawdz szczelnosc wydechu. ja mialem dziure w w srodkowym od strony podlogi i tez ciezko bylo zlokalizowac. i buczalo przy 2500-3000 podobnie jak u Ciebie tak glosno ze z tylu na kanapie nie szlo wysiedziec. nie wspomne o redukcjach biegami, strzelalo jak w rajdówce. naprawione i jest OK
  10. mowicie ze to wina termostatu tak? mam ten sam problem. podczas jazdy nagrzeje sie do 70 i wiecej nie da rady. jak stane np na swiatlach to zaczyna rosnac, a stojac troche dluzej to dojdzie ledwo do tych 90. rusze i spada :/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.