Treść opublikowana przez Igorson
-
Buczenie w zakresie 2600-2800obr./min w A4 B6 1.8T
moze od kolektora wydechowego? albo połączenie kolektora z wydechem.
-
A4 B5 ADR ADP Termostat
wiec jeśli każdy zna to jaki problem?
-
[B5 AHU] Czyszczenie odpływów wód podszybia - fotostory
tak zrobie jutro
-
Czyszczenie przepustnicy w A4 B5 1.8 ADR
OK falujące obroty zniknęły. A jak jest z mocą auta po operacji? czuć przypływ mocy?
-
[B5 AHU] Czyszczenie odpływów wód podszybia - fotostory
tez to musze zrobic bo wody to mi sie zbiera ze rybki moge tam wpuscic
-
Brak swiatła cofania (białego)
Witam, nie działają mi światła cofania. sprawdziłem bezpieczniki, żarówki. do głowy przychodzi mi jeszcze włącznik tych świateł po wrzuceniu wstecznego biegu. z tego co się dowiedziałem to jest on gdzieś przy skrzyni biegów. GDZIE? a może co innego jest przyczyna? jakiś przekaźnik?
-
A4 B5 ADR ADP Termostat
zasada dzialania termostatu jest prosta. jesli sie przegrzewa woz to znaczy ze termostat sie nie otwiera (jest zepsuty), jesli podczas jazdy temp siega ok.60 a przy postoju na wolnych obrotach rosnie to znaczy ze sie nie domyka (jest zepsuty), a jesli nie zauwazacie takich objawow to znaczy ze to nie termostat (jest dobry).
-
Zmiana Koloru Podświetlania Wskazówek Licznika
z białymi diodami moze byc problem. pobieraja mniej prądu niz zolta zaroweczka przez co zaczna sie wyswietlac błedy. zeby sie tego problemu pozbyc trzeba sprawdzic opornosc zarowki i diody, a potem dobrac do diody oporniki zeby caly uklad DIODA + OPORNIK = ŻARÓWKA.
-
[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic
niezle niezle
-
Alternatywa dla katalizatora
a czy wie ktos jak to jest z sonda w ADR? jedna czy dwie? bo temat przelotki meczy mnie juz od jakiegos czasu, nie mam zbytnio chwili zeby wejsc pod auto i sprawdzic.
-
Buczenie w zakresie 2600-2800obr./min w A4 B6 1.8T
sprawdz szczelnosc wydechu. ja mialem dziure w w srodkowym od strony podlogi i tez ciezko bylo zlokalizowac. i buczalo przy 2500-3000 podobnie jak u Ciebie tak glosno ze z tylu na kanapie nie szlo wysiedziec. nie wspomne o redukcjach biegami, strzelalo jak w rajdówce. naprawione i jest OK
-
Silnik nie łapie temperatury
mowicie ze to wina termostatu tak? mam ten sam problem. podczas jazdy nagrzeje sie do 70 i wiecej nie da rady. jak stane np na swiatlach to zaczyna rosnac, a stojac troche dluzej to dojdzie ledwo do tych 90. rusze i spada :/