Treść opublikowana przez Radex121
-
A4-KLUB.GERMANY
Rozmawiałem teraz z sąsiadem i on mi mówi ze moge miec zarejestrowane w Polsce auto to znaczy miec Polskie blachy ale musze tu tylko zapłacić podatek u zoll jest to jakis podatek drogowy czy coś a auto moge mieć ubezpieczone w Polsce
-
A4-KLUB.GERMANY
Wiesz jeżdże tak już 2 lata i na razie nie miałem kłopotów heheh ale czuje ze trafi mnie kontrola i wtedy.....
-
A4-KLUB.GERMANY
E to nie ma takiej tragedii jak by sie wydawało musze bardziej obadać temat dziękuje wam za pomoc
-
A4-KLUB.GERMANY
Plakietka mnie nie interesuje bo tak nie bywam w dużych miastach. Ta stawka którą podałeś to na rok miesiąc? Jak to tu jest?
-
A4-KLUB.GERMANY
Witajcie Panowie mam do was takie pytanie ma tu ktoś z was zarejestrowaną b6 1.9 ? Pytam z ciekawości bo nie wiem czy mi sie opłaca przerejestrować auto i zarejestrować je tu w DE czy nie lepiej bedzie sprzedać i kupić coś młodszego Posiadam Audi a4 b6 1.9 tdi Widzę ze macie na pierwszej stronie wypisane swoje miejscowości to ja sie dołączam do Was mieszkam w Biebertal 35444
-
Numer kostki w module konfortu
Potrzebna mi jedna taka kostka i 4 piny może być z kabelkiem Dziękuję za pomoc Panowie
-
Numer kostki w module konfortu
ciężko raczej bedzie to dostać. nawet google mi nic nie pokazuje
-
Numer kostki w module konfortu
Panowie jak na zdjeciu numer II jaki numer ma ta wtyczka której brakuje na zdjęciu ? http://
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Panowie Lewe i prawe drzwi po dwa kable po jednym do skrzynki bezpieczników i po jednym do bezpiecznika termicznego pod kierownicą ok Ale nie rozumiem dokładnie co z tymi canami i inklinacją ... Lewe i prawe drzwi podpiąć pod moduł konfortu (piny 10 12 13) razem ? czy osobno mostkowac słupek B do słupka A osobno obie strony ?
-
Problem z Basic Setting
Auto było zimne to fakt może tu jest problem. Tak wiem własnie ze auto powinno sie wkręcić na obroty i pracować ale po kliknięciu GO auto zaczeło powoli gasnąć troche sie tym przestraszyłem ale na szczęście nic sie nie stało.
-
[TDI PD] Czy pompowtryskiwacze mam do wymiany ? Porady...
Niemajà, mają wpływ na przybywanie oleju. Jak ubywa to turbina albo pierścienie, albo wyciek. Dziękuje
-
Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu..
Możesz podać jakie kanały dokładnie ?
-
Problem z Basic Setting
Panowie chciałem dziś poobserwować ruchy sztangi bo dowiedziałem sie ze jest taka możliwość dzięki grupie 011 w Basic setting ale cos poszło nie tak .. Uruchomiłem vaga odpaliłem auto wszedłem w Silnik potem basic setting następnie 011 klikałem GO zaczeła mrugać kontrolka świec i nagle silnik zaczął sie powoli dusić dławić i zgasł.... dlaczego tak ? Wszystkie inne czynności takie jak logi w Measuring Block czy coś działają bez problemu. Posiadam Kabel Vikena i VCDS - Litle
-
[TDI PD] Czy pompowtryskiwacze mam do wymiany ? Porady...
Panowie uszczelniacze na pompkach mają jakiś wpływ na ubytek a może spalanie oleju ? może to głupie pytanie ale nie wiem i wole spytać
-
Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu..
Może byc tak ze jak jest cos nie halo z pompą to spalanie będzie sporo większe ?
-
Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu..
N75 wymieniony lecz bez zmian . chyba czas na pompe. Zaobserwowałem tez ze gdy auto zle ciągnie i głośniej pracuje to spalanie podnosi się do 7-8 litra gdy jedzie dobrze to spalanie jest w granicach 5,5-6litra szukam pompy i zobaczymy czy to jej wina
-
Diversiti
z nie fabrycznego na Concert III
-
n75 trzyma sztange w gorze
A nie jest czasem węzyk od czegoś innego podpięty pod gruszke ?
-
Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu..
Zaworek zamówiony zobaczymy jak to wjdzie .
-
Diversiti
Panowie zmieniłem radio i potrzebuje dołożyć jeszcze jeden kabel antenowy Diversiti jaki kabel będzie mi do tego potrzeby dokładniej chodzi mi o wtyczki przy wzmacniaczu podwójna czy pojedyncza ?? dodam jeszcze ze zmieniam wzmacniacz antenowy z końcówką AF
-
Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu..
Musze dokładnie to sprawdzić ponieważ pedał jest raz na jakiś czas twardy po nocy ale chwile po odpaleniu auto wszystko wraca do normy i podczas jazdy nie ma z tym problemu . Najpierw kupie nowy N75 nie chce mi się bawić w czyszczenie starego i zobaczymy co to da jak nic to zamawiam pompe vacum i będę wymieniał. Dał bym pierw turbo do czyszczenia i sprawdzenia ale niestety nie ma mnie w kraju ... Powiedzcie mi zrobić jeszcze jakieś logi czy te dwa które zrobiłem wystarczą ? A i jeszcze takie pytanie jakiej firmy kupic N75 bo oryginalny kosztuje cos ponad 300zl więc troszkę sporo
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
Panowie a wiedomo cos na temat pomp PIERBURG ?? jak jest zbudowana tez ma wkręcany krócieć ??
-
Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu..
robi sie on twardy raz na jakis czas musze sprawdzic tą gumke w grodi przez którą przechodzi wąż do servo
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Panowe co zamiast piany aktywnej ? mozna stosować APC do czyszczenia nadwożia ? spłukac auto spryskać APC rożcięczonym z wodą odczekac chwile i spłukac i potem myc auto ? czy to nie zda egzaminu ? Chodzi o to ze nieraz samo mycie nie wystarcza i nie wszędzie widać zanieczyszczenia....
-
Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu..
Wężyki wymienione w tamtym tygodniu wszystkie po za tym od egieru tym grubym ale jest on szczelny bo sprawdzałem kruciec jest sztywny ale czytałem ze zalepienie go nie bardzo pomaga więc może tu jest problem.. Dodam jeszcze ze nieraz się zdarzy ze po nocy mam twardy pedał hamulca jak by nie było ciśnienia ale zdarza się to naprawdę rzadko... Wiesław a4 A powiedz mi w jaki sposób go czyściłeś ? Nie wiem czy nie wymienić tak profilaktycznie tego N75 na np firmy PIERBURG koszt nie jest tragiczny a jak to nie pomoże to wtedy zabiorę się za pompe bo już od dawna chodzi mi ona po głowie...