Treść opublikowana przez Igorson
-
Diagnoza błędów.
no activity to sonda padla na bank, i wypadanie zapłonu na 3 cylindrze, wiec tam cewka do wymiany
-
Wymiana oleju, jaki polecacie do 3.0 ASN?
olej powinno sie lać taki jaki zaleca producent. poczytajcie sobie o filmie smarnym zawartym w oleju lub na YT Miłośnicy czterech kółek i tak jest filmik gdzie Łysy gada właśnie o tym.
-
Faluja obroty brak mocy 3.0 ASN
ogarniete? na poczatek zamien miejscami cewki 2 z np: 3 i zobacz czy tym razem błąd bedzie na 3. jesli tak to cewka. dodatkowo sprawdzic węzyki odpowiedzialne za podcisninie jesli obroty falują to gdzies jest winne lewe powietrze. masz błędy po polsku opisane to nic tylko robic:) ale mam nadzieje ze do tego czasu juz jest naprawione. jesli tak podziel sie co było przyczyną
-
Szarpnięcie przy wciśnięciu/puszczeniu gazu
luzy na wale
-
Ktoś z VAGiem w okolicy Świdnicy / Mietkowa?
ja mam VCDSa. walbrzych
-
[B6 ASN] Dziwny problem ze światłami mijania
Ja kupiłem D1S Osram z Alledrogo za około 120zl sztuka. Nie jestem pewny czy to oryginał w tak super cenie, czy dobry zamiennik, ale świecą ładnie i wszystko gra. Jak założysz nowe to tez mogą świecić w innych barwach względem siebie, ale po ok. 1 godzinie świecenia się dopalą. Tak jest z każdym nowym palnikiem Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
[B6 ASN] Dziwny problem ze światłami mijania
Ja kupiłem D1S Osram z Alledrogo za około 120zl sztuka. Nie jestem pewny czy to oryginał w tak super cenie, czy dobry zamiennik, ale świecą ładnie i wszystko gra. Jak założysz nowe to tez mogą świecić w innych barwach względem siebie, ale po ok. 1 godzinie świecenia się dopalą. Tak jest z każdym nowym palnikiem Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Bierze olej - robić czy nie?
mi tez bierze w zaleznosci od jazdy. na autostradzie przy jezdzie 180-210 na trasie 700km 2 razy zapalilo sie MIN OIL. za kazdym razem dolewam w takiej sytuacji 0.5l wiec musze liczyc ze zjadla 0.5/700. po miescie na spokojnie to moze jakies 0.5 na 2000 albo jeszcze mniej...
-
Pomoc w zakupie.
sądząc po opisie profilu mysle ze juz kupiłes:) a tak w ogole to nie ten dział:P
-
[B6 ASN] Dziwny problem ze światłami mijania
Na 100 palniki juz sie skonczyly. Palniki sie zaklada parami i jest tak ze razem sie koncza. Kwestia miesiaca max i drugi pada. Albo zaczynaja swiecic w innym kolorze albo mrugaja. Mialem to samo. Jak bedziesz kupowac to polecam temp 5500k;) Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Slabe swiatlo mijania bixenon
A ja juz od kilku osob slyszalem ze przetwornice w audi zle znoszą palniki zamienniki. Moze cos sie juz dzieje Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
problem z kierunkowskazami
Wymień przerywacz bo pewnie sie zawiesza. Czyli musisz wyciagnac wlacznik swiatel awaryjnych. Jedni to naprawiaja a inni wymieniaja. Ja wymienilbym z racji ze kosztuje kilka zlotych. Nawet poszukalbym na szrocie jakims Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Błąd przepalonej żarówki - światła działają
Za słaba masa moim zdaniem. Sprawdź wiązke, styki czy gdzieś nie zasniedzialo Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
audi a4 kolizja sprawcy
Witaj kolego, zajmuje się odszkodowaniami z OC sprawcy. Jeśli masz jakieś pytania pisz na PW.
-
Pokrywa zaworów
Dobra robota a jaka to farba? czyba jakas wysokotemperaturowa co?
-
Mata + skrobaczka do szyb
już to widzę jak przy -25 na dworze ta woda mu nie zamarza , tak na serio pewnie ma coś dolane do tej wody, preparaty do odmrożenia szyb działają nic nie niszczą bo to zazwyczaj na alkoholu jest, niektóre to zalatują perfidnie denaturatem (zimowe płyny sprysków to samo), najlepiej założyć matę na szybę przednią i nie ma żadnego problemu nei wiem czy ma cos dolane do wody ale szkoda byloby tak marnowac spirytusu no nie wiem...niby czysta woda i duzo leje zeby tak jakby ten szron czy lodzik splukac. jak bede mial chwile kiedys to sprubuje moze. A co do maty to fakt bardzo dobre rozwiazanie. kupilem ostatnio za 10 taka srebrna skladana w harmonijke i jest spoko:D szybko sie rozklada ja na szybie i szybko sklada. POLECAM!
-
Mata + skrobaczka do szyb
a u mnie w pracy koleś się nie bawi w jakieś skrobaczki, preparaty czy inne specyfiki, wozi ze sobą 5l bankę wody zawiniętą w koc, leje na szybę i zmywa wycieraczkami. podobno działa. osobiście nie widziałem.
-
olej spod pokrywy zaworów
poci sie...cieknie po wymianie? to moze pokrywa jest krzywa albo nierownomiernie została dokrecona? klucz dynamometryczny i powoli dokrecac
-
Pokrywa zaworów
kolektor i pokrywa spoko sam malowałeś?
-
Mata + skrobaczka do szyb
gdzie mozna dostac takie tabletki?
-
Biała z czarną nutką :)
tylna klapa bedzie biała, zreszta mam juz pomysl na to jak zrobic tyl bo mam rozbita lampe z lewej strony i to mnie nawet mobilizuje do wymiany lamp na inne:) Dzięki monia619 po awatarze widze ze tez masz białą sucz hehe ---------- Post dopisany at 18:47 ---------- Poprzedni post napisany at 18:46 ---------- zreszta bede robic fotorelacje z tego co bede robic wiec wszystko w swoim czasie
-
Biała z czarną nutką :)
Witam wszystkich, zarejestrowałem sie wczoraj i przedstawiam wam moja A4 Tak wygladała po zakupie Później po 2 miesiącach jazdy miałem nieprzyjemna akcje :/ wpadłem w poślizg i uderzyłem w boczną barierkę Ale nie poddałem sie i zebrałem cześci i z kumplem poskładałem przodzik i A4 wyglądało tak: - kupiłem lampy DEPO (juz od 3,5 roku je mam i nie paruja, a były juz kilka razy otwierane przy zmianach zarowki) - załozyłem czarna maske która kupiłem na szrocie ( do wyboru byla jeszcze srebrna wiec wziałem czarna) Potem długo, długo, dluuuugoooo nic sie nie dzialo pozatym, że byly jakies bieżące naprawy m.in. wymiana uszczelki pokrywy, uszczelniacza wału korbowego, amortyzatory, wahacze itd... I właśnie przyszedl calkiem niedawno taki moment kiedy moj Przyjaciel Łukasz (szczesliwy posiadacz wyjątkowej A3 8L) wkrecil mnie troche w temat rezania i zaczynam cos dzialac. No wiec z modow jakie zrobilem ostatnio: - biały znaczek OOOO - czarna ramka dookola grila - odpalanie z przycisku START/STOP ENGINE - koła RH AS Speiche 17" 8J z przodu i 9J z tylu (Widoczne na zdjeciach nizej) - naklejka dope w rogu maski Na dzien dzisiejszy moja A4 wyglada tak Wiem wiem nie ma gleby ale jest juz w planach obnizanie wozu i mysle ze to bedzie jakies -80 Dlaczego? mam tu zawieszenie specjalne montowane w policyjnych niemieckich radiowozach. Chodzi o to ze jest mocniejsza sprezyna niz w standardzie, a wyglada to z bliska mniej wiecej tak o... W sumie to tyle, zabieram sie do dzialania a wkrotce bede sie chwalil Aha i dla ciekawych przycisk START / STOP ENGINE
-
Mata + skrobaczka do szyb
dzialają w ogole te preparaty do rozmrazania?
-
Czyszczenie przepustnicy w A4 B5 1.8 ADR
zapytałem bo nie wiem jaki ma wpływ brudna przepustnica. skoro się ja czyści to coś to musi dawać tak? moc, spalanie? nie wiem wiec pytam
-
Silnik nie łapie temperatury
podejde do tego za tydzien, to dam znac jaki efekt. chyba ze szybciej to zrobisz to czekam na wynik