Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Radex121

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Radex121

  1. Bawie się już trochę w Detaling i czas na polerowanie mechaniczne Moge panowie brać z tego przykład to co on tam mówi ? Chodzi mi o gąbki i w jakiej kolejności co robić
  2. Aż takie są jaja z szyber dachem ?
  3. Co jak co ale jest to mega xD Jaki patent
  4. U mnie to samo po lewej stronie na nie równościach trzeszczy niemiłosiernie ..... Musze sie temu przyjrzeć może po prostu coś tam wyskoczyło z czegoś i dlatego sie tak dzieje
  5. Acha no to nic dziwnego ze nie mam Dziękuje koledze za odpowiedz
  6. Pany do czego służy to przekrętko po środku lampki ? Przypadkowo trafiłem na to na allegro ja takiego nie mam !!!
  7. Podpianm sie pod pytanie DamianIno
  8. Radex121 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No dobra dobra bo sie za bardzo rozpędzamy ( niektórym z forum to by nawet 300km było za mało ) xD wiadomo quattro przy 130 km muli troche auto ale przy 150-170km nie powinna być jazda bardziej płynniejsza ? Do normalnej codziennej jazdy ?
  9. Radex121 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hmm Znajomy ma B5 1.8 T 190 km Quattro i za przeproszeniem lata to auto jak pojebane
  10. Radex121 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No niby 130km avf to mało dla Q ... Ale jak by tak zwiększyć mocy np do 150km-170km Co o tym myślicie miało by to sens czy raczej dużej różnicy by nie było ?
  11. Radex121 odpowiedział(a) na lisek120 temat w 1.9TDI
    Witam wszystkich podłączam sie pod temat Wiem o tym ze silniki Diessel chodzą głośniej ale mi pracuje silnik identycznie jak koledze z filmiku ;/ I w porównaniu do innych silników jest to o dużo głośniej ;/ Audi a4 b6 2002.r AVF 1.9 TDI
  12. Ten kolor jest najlepsze
  13. Radex121 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Panowie potrzebuje numer albo cenę siatki do bagażnika I nie wiem jak to opisać albo w bagażniku jest możliwość przypięcia pasu na prawy bok pas mocujący nie wiem czy to jest tylko sam pas czy potrzeba całe boczki wymieniać ? Wesołych świąt
  14. A możesz mnie na kierować gdzie go szukać bo w dziale Układu hamulcowego tego nie widze Zastanawia mnie to tylk oczemu wcześniej tak nie miałem
  15. Wydaje mi sie ze to tylko przy ruszaniu ponieważ nie odczuwam tego pod czas jazdy test ABS ? wcześniej tego nie czułem Możesz coś więcej o tym powiedzieć ?
  16. Witam wszystkich dopadł mnie dziś dziwny problem ;/ Odpaliłem auto wrzuciłem bieg ruszyłem i gdy ruszyłem usłyszałem takie chrupniecie czegoś metalowego ( ten odgłos nie jest delikatny ponieważ czuć go na pedałach ) dobiegające gdzieś z pod auta nie jestem wstanie opisać gdzie dokładnie Myślałem ze przytarłem o krawężnik albo coś ale gdy ruszałem z pod sklepu znów miałem ten odgłos chrupnięcia czegoś metalowego z pod auta zgasiłem auto odpaliłem ze dwa razy ruszyłem i za każdym razem słysze ten odgłos............. Wydaje mi sie ze to koło dwumasowe sprzęgło Jak wam sie wydaje ? Jak czegoś nie napisałem to napiszcie i uzupełnie temat
  17. Radex121 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Koledzy wiecie jaki numer ma gałka zmiany biegów ( 6 ) S-line ? pikowana skóra Chodzi mi o całość gałka + mieszek Dziękuje
  18. Radex121 odpowiedział(a) na Radex121 temat w Audi A4 B6
    Takie jak u kolegi Marcino87
  19. mówisz ze blacharz sobie z tym poradzi hmm
  20. Radex121 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Jak w temacie potrzebuje numery mat grzewczych do foteli przód i tył o ile można w aso to kupić
  21. Witam kolegów chce zasięgnąć waszej rady ponieważ mam opadnięte drzwi - drzwi pasażera dekory sie nie zdrywają dekor na drzwiach jest niżej niż ten na desce rozdzielczej - drzwi pasażera tył jak myje auto czasami woda dostaje mi sie górą drzwi przez uszczelk - no i drzwi kierowcy nie zamykają sie idealnie trzeba troche mocniej trzasnąć aby sie zamkneły .. (możliwe ze zamek ) I chciałem sie was zapytać ponieważ niechce tego robić sam gdzie sie najlepiej z tym udać -do zwykłego mechanika ? - czy walić odrazu do aso ?
  22. Lakier LZ9W parna perła czy malowany nie wiem szczerze mówiąc nie sprawdzałem tego
  23. Koledzy jakiej glinki użyć do auta które raczej nigdy nie było glinkowane .... twardej miękkiej ?? A może polecacie coś od siebie Jak pisałem auto nie było raczej nigdy glinkowane
  24. Trudno skoro tak sie sprawa przedstawia to przeżyje i moja kieszeń też ważne ze oko sie cieszy hehe
  25. Dziekuje ci za odpowiedz teraz już wiem wiem tez że musze zmienić opony na sezon Czyli opony powinny być Z RF (run flat ) czy bez ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.