Treść opublikowana przez Radex121
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
ten numer pompy może być stosowany obojętnie w jakim silniku ? AWX AVF czy tez słabszych jednostkach .. ?
-
Wycie ze skrzyni?
wiecej bede wiedział jak bede w kraju i pod jade do chłopaków bo tak przez telefon to tylko dowiedziałem sie z grubsza o co chodzi
-
Wycie ze skrzyni?
No to tak skrzynia rozebrana 4 łożyska po zacierane do wymiany koszt 1800zl w moim przypadku + montaż na auto wszystkiego
-
Wycie ze skrzyni?
jestem po wizycie u mechanika i.. za dużo wam nie powiem wycie dochodzi z okolic skrzyń i ze skrzyni więc sie nawet nie zastanawiałem i nie myślałem długo tylko powiedziałem aby rozbierali skrzynie wysłali do zakładu od skrzyń i niech naprawiają używanej nie kupuje bo nie wiadomo na co sie trafi i tak to jest
-
Wycie ze skrzyni?
Z tego samego powodu wymieniałeś ?
-
Wycie ze skrzyni?
257000 No czy to prawda to ci nie powiem bo nie wiem
-
zapytanie o wspomaganie
Witam serdecznie Mam takie skromne pytanie ponieważ czasami nie daje mi spokoju pewien dyskomfort podczas jazdy problem dotyczy wspomagania mam wrażenie ze chodzi ono dość ciężko nie jakoś przesadnie ciężko no ale nie jest to to co powinno być jeżdże w pracy Fiatem i w tym fiacie kierownice moge kręcić jednym palcem. ale to nie koniec problemu gdy skręce mocno kierownicą nie do końca ale dość mocno słysze buczenie z przodu auta nie wiem czy problem nie jest związany z tym ze posiadam opony 225/40/18 i wspomaganie ma ciężko kręcić nie wiem nie znam sie na tym na prawde Co o tym myślicie ? Mysle ze opisałem problem dość zrozumiale jak nie to piszcie co dopisać Aaaa dodam ze płyn wspomaganie był wymieniany na taki jaki powinien być
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Panowie był by ktoś tak miły i podał by mi numery pinów - kostka czerwona pod fotelem piny 2,3 męski i żeński Numerk 16-nasto pinowej ( T16h) kostki ta która znajduje sie przy module komfortu numer pinu jaki wchodzi w tę kostkę A i jeszcze takie pytanie pin do bezpiecznika S2 będzie 000 979 021 ? zgadza sie ? był bym wdzięczny
-
Łożysko oporowe, sprzęgło czy skrzynia biegów? Problem z wbiciem 1-go biegu
Witam podłącze sie pod temat ponieważ niechce zakładać nowego wątku Co może oznaczać lekkie (odczuwalne) bicie na pedale sprzęgła gdy jest wciśnięte do oporu ? Nie nie dwumas bo jest wymieniony i nie sprzęgło bo tez wymienione
-
Wycie ze skrzyni?
w czwartek jestem u mechanika to może uda sie coś ustalić
-
Wycie ze skrzyni?
dręczy mnie podobne szuranie i też sie zastanawiam skąd ono dobiega ......
-
Piny
kurcze szkoda musze zrobić własny wyjmak
-
Piny
Staram sie szukać takiego " wyjmaka" ale jak szukam to wyskakują mi zestawy po 300 zl ....... a mi nie potrzebny cały zestaw
-
Piny
Panowie powiedzcie mi w jaki sposób wyciągacie piny z kostek... ? próbuje na wszystkie sposoby i nie daje rady ....
-
wtyczka klamra
Witam potrzebuje numeru części tej na obrazku Jest to klamra trzymająca kostki które wchodzą w radio jak np RNS Concert III
-
Radio concert 3
Witam mam taki problem kupiłem sobie radio concert 3 i niestety bałwan który mi ją wysłał źle zapakował paczke i prawe przekrętło sie troche przekrzywiło. I moje pytanie jest takie można ściągnąć panel przedni z tego radia aby spróbować jakoś wymienic albo wyprostować te przekrętło ??? ok rozebrałem radio na części pierwsze i udało mi sie naprawić usterke do zamknięcia
-
Brak gniazda diagnostycznego
Musisz poszukać albo popytać na forum i dowiedzieć sie skąd wychodzą kable do wejścia can i wtedy iść po kabla ( ja bym tak zrobił )
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
No i super dzięki wielkie Powodzenia w dalszych moda
-
Brak gniazda diagnostycznego
ściągnij osłone pod kierownicą i sprawdź czy gdzieś nie wisi kabel A jak nie to sprawdź prawą strone może kiedyś był to anglik xD
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Ładnie działasz Powiedz mi jak ci sie sprawuje ten fotelik dla dzieciaczka ? Tez chce kupić tego recaro i sie zastanawiam czy jest wart swojej ceny
-
A4 B6 1.9TDI AVF 165KM:)=Project S-Line:)PoWoli Do PrzodU...
Jak byś chciał sprzedać te 17 s-lina to wal do mnie A tak to super furka
-
S4 B6 AVANT - marzenia sie spełniają.../! S.P.R.Z.E.D.A.N.E !
Ale zgaduje ze frajda z jazdy wynagradza wszystko nawet to spalanie hehe Tez myślałem nad zmianą na s4 nawet widziałem obok mnie nie daleko taką żółtą sztuke na sprzedaż ale spalanie mnie na razie odstrasza 1.9 AVF przyzwyczaił mnie do czegoś innego No ale coś za coś Jeszcze raz świetne autko
-
S4 B6 AVANT - marzenia sie spełniają.../! S.P.R.Z.E.D.A.N.E !
Piękna zawsze sie zastanawiałem ile takie cudo pali Możesz coś powiedzieć ile ci pali po takiej operacji z silnikiem ?
-
Gdzie je dostać
Poszukuje od dłuższego czasu felg do swojego auta zamieniam 18 na 17 i bardzo podobają mi sie oklepane już felgi s-line dziewięcio ramienne Ale problem jest taki ze bardzo trudno jest znaleźć te felgi z et 35 ..... Wiecie może w jakich autach był montowany ten rozmiar po za a4 ? 17cala - 35 et
-
Spoty wrocławskie
Tam u Cwiary w boschu chyba pompek nie robią tylko mechanike z tego co wiem raz tam byłem ale mogę sie mylić